Exness

4.3 / 5

Seychelles, SA, UK

Exness

 • اکسنس نام تجاری شرکت کارگزاری جهانی است که خدمات خود را از طریق سه دفتر اصلی در سیشل، بی وی و آفریقای

Pros

 • کارگزار جهانی با دفاتر در SA، بریتانیا و سیشل
 • طیف وسیعی از ابزار شامل طیف خوبی از فارکس و CFDs
 • مناسب برای هر دو مبتدیان و حرفه ای
 • بر اساس تکنولوژی MetaTrader
 • طیف پیشرفته ای از ابزار تحقیق و تجزیه و تحلیل

Cons

 • بدون حساب های چند ارزی
 • مقررات اغلب در حال تغییر است
 • شرایط بر اساس نهاد متفاوت است
 • محدوده ابزار محدود به فارکس و CFDs

Exness info

NameExness
Website URLexness.com
Established2008
LocationSeychelles, SA, UK
Minimum Deposit10$

اکسنس چیه؟

اکسنس نام تجاری شرکت کارگزاری جهانی است که خدمات خود  را از طریق سه دفتر اصلی در سیشل، بی وی و آفریقای جنوبی  ارائه می دهد. ماهیت تقسیم شده شرکت، مشتریان بین المللی را قادر می سازد تا به خدمات مالی و راه حل های سرمایه گذاری دسترسی پیدا کنند، در حالی که برند جهانی عامل خرده فروشی و عمدتاً راه حل ها یا مشارکت های  شرکتی است.

Exness همچنین اسپرد دسترسی جهانی خود و ایجاد یک نهاد مبتنی بر بریتانیا Exness انگلستان با مسئولیت محدود است که همچنین به ترتیب و به طور کامل تنظیم شده و با تمرکز بر پیشنهاد B2B.

در واقع، Exness برنده جوایز متعدد به عنوان یک کارگزار خرده فروشی آن  را به عنوان ارائه دهنده ی خدمات کارگزاری پایدار و قابل اعتماد با یک محیط تجاری راحت است که ممکن است اکثر معامله گران با اسپرد معاملات خود و پرداخت کمیسیون مناسب از خدمات دریافت شده رضایت دارند. فرایند معاملات از طریق MT4 و امکان تجارت تعدادی از CFDs و Futures در طیف وسیعی از بازارها ارایه داده می شود.

در ادامه یک بررسی خلاصه شده از Exness را مطالعه کنید .

Exness Pros and Cons

Exness فراهم می کند محیط تجاری خوب را که توسط مقامات مختلف از جمله آفریقای جنوبی تایید شده است، با این حال ما در طول زمان Exness قبل از CySEC و FCA liicense را ببینید، در حالی که در حال حاضر عمدتا از طریق مجوز SA و شاخه های بین المللی عمل می کند. mainstay در تکنولوژی MetaTrader  اجرای کیفیت، خدمات خوب، آموزش و تجزیه و تحلیل، که برای انواع مختلف معامله گران خوب است.

در سمت منفی برخی از محدودیت ها در ارائه محصول با ابزارهای تجاری تنها بر اساس فارکس و CFDs وجود دارد، همچنین حساب چند ارزی وجود ندارد . همچنین، تغییرات در مقررات و مجوز کارگزار باعث بزرگ کردن تغییرات و تفاوت معامله گران ممکن است، به همین دلیل بهتر است برای بررسی اینکه آیا این برای شما مناسب است یا خیر موارد بیشتری را بررسی کنید .

رتبه بندی کلی Exness

بر اساس کارشناس های ما Exness شرایط تجاری خوب مناسب برای معامله گران مختلف از جمله مشتریان آفریقایی و خدمات خوب برای مبتدیان فارکس را فراهم میکند. اکسنس امکانات و انتخاب سکوهای خوبی دارد.

Exness به طور کلی رتبه بندی است ۸ از ۱۰ بر اساس تست ما و در مقایسه با ۵۰۰ کارگزاران دیگر، رتبه بندی ما در زیر در مقایسه با دیگر کارگزاران محبوب و صنعت پیشرو را ببینید.

کارگزاران جایگزین Exness

با این حال ، Exness طیف بسیار گسترده ای از ابزارهای تجاری ارائه نمی دهد ، همچنین محدود به پیشنهاد تجارت اروپا ، از آنجا که تغییر مجوز های خود و عمدتا از طریق نهادهای بین المللی عامل. همچنین، اسپرد در داخل به طور متوسط، برخی از کارگزاران ممکن است اسپرد کمی پایین تر و مقررات بهتر، بر اساس یافته های ما داشته باشد.

بررسی های دقیق کارگزار جایگزین را ببینید:

 • LiteFinance – عالی برای سهام و معاملات ارز
 • آلباری – خوب برای مبتدیان و هزینه های خوب
 • AvaTrade – ابزار خوب و CopyTrading

جوایز

، ما شاهد Exness قبل از چند دهه به حال چند جایزه، در حال حاضر شرکت بطور مداوم در حال رشد است و بارها از جمله جنبه های مختلف مانند رضایت مشتری، فن آوری تجاری و رتبه بندی کلی به رسمیت شناختن موفقیت آن اعطا و به رسمیت شناخته شده است.

همچنین، ما در بررسی Exness نقش فعالی در زندگی اجتماعی، و همچنین اقدام به عنوان یک شریک حمایت افتخاری با سازمان های مختلف است. به طور یکسان، اکسنس با افتخار حامی مالی تیم شماره یک فوتبال جهان، رئال مادرید و بهترین بازیکن فوتبال زنده، کریستیانو رونالدو بود.

آیا کلاهبرداری Exness یا کارگزار امن است؟

نه، Exness کلاهبردار نیست و با قوانینی که رگوله شده این بروکر رو بسیار امن میکند برای سرمایه گذاری و اقدام به معامله .
اکسنس بروکر کجاست؟

گروه اکسنس حضور خود را در کشورهای مختلف کناره گرفت و دفاتر تأسیس شده همواره توسط مقامات محلی لازم تنظیم می شود. به این ترتیب، کارگزار اجازه داد تا محصولات یا خدمات مالی را در درون فعالیت خود از طریق معاملات بین المللی ارائه دهد.

با این حال ، مجوز Exness در حال تغییر است ، قبل از آن تحت مجوز CySEC عمل می کنند ، در حال حاضر عمدتا آفریقای جنوبی و یکی بین المللی با مجوز از سیشل دریایی و BVI ، که  فراهم می کند فقط ثبت نام از مقررات جدی ، با این حال مجوز های اضافی از مقامات معتبر را چیزها و Exness ارائه می دهد قابل اعتماد است. مجوز بریتانیا و شعبه عمدتا عمل کسب و کار b2b در حال حاضر ابزار.

نتیجه گیری ما در مورد قابلیت اطمینان Exness را ببینید:

رتبه ما Exness اعتماد نمره ۸ از ۰f 10 برای سال ها از عمل و شهرت کاملا خوب است.  با این حال ، ما توصیه می کنیم برای بررسی شرایط دقیقا مقررات از Exness تغییر نهادهای خود و مقررات چند بار ، بهتر است به امضا تنها با مقررات جدی و جلوگیری از خطا برای ایمنی بهتر

Exness Strong points

نقاط ضعیف Exness

کارگزار تنظیم شده

در بورس اوراق بهادار ذکر نشده است

مجوز معاملاتی آفریقای جنوبی

مقررات اغلب در حال تغییر است

حساب های تفکیک شده و گزارش های سالانه

پیشنهاد جهانی مبتنی بر دریایی

حفاظت تعادل منفی اعمال می شود

 

چگونه از اطلاعات و سرمایه  شما محافظت می شود؟

با توجه به استانداردهای عملیاتی که بر اساس الزامات نظارتی تعیین می شوند، لایه های خوبی از حفاظت همراه با حفاظت از مشتری، تفکیک پول و مشارکت در صندوق یا طرح جبران خسارت سرمایه گذار وجود دارد.

اهرم

به عنوان اکثریت کارگزاران فارکس، Exness همچنین اهرم ارائه می دهد ، که ممکن است دستاوردهای بالقوه را از طریق امکان خود را به تعادل حساب های اولیه متعدد را افزایش دهد.

سطح اهرم همیشه بسته به ابزار شما و همچنین با محدودیت های نظارتی و سطح شخصی خود تعریف شده است.

بر اساس تحقیقات ما سطوح اخیراهرم برای Exness به شکل زیر است :

 • ۱:۳۰ برای ارزهای بزرگ،
 • ۱:۲۰ برای آنهایی که جزئی
 • ۱:۱۰ برای کالاها.

با این حال ، یک نهاد جهانی از Exness ممکن است اجازه می دهد نسبت اهرم بسیار بالاتر تا ۱:۱۰۰۰ ، که همچنین توسط کشور با منشاء شما تعریف شده است.

و البته همیشه یاد بگیرید که چگونه از اهرم به درستی استفاده کنید، چرا که اهرم ممکن است برای سرمایه شما خطرناک باشد و باعث از بین رفتن سرمایه شما شود .

انواع حساب

حساب های ارائه شده توسط Exness در دسترس با بیش از ۸۰ گزینه ارز در حالی که این شرکت فراهم می کند گزینه های پرداخت فوری   و ارائه می دهد استاندارد سنت حساب است که برای معامله گران با اندازه کوچکتر، حساب استاندارد و حساب ECN حرفه ای با ارائه اسپرد کم و هزینه کمیسیون در هر تجارت است  .

همچنین, شما می توانید یک حساب  آزمایشی باز و تست استراتژی های تجاری و یا باز کردن یک حساب کنید  . با این حال ، معامله گران از حوزه های مختلف قضایی جهان ممکن است به ارائه حساب های مختلف است که محدوده با توجه به مقررات و انطباق ، همه در تمام حساب Exness ارائه بررسی متخصص ما پیدا کردن به عنوان پیشنهاد کاملا خوب comared به کارگزاران دیگر قرار گرفته است. نگاه کنید به

مسابقه فارکس

چیزی که ما فکر می کنیم گرتا است، ویژگی های اضافی وجود دارد که مشتریان Exness را قادر می سازد که امکان رقابت  و به دست آوردن جوایز ارزشمند در مسابقه تجاری فارکس که هر از چندی انجام می شود را به ارمغان بیاورد  . با این حال، ساکنان معامله گران کشورهای خاص باید در دسترس بودن و امکان درگیر شدن در وب سایت رسمی را بررسی کنند.

چگونه برای باز کردن یک حساب تجاری واقعی با معامله گر Exness؟

این مراحل اصلی برای شروع و باز کردن حساب معاملات واقعی هستند، با این حال ما توصیه می کنیم برای شروع با حساب نسخه ی نمایشی و تمرین معاملات اول.

ابزارهای بازار

بازارهایی که شما می توانید با Exness تجارت ارائه می دهد فارکس محبوب با ۱۰۷ جفت ارز، CFDs در سهام و شاخص ها، انرژی، فلزات و Cryptocurrencies، که ارائه خوب در میان صنعت در نظر گرفته شده است.

 • Exness بازار محدوده امتیاز است ۸ از ۰f 10 برای انتخاب ابزار تجاری خوب ، با این حال تنها شکاف است که نهادهای مختلف تا به پیشنهاد های مختلف منعکس کننده انتخاب ابزار بیش از حد

هزینه های اکسنس

قیمت گذاری Exness خوب با نظر بررسی ما در نظر گرفته شده است، اسپرد پایین برای حساب استاندارد و یا کمیسیون برای حساب ECN وجود دارد، همچنین هیچ هزینه بودجه وجود دارد، اما مطمئن باشید برای بررسی هزینه بی تحرکی و یا شرایط بر اساس محل اقامت خود را از آنجایی که آنها ممکن است متفاوت باشد. پیدا کردن ما در جدول هزینه Exness زیر را ببینید.

هزینههزینه های اکسنسهزینه های ETFinanceهزینه های OctaFX
هزینه سپردهنهنهنه
هزینه برداشتنهنهنه
هزینه بی تحرکیبلهبلهبله
رتبه بندی هزینهکم/ متوسطبالامتوسط

اسپرد

اسپرد Exness بر اساس اسپرد متغیر کم است، با این حال آن است که توسط نوع حساب شما را برای معاملات خود را انتخاب کنید تعریف شده است.  استاندارد سنت اسپرد حساب با شروع از ۰.۳ پیپ بدون کمیسیون در حجم معاملات است که بدان معنی است که تمام معاملات در سنت محاسبه می شود ، هزینه های حساب استاندارد بر اساس اسپرد کم از ۰.۱ پیپ.

در نهایت ، حرفه ای ECN ویژگی های حساب اسپرد کم به علاوه کمیسیون در هر تجارت و آن را یک گزینه خوب برای traers با تجربه است. برخی از نمونه های زیر را برای درک بهتر هزینه های Exness و مقایسه با کارگزاران دیگر ببینید، و همچنین هزینه ها را با کارگزار دیگری LiteFinance مقایسه کنید.

اسپرد Exness به طور متوسط با رتبه کلی رتبه ۷ از ۱۰ بر اساس مقایسه تست ما به کارگزاران دیگر به عنوان شما می توانید در زیر را ببینید، اسپرد Exness در واقع به طور متوسط یکی، به عنوان برخی از کارگزاران ارائه شرایط اسپرد بهتر است.

دارایی / جفتاسپرد اکسنساسپرد ETFinanceاسپرد OctaFX
یورو دلار گسترش۱.۲۰.۷۰.۵
نفت خام WTI گسترش۴۳۲
اسپرد طلا۰.۳۰.۳۷۰.۲

Rollover

همچنین, همیشه در نظر Exness rollover و یا هزینه رول اور به عنوان یک هزینه, همیشه خوب برای بررسی تمام هزینه های اضافی  برای دریافت تصویر بهتر هزینه های معامله است. رولور در زمانی کم میشود که معامله بیش از یک روز باز می ماند. هر ابزارشرایط متفاوتی را برای موقعیت های یک شبه شارژ می کند که ممکن است به عنوان هزینه یا بازپرداخت باشد، نمونه ای را بر روی برخی از ابزارهای بالا ببینید.

سپرده ها و برداشت ها

Exness انجام سپرده های  فوری و برداشت بدون هزینه کمیسیون با استفاده از تعدادی از سیستم پرداخت الکترونیکی فراهم می کند که کنترل بر بودجه حساب تجاری خود را  در راحتی.

گزینه های سپرده گذاری

گزینه های پرداخت از جمله امکان استفاده از هر دو روش بنابراین شما همیشه می توانید یکی از مناسب را انتخاب کنید. Exness به طور معمول هیچ هزینه سپرده و یا هزینه های داخلی به اتهام نیست، شما ارائه دهنده پرداخت با توجه به محل اقامت ممکن است در برخی از هزینه اضافه کنید، بنابراین مطمئن شوید که آن را  تایید کنید.

 • انتقال سیم بانک
 • کارت های اعتباری عمده،
 • سیستم های الکترونیکی نتلر و اسکریل

در اینجا برخی از نقاط خوب و منفی در روش های بودجه XM در بر داشت:

 • Exnessبا رتبه کلی ۸ از ۱۰. حداقل سپرده در نظر گرفته شده است بسیار مناسب بوده تنها نیاز به ۱ $ به عنوان شروع ، همچنین هزینه های معقول و مناسب ، با این حال برخی از پرداخت ممکن است با توجه به قوانین نهاد و یا محل اقامت شما قابل استفاده نباشد
مزایایمعایب
کارگزار جهانی با دفاتر در SA، بریتانیا و سیشلبدون حساب های چند ارزی
طیف وسیعی از ابزار شامل طیف خوبی از فارکس و CFDsمقررات اغلب در حال تغییر است
مناسب برای هر دو مبتدیان و حرفه ایشرایط بر اساس نهاد متفاوت است
بر اساس تکنولوژی MetaTraderمحدوده ابزار محدود به فارکس و CFDs
طیف پیشرفته ای از ابزار تحقیق و تجزیه و تحلیل 

سپرده حداقل اکسنس

Exness در ابتدا نیاز به مقدار خاصی ندارد، بنابراین شما قادر خواهید بود با مبلغی کوچک به عنوان مثال ۱۰ دلار شروع کنید. حساب حرفه ای ممکن است هر چند ۲۰۰ دلار تقاضا، و البته بررسی در مورد الزامات حاشیه لازم است که معمولا برای هر ابزار تجاری به طور جداگانه تعیین شده است. همچنین، روش های پرداخت را بررسی کنید، چرا که برخی از آنها حداقل مبلغ انتقال را تعیین می کنند.

Exness حداقل سپرده در مقابل کارگزاران دیگر

 اکسنسبیشتر کارگزاران دیگر
حداقل سپرده۱۰ دلار۵۰۰ دلار

چگونه پول را از اکسنس برداشت کنیم؟

Exness هیچ هزینه ای برای سپرده ها و یا برداشت کسر نمی کند. گزینه های برداشت از گذشته تا کنون بیشتر استفاده می شود شامل روش های مانند : بانک و کارت اعتباری هستند همچنین بررسی قبل از هر گونه انتقال با خدمات به مشتریان انجام می شود در صورتی که هر گونه هزینه است که ممکن است قابل اجرا وجود داشته باشد با توجه به کشور خود را از مبدا و یا شاید توسط ارائه دهنده پرداخت خود را. عکس فوری بودجه ما را در زیر ببینید:

سیستم عامل های تجاری

انتخاب پلت فرم تجاری ارائه می دهد انتخاب بین نرم افزار های MetaTrader4 و MetaTrader5 همراه با سیستم عامل های تجاری تلفن همراه و MT4 WebTerminal است که اجازه می دهد تا دسترسی از طریق هر دستگاه، پیدا کردن ما از مزایای و منفی از پلت فرم ارائه شده است.

رتبه بندی پلت فرم

در حالی که هر دو سیستم عامل به خوبی شناخته شده نرم افزار در صنعت، MetaTrader4 ویژگی های پلت فرم تجاری مناسب و کاربردی، و MT5 نسخه توسعه یافته تر از یکی از قبلی با ویژگی های قدرتمند و امکانات جدید است. شما می توانید هر دو از طریق تجارت وب و یا در نسخه های دیگر مناسب تر برای نیاز خود را، که رایگان از دانلود و یا پلت فرم نصب قابل دسترسی از طریق مرورگر دسترسی داشته باشید.

با این حال ، نسخه وب است که همیشه کمتر پیشرفته به عنوان یک دسکتاپ ، بنابراین اگر شما توسعه استراتژی جامع و نیاز به سفارشی سازی بیشتر و ویژگی های نمودار برای نسخه دسکتاپ بروید.

 • Exness Tradingn Platform با رتبه کلی ۸ از ۱۰ در مقایسه با بیش از ۵۰۰ کارگزار دیگر در رتبه خوب قرار دارند. ما آن را علامت خوب با توجه به در دسترس بودن نسخه های مختلف، در عین حال محدود به فن آوری MetaTrader. ما همچنین رتبه بسیار خوب ارائه تحقیقات و ابزار در دسترس، تجارت کپی، ربات تجارت، EAs و اجرای کیفیت.

مقایسه بستر تجاری با سایر کارگزاران:

سیستم عاملسکوهای اکسنسپلتفرم های اکتا اف ایکسسیستم عامل BDSwiss
ام تی۴بلهبلهبله
ام تی۵بلهنهبله
سکوی خودنهنهبله
برنامه های موبایلبلهبلهبله

پلت فرم دسکتاپ

هر دو MT4 و MT5 پشتیبانی از تمام دستگاه ها از جمله کامپیوتر و MAC، بنابراین انتخاب شما است که پلت فرم شما ترجیح می دهید به استفاده از هر دو استانداردو یا نسخه توسعه یافته جدید آن MT5 است. خوب به ذکر است دوباره که هر حساب پشتیبانی از هر دو سیستم عامل ،
چه سبک های تجاری مجاز هستند؟

تقریبا هر سبک تجاری در Exness مجاز است، ساخت استراتژی ترجیح داده شده خود را در دسترس و ممکن است در Exness است که به علاوه بزرگ انجام می شود. علاوه بر ابزارهای خوب متعددی در واژه نامه وجود دارد   ,  تجزیه و تحلیل فنی از معاملاتی مرکزی,  با کیفیت بالا میزبانی VPS, تقویم های اقتصادی, به نقل از تاریخ و بیشتر اخبار مربوطه موثر بر بازار فارکس موجود از طریق داو جونز اخبار, ارائه دهنده پیشرو اطلاعات در جهان, از این رو به خط جریان از سیستم عامل گنجانده شده.

پلت فرم معاملاتی موبایل

Thre رایگان و ساده برای استفاده از برنامه های  مناسب برای دستگاه های آیفون و آندروید، پشتیبانی از نسخه های MT5 و MT4 نیز هست، بنابراین شما میدانید که در مورد تجارت  به روز شده باقی می ماند.  برنامه ها بسیار مورد توجه و به خوبی توسعه یافته، بنابراین شما می توانید سفارشی سازی کامل بر روی تلفن خود را اعمال می شود، و همچنین بررسی وضعیت حساب، درخواست برداشت و دیدن گزارش هزینه، همه از تلفن همراه خود انجام دهید.

پشتیبانی مشتری

در نهایت، همراه با شرایط راحت برای تجارت، شما پشتیبانی کاملا با کیفیت است که به ارمغان می آورد خدمات به مشتریان با ۱۳ زبان در دسترس ۲۴/۵ لذت ببرید، و پشتیبانی  از ۲۴/۷ به زبان های انگلیسی و چینی.

 • پشتیبانی مشتری در XM رتبه خوب با رتبه کلی ۸ از ۱۰. Exness در واقع رتبه بندی کاملا خوب برای حمایت از آن به دست آورد و در میان بازارهای مالی یکی از شناخته ترین شده ها است ، همچنین از طریق آزمون ما به عنوان یکی از خوب بیش از حد رتبه بندی

مشاهده پیدا کردن و رتبه بندی ما در کیفیت خدمات به مشتریان:

مزایامنفی
مرکز یادگیری به عنوان آکادمی Exness سازماندهیهیچ کدام
نسخه ی نمایشی حساب موجود 
تحلیل بنیادی و فنی 
ابزارهای جامع پژوهشی 
ماشین حساب های تجاری، بینش ها و ایده های تجاری 
بازار اخبار، Webinars و وب تلویزیون 

آموزش و تولید محتوا Exness

Exnes سیستم خود را طراحی شده برای حمایت و آموزش معامله گران از سراسر جهان طراحی کرده است . موارد یادگیری توسعه یافته طراحی شده توسط سطح تجربه و پوشش ملزومات و از جمله توسعه بیشتر با یادگیری چگونگی مدیریت خطرات هوشمندانه تر و به پایان رساندن با عمل وجود دارد.

آیا Exness برای مبتدیان خوب است؟

Exness فراهم می کند  حساب نسخه ی نمایشی رایگان و مواد آموزش و پرورش کاملا  quuality  ، همراه با اخبار مالی به روز از داو جونز، مواد آموزشی و تلویزیون وب با آخرین به روز رسانی. بنابراین ما می توانیم نتیجه گیری کنیم که Exness در واقع مناسب برای مبتدیان است، همچنین platfroms مشتری دوستانه ساخت گزینه های eeasier برای newbies.

 • Exness آموزش و تولید محتوا رتبه کلی است ۹ از ۱۰ بر اساس تحقیقات ما. ما واقعا دوست داریم که چگونه Exness سازماندهی پایه دانش و سرمایه گذاری در پیشرفت معامله گران خود را انجام میدهد و مدیریت میکند . بنابراین تیم حرفه ای Exness ارائه معامله گران فعال با یک ابزار قدرتمند است. در آنجا شما همچنین ابزار تحقیق، تجزیه و تحلیل اساسی و تحقیقات فنی، همراه با چشم انداز های هفتگی، ایده های تجاری و بسیاری دیگر پیدا میکنید .

نتیجه گیری بررسی Exness

به طور کلی بررسی Exness نتیجه گیری کارگزار تنظیم شده توسط حوزه های قضایی مختلف است که در امتداد زمان evloved، با این حال تغییر مقررات و نهادهای خود را چندین منجرب به تغییر قوانین شده که میتواند خوش آیند نباشد . اکسنس به خاطر دستاوردهایش و استانداردهای عملیاتی بالا شناخته شد. از دیدگاه ما، به غیر از در دسترس بودن حساب های مینی و استاندارد است که معامله گران را قادر می سازد در هر اندازه برای پیوستن و طیف وسیعی از بازارها، آموزش و محتوا های آموزشی در سطح بسیار خوبینسبت به رقبا باشد همراه با پشتیبانی فنی از نرم افزار های بروزی همچون MT4 یا سیستم عامل MT5 پشتیبانی میکند .

Ffor منفی، ما توصیه به بررسی شرایط به طور کامل از آنجایی که آنها بر اساس نهاد متفاوت رگوله شده اند و معاملات بین المللی ممکن است بالاترین لایه های امنیتی مانند کارگزار تنظیم ردیف بالا ارائه نمی دهد و قوانین هر رگوله با رگوله ی دیگری متفاوت است . علاوه بر این ، در حال حاضر مشتریان اروپایی نمی توانند با Exneess همکاری کنند بنابراین بهتر است برای انتخاب کارگزار اروپا مانند HFM.

بر اساس نظر کارشناس مالی ما Exness خوب است برای:

 • آغاز معامله گران
 • معامله گران که مانند MT4 و MT5 پلت فرم
 • تجارت ارز و CFD
 • اجرای EAs
 • مناسب برای انواع استراتژی های تجاری

یک بررسی بگذارید