انتخاب حساب های معاملاتی مینی و حساب میکرو در فارکس با بهترین کارگزار

در این عصر از پول های شناور، همه در مورد تجارت فارکس می دانند. اما اکثر مردم نمی دانند که از کجا شروع کنند . بطور مثال  انواع حساب های متعدد برای معامله گران فارکس در دسترس هستند. با این حال، شما ممکن است یک حساب کوچک فارکس یا همان حساب مینی  و   یا حساب میکرو فارکس در نظر بگیرید البته اگر  شما یک مبتدی هستید. شما می توانید شرایط این نوع حساب رو از روی نام آن کمی متوجه بشید . این حساب ها به هر کسی اجازه می دهد تا از طریق اندازه کوچکتر سرمایه گذاری ها تجارت کنند. تیم متخصص ما یک لیست جامع از ۱۰ کارگزارانی که حساب مینی فارکس و کارگزارانی که حساب میکرو فارکس ارایه میدهند را ایجاد کرده. همچنین با مقایسه حساب مینی در مقابل انواع حساب میکرو، بنابراین شما می توانید  با توجه به سبک تجاری خود را انتخاب کنید.

به عبارت دیگر حساب های میکرو یا مینی نیاز به سرمایه گذاری بزرگ ندارد. در واقع شما قادر خواهید بود با واریز به اندازه ۵۰ دلار یا گاهی کمتر از آن تجارت کنید. حساب خرد را می توان با ۱۰ دلار اداره کرد و این ساده ترین روش برای شروع برای معامله گران جدید یا کارشناسانی است که می خواهند یک کارگزار را قبل از هر گونه سرمایه گذاری آزمایش کنند. از سوی دیگر، مینی حساب فارکس با ۱۰٬۰ دلار به آزمایش می پردازد.

اگر شما به دنبال یک kickoff بزرگ و حرفه ای فارکس خود و یا حتی به دنبال سیستم عامل های جدید تجارت فارکس به کار با, شما به صفحه  مناسب رسیده اند. در طول مقاله  ، ما همه چیز مربوط به هر دو حساب های میکرو و مینی فارکس و راه های انتخاب کارگزاران حساب مینی فارکس و کارگزاران حساب میکرو فارکس به  اشتراک بگذارید.

تعریف برای حساب فارکس میکرو و مینی

اساساً یک حساب کوچک میکرو یا یک حساب تجاری فارکس است که همراه با موقعیت اندازه  لات کوچکتر است. بنابراین این نوع حساب ها خطرات احتمالی را کاهش می دهند، شاید زیان ها را کاهش دهند. اساساً هر دو حساب در یک دسته قرار  می گیرند، اما حساب میکرو لات های بسیار کوچکتری نسبت به حساب مینی فارکس دارند.

با این حال، حساب های فارکس به سه اندازه معامله اصلی طبقه بندی می شوند، و حساب ها میکرو، مینی، و استاندارد هستند. بیایید اصول اولیه هر اندازه حساب را ببینید.

 • اندازه لات حساب میکرو فارکس از ۱۰ شروع می شود.
 • برای حساب مینی فارکس، اندازه لات ۱۰،۰۰۰ واحد است
 • در حالی که حساب استاندارد در اندازه ۱۰۰،۰۰۰ واحد ارز

به همین ترتیب هر یک از این حساب ها پاداش پیپ (درصد در نقطه) متفاوتی دارند و برای حساب های میکرو و مینی پایین تر است. به عنوان مثال، قیمت حرکت ۱۰ سنت برای حساب میکرو، ۱ دلار برای حساب کوچک، و حساب استاندارد ۱۰ دلار است.

امروزه برخی از کارگزاران یک حساب حتی کوچکتر ارائه می دهند که به عنوان یک حساب ‘نانو’ شناخته می شود، که به معامله گران اجازه می دهد تا در ۱۰۰ واحد پایه معادل (۰٫۰۱ دلار) تجارت کنند. این قطعا خطر را به حداقل می رسد و کمک می کند تا شما را به درک مناسبی از یک کارگزار فارکس و تجارت فارکس دریافت کنید.

روش کار از حساب های فارکس میکرو و مینی

اساسا، حساب میکرو فارکس  و حساب های مینی برای معامله گران جدید و بی تجربه ارائه می شود . بنابراین، استفاده پذیری از این حساب ها منطقی است چرا که آنها هیچ شانسی برای از دست دادن قابل توجهی از سرمایه  ندارند و امن هستند. بنابراین حساب های میکرو و مینی می توانند برای معامله گران که هنوز در مرحله یادگیری هستند یا حتی به فکر شروع تجارت فارکس هستند بسیار مفید باشند.

معمولاً حساب های میکرو و مینی این فرصت را به معامله گران به عنوان دارندگان حساب استاندارد دریافت می کنند. بنابراین ، دارندگان این نوع حساب ها قادر خواهند بود برای دسترسی به نمودار ، ابزار ، تجزیه و تحلیل ، سیستم عامل ، و بیشتر تمام موارد رو با کمترین خطر آزمایش کنند.

روش کار ساده است; دارندگان حساب های خرد نیاز به گرفتن موقعیت در چند برابر ۱۰۰۰ واحد در حالی که دارندگان حساب کوچک به این ترتیب است که چند از ۱۰،۰۰۰ واحد را وارد کنید. چیز خوبی در مورد اندازه لات کوچکتر این است که آن را قادر می سازد معامله گران به تجارت های متنوع بپردازند . این کار را می توان با سفارش انتخاب جفت ارز انجام داد. همچنین یک معامله گر تازه کار می تواند ایده ای در مورد ریسک دریافت کند و در صورت شکست چیزی را احساس نخواهد کرد.

پیپ و فارکس در حساب های  میکرو / مینی

معاملات فارکس از طریق یک مقدار اسپرد نقل شده مانند یورو / دلار آمریکا ۱:۳۰۰ صورت می گیرد. با این حال، هر سرمایه گذار سرمایه گذاری را با امید تغییر جفت ارز انجام می دهد. این شیفت یا تغییر قیمت به عنوان حرکت پیپ شناخته می شود.

بنابراین، اگر ما نمونه ۱:۳۰۰ یورو / دلار آمریکا را در نظر بگیریم، سرمایه گذار می تواند پیش بینی کند که یورو (ارز پایه) در برابر دلار آمریکا (ارز نقل شده) بالا خواهد شد. با این وجود قیمت نقل قول تا چهار اعشار (.۳۰ مکان) را نشان می دهد. با این حال، مکان های decimal را می توان برای ارزهای دیگر تغییر داد. به عنوان مثال، ین ژاپن این نرخ را در دو اعشار نشان می دهد. بنابراین، ین ژاپن را می توان به عنوان ۱۲۳.۶۲ نشان داده شده است.

در بازار معاملات فارکس نشان دادن شیفت قیمت با استفاده از پیپ طبیعی است. با این حال پیپ نشان دهنده یک تغییر قیمت کوچک برای یک ارز است. تغییر قیمت در کسری اندازه گیری می شود، به این معنی که مقدار به دست آمده یا از دست رفته در حالی که معاملات بسیار کوچک خواهد بود.

در نتیجه حساب های میکرو یا مینی و همچنین حساب های استاندارد، واحدهای ارز را از طریق اندازه های لات محاسبه می کنند. علاوه بر این، نرخ پیپ متغیر است، و آنها با توجه به جفت ارز و همچنین قیمت ارز پایه تغییر خواهد کرد.

در مورد یک حساب تجاری فارکس، یک پیپ معادل ۰٫۱۰ دلار برای فارکس حساب میکرو است در حالی که برای  حساب های کوچک ۱ دلار است و پیپ حساب استاندارد ۱۰ دلار است  . با این حال نرخ بر اساس ارزهای نقل قول تغییر می کند.

مثال حساب مینی فارکس و حساب فارکس میکرو

همانطور که قبلا اشاره کرده بودیم، یک لات استاندارد ۱۰۰ هزار نفر است و این بدان معناست که اگر کسی بخواهد خریدی بدون اهرم مالی انجام دهد، به سرمایه گذاری قابل توجهی نیاز است.

بیایید به عنوان مثال یورو / دلار آمریکا در ۱.۳۰۰۰ ما در بالا ذکر شده است ، اگر قیمت یورو به ۱.۳۰۷۵ افزایش می یابد و بسته تجارت ، محاسبه پیپ خواهد بود ۷۵ واحد (۱.۳۰۰۰-۱.۳۰۷۵ =۰.۰۰۷۵). بنابراین، سود برای انواع حساب های مختلف خواهد بود-

 • حساب فارکس میکرو: ۱,۰۰۰ x 0.0075 = $7.50 درآمد
 • حساب مینی فارکس: ۱۰,۰۰۰x 0.0075= $75 درآمد
 • حساب استاندارد فارکس: ۱۰۰,۰۰۰x 0.0075= $750 درآمد.

در حال حاضر، تصور کنید یورو پایین می رود به ۱.۲۹۹۰، که نشان دهنده از دست دادن ۱۰ پیپ است. پس، محاسبه ی از دست دادن…

 • فارکس حساب میکرو: ۱,۰۰۰x 0.0010= از دست دادن $۱
 • حساب کوچک: ۱۰,۰۰۰x 0.0010= از دست دادن $۱۰
 • حساب استاندارد: ۱۰۰,۰۰۰x 0.0010= از دست دادن $۱۰۰

با این حال ،  کارگزاران فارکس به طور معمول ارائه اهرم در هر نوع حساب به طوری که معامله گران می توانند یک موقعیت در معاملات مخاطره آمیز را حداقل سرمایه مورد نیاز مدیریت کند . outlays. کارگزاران تمایل دارند حساب کارگزار را با وجوه اضافی اعتبار دهند تا به مقدار زیاد بتوانند معامله داشته باشند . بنابراین، هر زمان که یک معامله گر در حال برنده شدن است، می تواند ارزهای بیشتری را با اهرم سفارش دهد و درصد به دست آوردن سود را افزایش دهد.

اهرم چگونه بر روی حساب های کوچک و میکرو کار می کند؟

هر زمان که شما در یک کارگزار ثبت نام کردید، شما ارائه اهرم آن کارگزاری را مانند ۱۰۰:۱، ۲۰۰:۱، چیزی شبیه به آن پیدا می کنید. بنابراین ، برای یک حساب کوچک موقعیت ۱۰۰،۰۰۰ به اندازه فارکس مینی لات  خواهد شد ۱،۰۰۰ یا ۲،۰۰۰ اضافی برای افزایش موقعیت دریافت کنید. با این حال، شما باید به خاطر داشته باشید که اهرم نه تنها سودآوری بلکه زیان بیش از حد افزایش خواهد داد .

بیایید با مثال از ۷۵ دستاوردهای پیپ ما قبلا استفاده می شود توضیح دهید. با سرمایه گذاری ۱۰۰۰ دلار در ۷۵ سود پیپ، یک معامله گر ۷۵۰ دلار را از طریق اهرم ۱۰۰:۱. بنابراین، یک حرکت ۱۰ پیپ در جهت مخالف ۱۰۰۰ دلار هزینه خواهد داشت، قرار دادن سرمایه اولیه در معرض خطر است.

چگونه کارگزاران حساب مینی فارکس یا کارگزاران حساب ریز فارکس را انتخاب کنیم؟

همانطور که بسیاری از علاقه مندان به بازار فارکس پرسیدیم متوجه شدیم که شرکت های کارگزاری به نظر می رسید که یک رقابت برای گرفتن مشتریان بیشتر از طریق نوع حساب است. از این رو کارگزاران مزایای زیادی را برای جلب توجه معامله گران ارائه می دهند. علاوه بر این ، کارگزاران نیز   ارائه فارکس مینی حساب کاربری و حساب میکرو فارکس برای تشویق   تازه کاران ، که باعث می شود معامله گران جدید سردرگم برای انتخاب بهترین کارگزار  فارکس داشته باشند .

با در نظر گرفتن این موارد , با مرتب کردن بهترین کارگزاران حساب مینی فارکس و کارگزاران حساب میکرو فارکس, بنابراین شما می توانیدبا توجه به سبک تجاری خود انتخاب کنید.

مقررات و مجوزها

این مهم ترین  کار برای انتخاب کارگزار مناسب است. بنابراین، هر زمان که قصد ثبت نام با یک کارگزار را دارید، بررسی وضعیت نظارتی و مجوزهای آنها را فراموش نکنید. ما توصیه می کنیم همه برای انجام این کار به دلیل کارگزاران کلاهبردار متعدد که برای فریب معامله گران جدید و بی تجربه وجود دارد.

شما باید محل کارگزار را بدانید و وضعیت نظارتی کارگزار را بر این اساس بررسی کنید. به عنوان مثال کارگزاران بریتانیا باید توسط سازمان نظارتی FCA مجوز دریافت کنند. این مسئول کنترل کارگزاران از بریتانیا است و به عنوان حفاظت از پول سخت به دست آورده معامله گر کار می کند. FCA مطمئن می شود که کارگزاران مشروع هستند و مدیریت حساب تجاری عادلانه است. علاوه بر این ، دیگر نهادهای نظارتی فارکس عمده در سطح جهانی ، مانند ASIC (استرالیا) و یا حتی CySEC (قبرس) ، همچنین اطمینان از ایمنی معامله گران و مطمئن شوید که سرمایه گذاری های خود را کلاهبرداری نمی شود. یافتن کارگزاران حساب کوچک فارکس و فارکس میکرو لیست کارگزاران برای انتخاب نوع حساب مناسب با کارگزار قابل اعتماد و تنظیم شده است.

با این حال ، با هر شانسی ، اگر شما ثبت نام کردید در کارگزاران تنظیم نشده و  یا کارگزاران کلاهبرداری معاملات فارکس ، نهادهای نظارتی ممکن است قادر به کمک به شما در صورتی که از شما کلاهبرداری شده باشد . از این رو بررسی شهرت و وضعیت نظارتی کارگزار قبل از تصمیم به ثبت نام با آن اجباری است.

جفت ارز

از آنجا که معامله های شما فارکس است، شما نیاز به بازی چند جفت ارز در مرحله یادگیری هستید . با این حال ، بسیاری از کارشناسان نشان می دهد معامله گران جدید معمولا با جفت ارز  مانند یورو / دلار آمریکا ، GBP / دلار آمریکا ،بیشتر کار مکینند . اما دسترسی به ارزهای جزئی دیگر قطعا به شما کمک خواهد کرد برای به دست آوردن تجربه.

همچنین، جفت ارزهای متعدد می توانند به شما در جهت ایجاد یک سبد فارکس متنوع کمک کنند.
پلت فرم تجاری

ثبت نام با یک کارگزار فقط به شما دسترسی به دنیای فارکس را ارایه نمیدهد. در عوض، شما نیاز به یک واسطه برای دسترسی به ارزها از طریق کارگزار دارید. پلتفرم های تجاری فارکس چنین پل بین کارگزار و دنیای فارکس هستند که به معامله گران  در تجارت کمک می کند. بنابراین، دسترسی به بالا، نه پلت فرم تجاری، لازم است. کارگزاران MetaTrader در حال حاضر توسط اکثر معامله گران انتخاب, به عنوان این پلت فرم آسان برای استفاده و ارائه می دهد مزایای فوق العاده ای به معامله گران و کارگزاران. متاترادر دارای دو پلتفرم تجاری MT4 و MT5 است.

بنابراین، شما می توانید یک کارگزاران فارکس MetaTrader 4  یا کارگزاران فارکس  MetaTrader 5 را برای تجارت از طریق مینی یا حساب های خرد  انتخاب کنید.

ابزارهای معاملاتی

دسترسی به ابزارهای معاملاتی فارکس به کارگزار و پلتفرم ها بستگی دارد. ابزارها قابلیت معاملات را تسریع می کنند و همچنین فرصت های زیادی را برای معامله گران ارائه می دهند. به عنوان مثال تقویم های اقتصادی و اخبار مالی انواع ابزارهای تجاری هستند که بسته به هر رویداد اقتصادی می توانند تاجر را از هر گونه حرکت در بازار فارکس آگاه کنند.

همچنین ابزارهای فارکس برای مطالعه داده های تاریخی یک ارز در کنار تحلیل بنیادین اخبار ارائه می دهند. این چیزها می تواند موفقیت در فارکس را افزایش دهد. ابزار همچنین ارائه شاخص های فنی مختلف است که کمک به تجزیه و تحلیل بازار فارکس و کمک به شما در گرفتن هر گونه تصمیم گیری و یا تغییر استراتژی فارکس میکند .

با این حال، ابزار ها ممکن است از کارگزار به کارگزاردیگر متفاوت باشد. بنابراین، بهتر است تمام ابزارهای ارائه شده توسط یک کارگزار را بررسی و درک کنید و آنها را با کارگزاران دیگر مقایسه کنید. به این ترتیب می توانید کارگزاری را انتخاب کنید که بیشترین مزایا را داشته باشد.

کمیسیون معاملات و هزینه ها

کمیسیون ها راه اصلی است که یک کارگزار می تواند درآمد کسب کند. در آنجا برخی کارگزاران تمایل دارند کمیسیون های بیشتری نسبت به دیگران برای کسب درآمد شارژ کنند. با این حال، برخی از کارگزاران ممکن است کمی کمیسیون شارژ کنند و مزایای زیادی ارائه دهند.

بنابراین ، اتمام هزینه ها و ساختار کمیسیون از یک کارگزار قبل از اینکه شما تصمیم به تجارت با آنها بگیرید رو باید بررسی کنید . با این حال، کارگزاران ممکن است یک ساختار کمیسیون متغیر ارائه دهند. در عوض، هزینه ها ممکن است پایین تر باشد. برای دریافت یک ایده روشن در مورد کمیسیون و هزینه ها، باید جزئیات کمیسیون و هزینه ها را رعایت کنید.

اسپرد

اسپرد ها تفاوت قیمت خرید و فروش یک جفت ارز است. حرکات قیمت و پیپ ها اسپرد را تعیین می کنند. از این رو، اسپرد می تواند تاثیر قابل توجهی در هنگام خرید یا فروش یک ارز ایجاد کند. برای حساب های  مینی و حساب های خرد، اسپرد بسیار مهم است. اجازه دهید اسپرد ها را با یک مثال توضیح دهیم.

بیایید فکر می کنم شما یک حساب میکرو یا کوچک و معامله یورو / دلار آمریکا. قیمت خرید ارز ۱٫۳۱۰۰، و قیمت فروش ۱٫۳۱۰۵ است. همانطور که اشاره کردیم، اسپرد ها توسط پیپ ها نشان داده می شوند. در اینجا شما نیاز به در نظر گرفتن آخرین رقم از هر قیمت. بنابراین، با توجه به این مثال، تفاوت ۶ است. از این رو، اسپرد در یورو / دلار آمریکا ۶ پیپ است. با این حال، مقدار اسپرد ممکن است بر روی سرعت پلت فرم و توانایی کارگزاران با تغییر سریع بازار متفاوت باشد. بهتر خواهد بود بدانید که اسپرد کارگزار ارائه می دهد .

سپرده گذاری و برداشت

یکی دیگر از جنبه های مهم انتخاب یک کارگزار میکرو فارکس یا مینی کارگزار واریز و برداشت میباشد . البته زمانی که با کارگزار ثبت نام می کنید باید وجوه را به حساب خود واریز کنید. کارگزاران کوچک متعدد   میکرو و فارکس به معامله گر اجازه می دهد تا به راحتی از طریق نقل و انتقالات بانکی سنتی، کارت ها، و یا حتی سیستم های پرداخت ارز دیجیتال واریز کند. با این حال ، برخی از کارگزاران ممکن است یک سیستم پرداخت پیچیده که می تواند معامله گران را اذیت کند ، مانند گرفتن زمان طولانی و یا روش های ناخوشایند داشته باشد. از این رو باید به روش های یافتن یا سپرده گذاری کارگزار مورد نظر خود نیز نگاه کنید.

از سوی دیگر، هنگامی که شما سود می کنید، نیاز به یک روش آسان برای برداشت سود خود داشته باشید. بنابراین، داشتن یک گزینه برداشت آسان نیز لازم است .

پشتیبانی مشتری

برخی از معامله گران ممکن است ضرورت داشتن یک تیم پشتیبانی خوب را پیدا کنند مگر اینکه با مشکلی مواجه شوند. با این حال ، ممکن است  که شما نیاز به تماس با پشتیبانی مشتری تمام وقت داشته باشید . اما، هر زمان که شما تماس بگیرید،

، شما باید یک کارگزار که ارائه می دهد خدمات به مشتریان سریع را از طریق طیف وسیعی از روش های ارتباطی را انتخاب کنید. با این وجود، به عنوان یک تازه کار، شما ممکن است قادر به دانستن این مورد که کارگزار فارکس ارائه می دهد بهترین خدمات به مشتریان دقیقا به چه شکل باشید مشکل داشته باشید . بنابراین، شما می توانید بررسی های مختلف کارگزار فارکس برای پیدا کردن کارگزاران با بهترین پشتیبانی مشتری را بررسی کنید.

بیشتر کارگزاری ها روش های ارتباطی را از طریق تلفن، چت زنده، و ایمیل ارائه می دهند. با این حال، برخی از کارگزاران ممکن است خدمات به مشتریان ۲۴/۷ ارائه ندهند. بنابراین، پیدا کردن یک کارگزار فارکس با سرویس ۲۴/۷ نشانه خوبی است. علاوه بر این ، اگر کارگزار خود را ارائه می دهد انجمن جامعه برای کاربران ،ممکن است بتونید مشکلتان را بدون تماس با پشتیبانی مشتری دریافت کنید.

چگونه با کارگزار فارکس مورد نظر ثبت نام کنید؟

هنگامی که شما بهترین کارگزاران حساب مینی فارکس و یا کارگزاران حساب میکرو فارکس را انتخاب کرده اید گام بعدی این است که در کارگزاری ثبت نام کنید. بدون ثبت نام، شما قادر به شروع هر نوع فعالیت تجاری نخواهید بود. بنابراین، در اینجا ما مراحل برای شروع اولین تجارت فارکس خود را ذکر شده است.

باز کردن یک حساب کاربری

به وب سایت کارگزار مورد نظر خود بروید و با ارائه اطلاعات خود ثبت نام کنید. اطلاعات اساسی شما نیاز به ارائه نام، آدرس، تاریخ تولد، وضعیت مالیات، جزئیات تماس است. پس از آن، شما نیاز به ورودی جزئیات مالی برای واریز و برداشت وجوه از حساب. یکی دیگر از جزئیات مالی آنها ممکن است بپرسید خلاصه درآمد خود را، وضعیت اشتغال، ارزش خالص، و غیره است. پس از ارائه تمام جزئیات، کارگزار یک نوع حساب را پیشنهاد خواهد کرد.

سوالات در تجربه قبلی

برخی از کارگزاران ممکن است معامله گر در مورد تجربه قبلی خود را بپرسید. بنابراین، شما ممکن است نیاز به ارائه برخی از اطلاعات داشته باشید اگر شما تجربه قبلی داشته باشید. با این حال، اگر شما کاملا جدید هستید، شما ممکن است از این مرحله صرف نظر کنید. اما اگر شما حاوی هر نوع تجربه ای هستید ، کارگزار ممکن است یک طرح سرمایه گذاری قابل دوام را پیشنهاد کند.

فرم مشتری خود را بدانید

شناخته شده به عنوان KYC بخشی از فرایند ثبت نام است. در این قسمت، معامله گران باید هویت خود را با کارگزار ثبت نام تأیید کنند. همه کارگزاران تنظیم شده باید این گام را در اختیار داشته باشد. با این حال، این یک فرایند خودکار است که در آن شما ملزم به آپلود کارت های شناسایی خود، مانند گواهینامه رانندگی یا گذرنامه خواهید بود. گاهی اوقات یک صورتحساب بانکی سودمند الزامی است.

صندوق سپرده

این مرحله نهایی قبل از معاملات فارکس شما است. با این حال، این مرحله پس از گرفتن تایید حساب فارکس خود را با کارگزار می آید. هنگامی که تمام اطلاعات تایید شد، شما ملزم به واریز مقداری پول به حساب تجاری فارکس تازه باز شده خود خواهید بود. در حال حاضر شما آماده برای تجارت با حساب مینی فارکس خود و یا فارکس حساب میکرو.

چگونگی  پیدا کردن بهترین کارگزار فارکس برای حساب های مینی و میکرو

اما شما ممکن است تعجب کنید که چگونه ما فهرست خود را کامل می کنیم یا بر چه مبنایی کارگزار را مرتب می کنیم. در زیر معیارهای سخت گیرانه ای که ما دنبال می کنیم برای پیدا کردن یک کارگزار فارکس است.

 • مقررات و مجوز: ما همیشه کارگزاران را که مقرراتی با نهادهای نظارتی رده بالا دارند توصیه می کنیم.
 • شاخص های فنی: ما به دنبال یک کارگزار با طیف گسترده ای از شاخص های فنی می رویم، چرا که معتقدیم هر چه ابزارهای بیشتری به آن دسترسی داشته باشند، بیشتر یاد خواهید گرفت.
 • کمیسیون های پایین: کارگزاران کمیسیون کم یا صفر انتخاب مناسبی  هستند.
 • اسپرد کم : این فرصت را برای شما فراهم می کند برای کسب درآمد بیشتر.
 • تنوع در گزینه های سپرده و برداشت: هر چه گزینه های بیشتری داشته باشید، انعطاف پذیرتر می توانید تجارت کنید.
 • تنوع در ارایه جفت ارز ها : انتخاب گسترده ای از جفت ارزها کمک می کند تا یک معامله گر برای یادگیری در مورد تمام ارزها و تنوع نمونه کارها داشته باشد.
 • پلتفرم مناسب : آسان برای استفاده  و قابل درک ، راحتی برای انجام معاملات فارکس .
 • پشتیبانی از مشتری با کیفیت : ما همیشه بررسی کارگزار فارکس چند برای  شناسایی کیفیت پشتیبانی مشتری را بررسی کنید.

حساب فارکس مینی در مقابل حساب میکرو

تفاوت های زیادی بین حساب مینی فارکس و حساب میکرو فارکس وجود ندارد. از نظر فنی لات ها در حساب های مینی یا میکرو به جای دلار در واحدها اندازه گیری می شوند. بنابراین، تنها تفاوت قابل توجه این دو این است که،

 • ۱,۰۰۰ = ۱۰ سنت / پیپ = ۱ میکرو لات
 • ۱۰,۰۰۰ = $۱/pip = 1 فارکس مینی لات یا ۱۰ لات میکرو

سخن پایانی

از این مقاله، ما می توانیم به این نتیجه   برسیم که حساب کوچک فارکس و حساب میکرو فارکس برخی از مزایای قابل توجهی دارند. این اجازه می دهد تا یک معامله گر به تجارت بپردازد بدون قرار دادن سرمایه گذاری بزرگ در معرض خطر به عنوان معامله گر ریسک کمی را متحمل شود . بنابراین،  معامله گران جدید یا ریسک کم می توانند از حساب های کوچک یا میکرو استفاده کنند. با این حال، کسب سود هنگفت از این نوع حساب ها زمان می برد.

به این مقاله امتیاز دهید

برای رتبه بندی روی یک ستاره کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۵ / ۵. شمارش آرا: ۱

تا الان رای ندادیم! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
1 Comment
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
MIX

نویسنده چه توصیه‌های اصلی‌ای در انتخاب کارگزار برای کار با حساب‌های میکرو و مینی فارکس می‌دهد؟

1
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x