(OANDA) اواندا

2.9 / 5

USA

(OANDA) اواندا

 • معتبر و قدیمی: OANDA یکی از قدیمی ترین و معتبرترین واسطه های فارکس در جهان است.
 • ابزار تحلیل پیشرفته: ارائه ابزارهای تحلیل پیشرفته و تکنولوژی حرفه ای که به تجارت شما کمک می کند.
 • سپرده کم: حداقل مبلغ سپرده کم که امکان دسترسی راحت تری به بازار فارکس را فراهم می کند.
 • پشتیبانی فوق العاده: سرویس پشتیبانی 24/7 که به زبان های مختلف ارائه می شود.

Pros

 • تحلیلگران متخصص: OANDA یک تیم از تحلیلگران متخصص را دارد که برای کمک به معامله گران در تصمیم گیری های خود، تحلیل های بازاری را ارائه می دهند.
 • رعایت قوانین بین المللی: OANDA در چندین کشور ثبت شده است و طبق قوانین بین المللی عمل می کند، این امر به ایجاد اعتماد در میان کاربران کمک می کند.

Cons

 • عدم وجود انتخاب حساب های متنوع: OANDA فقط یک نوع حساب تجاری را ارائه می دهد.
 • هزینه های نامشخص: بعضی از هزینه های معاملاتی در OANDA کاملاً شفاف نیستند.
 • عدم وجود بونوس ها: در مقایسه با دیگر کارگزاران فارکس، OANDA هیچ بونوس یا ترغیب مالی ارائه نمی دهد.
 • رابط کاربری نیازمند بهبود: برخی از کاربران گزارش کرده اند که رابط کاربری این پلتفرم می تواند گیج کننده و پیچیده باشد.

(OANDA) اواندا info

Name(OANDA) اواندا
Website URLoanda.com
Established1996
LocationUSA
Minimum Deposit1$

محققان و کارشناسان صنعت ما با بیش از ۲۰ سال تجربه این بررسی اواندا را نوشته اند.  اواندا در ۲۵ سال گذشته یک کارگزار ثابت بوده است. با این حال، مقر اصلی آن ها در ایالات متحده آمریکا است. اما در بیش از ۱۹۶ از کشورهای  در سراسر جهان فعالیت می کند. با این  وجود، آنها به خوبی در فارکس و CFD با تجربه هستند، اما بررسی چند کارگزار اواندا به ما اطلاع دهید که آنها کارگزاران فارکس در ابتدا بودند و این سرویس را بعدا اسپرد داد. بنابراین، خدمات آنها چگونه است، و چه خدماتی ارائه می دهند؟ خوب،   این بررسی فارکس اواندا شما را در مورد هر جزئیات این کارگزار، از جمله حداقل سپرده اواندا، انواع حساب اواندا، ابزار ارائه شده، سیستم عامل، و بیشتر آگاهی کسب کنید .

معامله گران فارکس در سراسر جهان می تواند این مقاله را دنبال کنید برای دریافت یک بررسی اجمالی دقیق. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزار اواندا بخوانید.

نقد اواندا در یک نگاه

کارگزار اواندا در سال ۱۹۹۶ توسط دکتر استوم و دکتر اولسن تأسیس شد. به گزارش وب سایت اواندا، آنها هر آنچه را که مربوط به تجارت فارکس است، ارائه می دهند. بنابراین ، هر کسی که به دنبال CFD و همچنین تجارت فارکس است می تواند از Oanda استفاده کند. از آنجا که اواندا در بیش از ۱۹۶ کشور جهان در دسترس است، بیشتر کشورهای جهان می توانند این کارگزار را امتحان کنند. به خصوص معامله گران از ایالات متحده آمریکا می تواند اواندا را امتحان کنند به راحتی به عنوان Oanda دومین کارگزار فارکس محبوب ترین در ایالات متحده است.

اواندا  دو نوع اساسی از حساب ارائه می دهد، یکی از اول استاندارد است، و یکی از دوم حق بیمه است. با این حال ، شما سه حساب در وب سایت خود را پیدا کنید ، که زیرمجموعه ای از استاندارد ، و کسانی که برای معامله گران خرده فروشی تنها در دسترس هستند. معامله گران نهادی ممکن است با حساب حق بیمه شروع کنند که شرایط و ضوابط متفاوتی نسبت به سایر انواع حساب فارکس دارد.

با این وجود، تمام حساب ها با یک کاتالوگ محصول با طیف گسترده ای از CFDها می آیند. اما، تمام CFDها ممکن است در سطح جهانی قابل دسترسی نباشند چرا که برخی کشورها ممکن است برخی ابزارها را محدود کنند.علاوه بر CFDهای معمولی، معامله گران اواندا می توانند به اوراق قرضه، فلزات، کالاها، شاخص ها، و بیت کوین به عنوان CFD دسترسی پیدا کنند.

اواندا دارای خدمات حفاظت از حساب های مختلف بر اساس محل مشتری برای محافظت از صندوق مشتری در برابر هکرها یا کلاهبرداران است. با این حال، ما از بررسی های مختلف اواندا  می دانیم که اواندا اروپا محدود به پیروی از قانون  ESMA و ارائه ویژگی های حفاظت از  تعادل منفی است. علاوه بر این، OANDA آسیا اقیانوسیه Pte Ltd (نام ثبت شده برای فعالیت در کشورهای آسیایی) توقف از دست دادن حفاظت از سفارش فراهم می کند. اما کاربران ایالات متحده نمی توانند به هیچ یک از این ویژگی ها دسترسی داشته باشند، اما در نهایت، آمریکایی ها به هیچ ویژگی حفاظتی نیاز ندارد چرا که مقررات ایالات متحده آمریکا بسیار سخت گیرانه است. از این رو، کارگزار اواندا هرگز هیچ تلاش کلاهبرداری را انجام نمی دهد.

بر اساس بررسی اواندا از کاربران، وب سایت اواندا بسیار شسته و  رفته و کاربرپسند است.  همه چیز را اونقدر سازمان دهی کرده اند که تازه وارد ان را دستی پیدا کند

در نهایت اواندا از شش مقررات ردیف-۱ عضویت نظارتی دارد که بعداً در این مقاله به آن اشاره خواهیم کرد.

خلاصه نقد و بررسی سریع اواندا  ۲۰۲۳

ستادایالات متحده آمریکا
تاسیس۱۹۹۶
مقرراتASIC,IIROC,CFTC,FCA,MAS,JFSA
سیستم عاملMT4، MT5، WebTrader و برنامه موبایل
ابزارفارکس و CFD تجارت ، بیش از ۱۰۰ ابزار
حداقل سپرده۰$
روش های سپرده گذاریسیم بانک, ویزا, مسترکارت, پرداخت ACH (چک), BPAY, CHAPS, چک, PayNow
تجارت موبایلدسترس
تجارت وبدسترس
حداقل اندازه تجارت۰.۰۰۱
حداکثر اهرم۱:۵۰۰
ECNدسترس
روباتدسترس
 Scalpingمجاز
پشتیبانی مشتری۲۴/۵

 

کی میتواند از اواندا استفاده کند؟

معامله گران فصلی اواندا بسیار مفید به عنوان آنها ارائه دارایی های متعدد برای معامله گران پیدا کنید. علاوه بر این، معامله گران که می خواهند معاملات بی زحمت انجام دهند، می توانند بدون هیچ شکی از کارگزار اواندا استفاده کنند. بنابراین می توان گفت که معامله گران جهانی فارکس در هر سطحی  می توانند از پلت فرم اواندا استفاده کنند.

با این حال، معامله گران ایالات متحده نمی توانند معامله گر نمی توانند تمام ابزار را به جز فارکس ارائه دهند. بنابراین ، با ارائه فارکس ، اواندا دومین بهترین کارگزار فارکس در ایالات متحده آمریکا است.

اواندا کارگزار فارکس مناسب برای معامله گران جدید و همچنین معامله گران متخصص است، به عنوان هر کسی می تواند تجارت الگوریتمی اواندا  برای تجارت بی زحمت استفاده کنید.

آیین نامه اواندا

همانطور که در بررسی های مختلف اواندا، آن را یک کارگزار بسیار تنظیم شده است که تقریبا توسط تمام نهادهای نظارتی tier-1 در جهان تنظیم شده است. از این رو، شما می توانید درک کنید که کارگزار اواندا چقدر معتبر است! در زیر فهرست مقررات اواندا ذکر شده است.

ابزارهای ارائه شده

اواندا ممکن است صدها ابزار ارائه نمی دهد، اما آنها ارائه تمام دارایی های برتر در سراسر جهان است. ابزارهای اواندا شامل فلز، فارکس، CFDهای بیت کوین، شاخص ها، و کالاها هستند. با این حال،   بررسی های اواندا حاکی از آن است که سهام فردی در اواندا ارائه نمی شود در حالی که دیگر کارگزاران فارکس اجازه تجارت سهام فردی و همچنین کریپتوها را می دهند. بنابراین ، اگر شما به دنبال رمز یا سهام فردی ، اواندا ممکن است انتخاب خوبی نیست. اما، برای معامله گران CFD، اواندا ارائه می دهد ۵۵ ابزار CFD در سراسر جهان است.

اواندا: رمزارزهای تجاری

رمزارزها ارزهای دیجیتالی هستند که برای انجام کامل معاملات مالی نیازی به واسطه های شخص ثالث مانند بانک ها ندارد. آن ها از رمزنگاری برای اطمینان از امنیت، یکپارچگی و حریم خصوصی تمام تراکنش ها استفاده می کنند. با توجه به امنیت و ارزش آن، رمزارز به روندی اخیر در سراسر جهان تبدیل شده است. در آن یادداشت، اواندا شروع به ارائه خدمات تجاری رمزارز برای کاربران خود کرده است.

در حال حاضر CFDهای رمزارز را بر روی ۴ کریپتو بزرگ ارائه می دهند که شامل بیت کوین، بیت کوین کش، لایت کوین و Ethereum است. آن ها معمولاً معاملات کریپتو را در برابر دلار آمریکا ارائه می دهند. با این وجود، اسپرد در اواندا از ۸۰ دلار آمریکا شروع می شود در حالی که حاشیه از ۱۰٪ برای معاملات بیت کوین آغاز می شود.

با حساب تجاری اواندا، شما می توانید بیت کوین و همچنین پول نقد بیت کوین را با استفاده از MetaTrader 4 و MetaTrader 5 معامله کنید. با این وجود، شما می توانید این را به عنوان CFDs درست از تلفن همراه خود را معامله, قرص و همچنین یک لپ تاپ. به خاطر داشته باشید که اسپردبرای بیت کوین ۸۰ دلار و برای بیت کوین کش ۲ دلار است.

به غیر از این دو ارز، Ethereum گزینه دیگری برای تجارت کریپتو شماست. رمزارز Ethereum دومین سرمایه گذاری بازار بزرگ هر ارز دیجیتال، پس از بیت کوین را دارد. همچنین با نرخ بسیار سریعی در حال رشد است. رمزارز Ethereum یک سکه واقعی نیست بلکه به عنوان “ETH” یا “اتر” شناخته می شود، که برای قدرت پلت فرم blockchain Ethereum استفاده می شود. در اواندا، ۵ دلار اسپرددارد.

در نهایت، Litecoin یکی دیگر از کریپتو بالا دوست شده توسط معامله گران کریپتو است. Oanda ارائه می دهد به عنوان کم به عنوان $۰.۶ اسپردبرای Litecoin.

اواندا بازرگانی را نقد کنید : هزینه ها

کارگزاران فارکس معمولاً از اسپردها درآمد کسب می کنند و اواندا متفاوت نیست. اما، چیز خوب در مورد اسپرداواندا این است که آن را بر اساس یک ساختار ساده با  دو تغییرات قیمت گذاری است. بنابراین ، کاربران قیمت اصلی با گزینه کمیسیون و اسپردتنها گزینه دریافت کنید.

با این وجود، اسپردتنها در صورتی سود می دهد که مشتری از اسپردپیشنهاد/درخواست عبور کند. از سوی دیگر، قیمت اصلی + ویژگی کمیسیون بر روی اسپردخام استاندارد صنعت بر اساس ۵۰ دلار در هر میلیون دلار کار می کند. کمیسیون با حساب کاربر تنظیم می شود، و به عنوان تعدیل نقدی انجام می شود.

وب سایت اواندا به تمام ساختارهای قیمت گذاری با توضیح دقیق اشاره می کند. در بالای آن، شما همچنین می توانید برای جزئیات بیشتر با اواندا تماس بگیرید. با این حال، هزینه در نهایت بستگی به نوع حساب شما برای ثبت نام بستگی دارد. بنابراین، شما باید هزینه ها را قبل از رفتن برای ثبت نام، که در وب سایت در دسترس است مقایسه کنید.

به عنوان مثال، معامله گران ایالات متحده ممکن است ۱.۳ پیپ در مورد یورو / دلار آمریکا از طریق حساب استاندارد دریافت کنید. از سوی دیگر این قیمت گذاری در مورد قیمت گذاری هسته و ساختار کمیسیون به ۰.۴ پیپ تغییر خواهد کرد.

چیز خوب در مورد کارگزاران اواندا این است که آنها همه چیز را با کمک یک موتور خودکار که از نزدیک قیمت گذاری جهانی را  مشاهده می کند انجام می دهند. با وجود استفاده از موتور خودکار، تنها به نقدینگی و همچنین نوسانات بازار بستگی خواهد داشت. و به همین دلیل، اسپردهای تاریخی اواندا توسط تمام معامله گران قابل دسترسی است.

در حالی که معامله گران از اروپا و آسیا ممکن است تخفیف دریافت کنید، آمریکایی ها ممکن است در “برنامه معامله گر پیشرفته” شرکت کنند، که VPS رایگان و انتقال سیم برای معامله گران ایالات متحده را. همانطور که در هر بررسی های مختلف حلال Oanda،  آن را یک نوع برنامه پاداش برای معامله گران ایالات متحده با حجم بالا است. این برنامه مزایای دیگری از جمله کمیسیون ها و اسپردها را نیز فراهم می کند. علاوه بر این ، معامله گران نیز خواهد شد “مدیر رابطه اختصاص داده شده” برای پشتیبانی فوری اگر هر معامله گر با هر مشکلی مواجه دریافت کنید. معامله گران همچنین حق دریافت تخفیف برای سیستم عامل های شخص ثالث همراه با پشتیبانی API را دارند.

همانطور که در بررسی اواندا، معامله گران به عنوان ردیف ۱، ردیف ۲، و ردیف ۳ طبقه بندی شده است. برای به دست آوردن تمام مزایای ما در “برنامه معامله گر پیشرفته،” ردیف ۱ کاربران مورد نیاز خواهد بود به سپرده حداقل ۲۰،۰۰۰ دلار و یا مجبور به ایجاد ۱۰ میلیون دلار از معاملات در هر ماه. از سوی دیگر معامله گران ردیف ۲ نیاز به تجارت ۱۰۰ تا ۵۰۰ میلیون دلار در ماه خواهند داشت. با این حال، معامله گران ردیف ۳ نیاز به تجارت بیش از ۵۰۰ میلیون دلار در ماه.

با توجه به بررسی متعدد اواندا  فارکس شما نیاز به پرداخت هر گونه هزینه برای اضافه کردن پول به هر یک از انواع حساب Oanda خود را.  کارگزار اواندا حداقل سپرده برای حساب استاندارد صفر است. اما حداقل سپرده برای حساب حق بیمه اواندا ۲۰٬۰ دلار است. در بالای حساب حق بیمه Oanda، اجازه می دهد انتقال سیم رایگان برای زمان نامحدود.

اواندا هزینه بی تحرکی را برای حساب هایی که مدت هاست غیرفعال بوده اند، شارژ می کند. آنها همچنین ممکن است برای انتقال سیم بانک و یا انتقال کارت بدهی برای کاربران استاندارد شارژ.

انواع حساب اواندا

بررسی کارگزار اواندا نشان می دهد که سه نوع حساب  اواندا در دسترس است: حساب استاندارد، حساب هسته ای، و حساب  بدون مبادله. تمام این حساب ها با یکدیگر متفاوت هستند، اما همه آن ها اندازه زیادی ۰٫۰۱ ارائه می دهند. با این وجود، حساب رایگان سوآپ برای معامله گر ویژه ای که به دلیل دین نمی خواهد با بهره  کار کند، قابل اجرا است. حساب های استاندارد و هسته ای توسط تمام سطوح معامله گران قابل دسترسی هستند.

اواندا نسخه ی آزمایشی نقد و بررسی حساب

بررسی فارکس متعدد اواندا   نشان می دهد که قبل از باز کردن یک حساب واقعی، معامله گران همچنین می توانند یک حساب تمرین اواندا را باز کنند که این فرصت را می دهد تا کارگزار را دقیقاً بررسی کنند. معمولا, معامله گران جدید باز کردن حساب اواندا نسخه  ی نمایشی آن را به عنوان می تواند یک دید روشن از حساب واقعی. علاوه بر این، معامله گران متخصص نیز می توانند یک حساب تمرینی با اواندا باز کنند تا ببینند آیا با توجه به نیازهای آنها امکان پذیر است یا خیر.

حساب آزمایشی اواندا دقیقا همان حساب واقعی اواندا است. اما، حساب نسخه ی نمایشی برای شروع به هیچ نوع سپرده ای نیاز ندارد، در حالی که حساب واقعی برای شروع معاملات به مقداری پول نیاز خواهد داشت.  حساب تجاری نسخه ی نمایشی اواندا پول مجازی در آن خواهد داشت که هرگز نمی توان آن را پس گرفت.

سایر انواع حساب اواندا

گاهی اوقات معامله گران فارکس می خواهند برای شروع معاملات ECN. بنابراین معامله گران به دنبال حساب Oanda ECN هستند. اما  ، اواندا حساب ECN ندارد. از این رو، معاملات کپی اواندا و تجارت اجتماعی اواندا نیز در دسترس نیست.

حداقل سپرده اواندا

حداقل سپرده برای اواندا می تواند هر مقدار و آن را  در انواع حساب اواندا بستگی ندارد. بنابراین ، معامله گران می توانند شروع به تجارت کنند حتی با $ ۱.  با این حال، به این معنا نیست که معامله گران می توانند هر مقدار زیادی را آسان تر واریز کنند.  بررسی فارکس اواندا نشان می دهد که کاربران نیاز به ارائه برخی از اسناد اضافی اگر آنها برای سپرده گذاری بیش از  ۹۰۰۰ دلار داشته باشند . اسناد اضافی شامل اظهارات بانکی و همچنین گذرنامه است.  بنابراین ، اگر شما یک معامله گر خرده فروشی و نمی خواهید از طریق بدون هیچ مشکل اسناد بروید ، شما می توانید تجارت با سپرده اواندا با کمتر از  ۹،۰۰۰ دلار ادامه دهد. اما اگر به طور مکرر پول واریز کنید، ممکن است اسناد را ارائه کنید و مبلغ زیادی واریز کنید.

اواندا را نقد کنید: هزینه های سپرده اواندا

برخی از کارگزاران فارکس ممکن است هزینه سپرده برای برخی از روش ها را هزینه دریافت کنند. با این حال، هزینه های سپرده عمدتاً از سیستم پرداخت متحمل می شوند، اما به انواع حساب اواندا تکیه نمی کند. به عنوان مثال، برخی از بانک ها ممکن است هزینه سپرده را از طریق انتقال سیم شارژ کنند. به غیر از آن، هزینه سپرده از انتهای کارگزار صفر است. بنابراین، می توان گفت که هزینه سپرده برای اکثر کارگزاران فارکس صفر است، و اواندا نیز یکسان است. آنها هیچ هزینه ای برای تامین بودجه به حساب تجاری اواندا نیاز ندارد. سپرده گذاری از طریق اعتبار ممکن است نیاز به هزینه های بالا، به عنوان بانک ها به اتهام بهره در آن است. اما با توجه به هزینه ها، بودجه از طریق انتقال بانکی امن است.

اواندا بازرگانی پلت فرم را نقد کنید

کاربران اواندا می توانند از طریق راه های مختلفی مانند از طریق پلت فرم رومیزی، پلت فرم وب اواندا، اواندا متاترادر ۴، متاترادر ۵ و برنامه تلفن همراه تجارت    کنند.   علاوه بر این ، ما از اواندا بررسی فارکس می دانم که ، آنها پلت فرم بسیار خود را به نام fxTrade ، که دارای یک رابط تمیز با طراحی کاربر پسند است که می تواند هر نظم پیچیده پردازش در حالی که دادن دسترسی به تمام ابزار. همچنین با تجزیه و تحلیل دقیق در انواع مختلف حساب اواندا می آید.

اواندا نقد و بررسی: FXTrade

با قابلیت آسان برای استفاده برای هر معامله گر می آید. در بالای آن، کاربران می توانند این فرصت را برای شروع تجارت از نمودارها از طریق ویژگی های چند نموداری دریافت کنند. با این وجود، نمودارها ویژگی مطالعات پیشرفته را با سبک نمایش پیچیده فراهم می کنند.  یکی دیگر از خوبی ها این است که کاربران نیز دسترسی به اطلاعات در مورد نرخ ارز تاریخی و زنده دارند.

به این دلیل است که اخبار، انجمن ها، و همچنین تجزیه و تحلیل اقتصادی کاربران را به یک زبانه جدید از مرورگر دارند. کاربران همچنین برای دیدن کتاب سفارش نیاز به رفتن به برگه جداگانه خواهند داشت. همه این حرکت های منفی ممکن است به عنوان یک مانع برای یک تجربهخوب باشد.

به طور خلاصه، fxTrade به اندازه کافی خوب است برای برآورده کردن تمام نیازها از طریق ویژگی های آن و ابزار لازم است.

اواندا نقد و بررسی: کتابخانه های fxTrade API

fxTrade طیف وسیعی از کتابخانه های API را فراهم می کند که معامله گران را به تجارت خودکار هدایت می کنند. در بالای آن، کتابخانه API همچنین آموزش هایی را در مورد پایتون برای آموزش معامله گران در مورد ابزارهای API پوشش می دهد. معاملات خودکار ارائه می دهد یک ویژگی تجاری آسان و بهبود یافته برای معامله گران در هر سطح. با کمک fxTrade، معامله گران می توانند ابزارهای مختلف را در یک زمان در بازارهای مختلف معامله کنند. بنابراین معامله گران ممکن است بتوانند معاملات فارکس و سایر CFDها را به طور همزمان آغاز کنند.

fxTrade همچنین می تواند برخی از معیارها را پیش برنامه ریزی کند و همچنین هنگام ورود یا خروج از یک موقعیت، پشتیبانی اطلاع رسانی بدهد.علاوه بر آن نیز زمان کافی برای دانلود داده های تاریخی فراهم می کند. بنابراین، کتابخانه اواندا بروکر fxTrade API مزایای زیر را می دهد.

 • دسترسی به داده های زنده و تاریخی بازار
 • سوابق معاملاتی قبلی را ببینید
 • تست هر استراتژی بدون هیچ خطر بالقوه
 • آغاز درخواست تجارت
 • توقف ویژگی از دست دادن با گرفتن سود و یا سفارشات را وارد کنید

اواندا متاترادر ۴ (MT4 Oanda)

به غیر از پلت فرم سفارشی fxTrade، اواندا همچنین MetaTrader 4 یا MT4 را به عنوان پلت فرم تجاری ارائه می دهد. با توجه به چندین   بررسی اواندا، MT4   ویژگی های نمودار پیشرفته متعددی را در کنار تجارت الگوریتمی اواندا با دسترسی به مشاوران متخصص مختلف (EA) ارائه می دهد.

علاوه بر این، MT4 همچنین به کاربر اجازه می دهد تا پروفایل نمودار را همراه با چیدمان های کاربر برای مراجع آینده ذخیره کند. علاوه بر این ، معامله گران نیز قادر خواهند بود به منظور جلب نرخ مبادله. MT4 Oanda همچنین در ارائه نرخ ارز ماهانه همراه با نرخ زندگی می کنند کار می کند.

اما معامله گران بی تجربه جدید ممکن است با مشکلاتی در ایجاد EAs مواجه شوند.

اواندا فارکس را نقد کنید: ابزار دیگر

برای دریافت یک تجربه تجاری عالی، کارگزار اواندا ارائه می دهد برخی از ابزار ها که ساخته شده است که به خصوص تنها برای معامله گران  اواندا در دسترس هستند

 • MotiveWave: یک ابزار نمودار حرفه ای از اواندا، که همچنین به عنوان یک پلت فرم تجزیه و تحلیل فنی با بیش از ۲۵۰ شاخص ساخته شده در کار می کند. علاوه بر این ، MotiveWave نیز ارائه می دهد بیش از ۳۰ استراتژی های تجاری است که می تواند به عنوان پیش فرض استفاده می شود. از این رو، ویژگی کاربرپسند آن، همراه با ویژگی با کارایی بالا، می تواند تجارت فارکس را لذت بخش کند.
 • اواندا مارکت گزارش می دهد: ایده این ابزار ارائه خلاصه بازار با اتوچارتیست است. عرضه بازار اواندا گزارش های بازار را برای ۴۸ ساعت آینده ارائه می دهد. معمولاً قبل از شروع تحلیل بازار، ایمیلی برای کاربران ارسال می کنند.

به غیر از این ابزارها و ویژگی های پلت فرم، کاربران نیز مجاز به استفاده از برنامه های شخص ثالث دیگر هستند.

 

اواندا متاترادر ۵ ( Oanda MT5 )

MetaTrader 5 یک نسخه به روز شده از MT4 است، و کارگزار اواندا نیز MT5 را برای کاربران  خود ارائه می دهد. اگرچه مشابه MetaTrader 4 است، اما دارای برخی ویژگی های جدید است.

 • ۱۲ بازه زمانی اضافی
 • ۱۳ اشیاء اضافی برای ارائه گرافیکی
 • دسترسی به نمودار جامعه
 • ۸ شاخص های اضافی ساخته شده در
 • ویژگی پر کردن سفارش جزئی
 • تقویم اقتصادی
 • ۲ اضافی در انتظار انواع سفارش در کنار ویژگی های اضافی برای اجرای سفارش
 • فشرده سازی فایل ورود به سیستم به طور خودکار
 • ویژگی های تست استراتژی تجاری چندگانه
 • زبان برنامه نویسی MQL5
 • همراه با ویژگی نمودار HTML برای ارائه گزارش های مختلف

 

برنامه های موبایل اواندا

معامله گران که زمان کافی برای تجارت از طریق برنامه های کاربردی دسکتاپ را دارند می توانند از طریق برنامه تلفن همراه اواندا تجارت کنند. گاهی اوقات، کاربران ممکن است در حال اجرا باقی بمانند؛ از این رو، استفاده از یک کامپیوتر ممکن است در تمام مدت امکان پذیر نباشد. و در آن صورت، برنامه های تلفن همراه دستی می آیند چرا که ویژگی های مشابه برنامه رومیزی را ارائه می دهد. بررسی اواندا نشان می دهد که برنامه تلفن های همراه را می توان بر روی گوشی های اندرویدی یا زبانه ها، آیفون ها، آی پدها، و گوشی های ویندوز ۸ نصب کرد  .

همان ویژگی به عنوان برنامه دسکتاپ را دارد، کاربر قادر خواهد بود برای دسترسی به ویژگی های تحلیلی، ابزار تجاری، و بیشتر.

مانند دسکتاپ یا پلت فرم وب، برنامه تلفن همراه نیز به معامله گران اجازه می دهد تا تجارت را از نمودار آغاز کنند. علاوه بر این، کاربران می توانند سبک نمایش را که برای آن ها soothing چشم است تغییر دهند. چیز خوب در مورد برنامه تلفن همراه اواندا این است که آن را باز می کند اخبار، تقویم ها، و غیره، در داخل برنامه بدون صحبت کردن با مرورگر.

کارگزار اواندا نیز آن ها را به طور منظم به روز می کند تا بتواند هموار اجرا شود و از مدل های تلفن و سیستم عامل تبعیت کند.

اواندا اسپرد را نقد کنید

همانطور که در تاریخ اواندا اسپرد داده ها، آشکار است که کارگزار اواندا  ارائه قیمت های رقابتی بر اساس محل. بنابراین، مهم نیست که آیا شما در ایالات متحده آمریکا، سنگاپور، فیلیپین، و یا حتی در اروپا هستند؛ شما همیشه مزایای اسپردرقابتی دریافت خواهید کرد.

اسپردهای اواندا به دلیل استفاده از ماشین خودکار رقابتی هستند. ماشین نوسانات بازار و نقدینگی را قبل از ارائه اسپردمشاهده می کند. این است که چگونه اسپرداواندا رقابتی است.

اهرم اواندا

یک سازمان نظارتی و محل اهرم اواندا را تا حد زیادی تحت تأثیر قرار می دهند. با این وجود، رگولاتورهای مربوطه بر اساس مکان های مختلف حداکثر اهرم اواندا را برطرف می کنند. در حالی که رگولاتورها اهرم حداکثر را برطرف  می کنند، معامله گران می توانند فرصت بالقوه ای در کاهش حاشیه اواندا داشته باشد.

اواندا نقد و بررسی: امنیت

صنعت فارکس بزرگ است، و بسیاری از کلاهبرداران همیشه نگاه برای شروع فعالیت های جعلی و فریب معامله گران بی گناه دارند. بنابراین معامله گران و همچنین کارگزاران باید اقدامات اضافی برای امنیت انجام دهند. به همین دلیل است که داشتن امنیت در حالی که ساخت هر گونه معامله تبدیل به یک نگرانی برای معامله گران شده است.

با این حال، اگر یک معامله گر  کارگزار اواندا را انتخاب کند، نیازی به نگرانی در مورد امنیت به عنوان سرور اواندا نخواهد داشت و انتقال داده ها به شیوه ای بسیار امن انجام می شود. در نتیجه داده های کاربران با اواندا بی خطر باقی می ماند. در بالای آن، آن ها همچنین از طریق فرایندهای تراکنش رمزنگاری شده کار می کنند. از این رو، بررسی فارکس اواندا تضمین  می کند که آنها یکی از امن ترین کارگزاران در صنعت هستند.

 

 

اواندا نقد و بررسی: خدمات به مشتریان

ساعت کسب و کار منظم برای اواندا از یکشنبه تا جمعه است. اما چت های زنده برای حمایت از مشتری از ۱ PM ET تا ۶ PM ET فعال هستند. از سوی دیگر پشتیبانی ایمیل ۲۴/۷ در دسترس است. معامله گران قادر هستند برای ارسال یک ایمیل در مورد مشکل خود را در هر زمان. اما پشتیبانی از تماس تلفنی همیشه فعال نیست. همانطور که در هر بررسی های مختلف Oanda،  مهم نیست که چگونه شما با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید، و شما راه حل کامل به عنوان ارائه دهندگان پشتیبانی مشتری در اواندا بسیار ماهر است.

اواندا فارکس بروکر نقد و بررسی: آموزش

فارکس اواندا فیلم های آموزشی متعددی در مورد تجارت فارکس و تجارت CFD، که دانش مناسب در تجارت می دهد. علاوه بر این، آنها همچنین ارائه مقالات و اسناد کتبی در تجارت فارکس اواندا. از این رو، معامله گران از هر سطح و پس زمینه می توانند فارکس را با کمک گزینه آموزش  و پرورش Oanda FX یاد بگیرند. علاوه بر این، اواندا همچنین خبرنامه هایی را برای ارائه به روز رسانی های جدید در بازار می فرستد. با این وجود، فیلم های ارائه شده توسط اواندا ممکن است احساس منسوخ شده، بنابراین این می تواند یک نزولی از آموزش و پرورش اواندا باشد.

اواندا فارکس را نقد کنید: تحقیقات

اواندا همراه با یک ابزار تجزیه و تحلیل اقتصادی متفاوت برای انجام تحقیقات فارکس است. ابزار موثر در انجام تحقیقات بازار قبل از اینکه یک معامله گر شروع به ساخت یک استراتژی برای تجارت فارکس کند است . همچنین ابزارهای پژوهش به معامله گران کمک می کند تا تصمیم درستی در مورد یک استراتژی آینده نگر بگیرند. علاوه بر این، معامله گران متخصص نیز ممکن است ابزارهای تحقیقاتی را دستی پیدا کنند. کارگزار اواندا ابزاری برای تجزیه و تحلیل نوسانات بازار دارد که تحقیقات را بی زحمت می کند.

 

Oanda فارکس را نقد کنید: اواندا کلاهبرداری یا حلال?

وقتی یک معامله گر کارگزار پیدا می کند، اولین چیزی که به ذهنشان می رسد این است که کارگزار کلاهبرداری باشد یا خیر! برای اینکه بفهمیم    اواندا کلاهبردار است یا حلال، نگاهی به بسیاری از بررسی های اواندا برده و متوجه شدیم که کاربران پاسخ های مثبتی به عنوان کارگزار حلال اواندا  داده اند. علاوه  بر این، اجازه از مقررات برتر فارکس در جهان نیز صحت  کارگزار را فراهم می کند. اگر کلاهبرداری بود، آن مقررات فارکس ردیف ۱ مجوز به اواندا داده نمی شد.

چگونه شروع به تجارت با اواندا بروکر کنیم ؟

تجارت با اواندا بسیار آسان برای شروع است. بنابراین ، ما نگاهی به بررسی های مختلف اواندا آنلاین به دانستن روند دقیق برای شروع  تجارت با Oanda گرفته شده است. اول از همه، شما باید یک حساب فعال با اواندا داشته باشید. ظاهرا, بسیاری از معامله گران شروع به  تجارت از طریق حساب اواندا  نسخه ی نمایشی, در حالی که معامله گران متخصص به طور مستقیم اقدام به باز کردن یک حساب تجاری واقعی می کنند.

برای کسب سود و شروع به تجارت زندگی می کنند، شما باید یکی از انواع حساب   اواندا زندگی می کنند که چیزی است که ما از بررسی فارکس Oanda به دانستن نیاز دارند. هنگامی که شما باز کردن حساب, شما نیاز به تایید با برخی از اسناد مانند شناسنامه, اسناد بانکی, و غیره. هنگامی که شما با آن انجام می شود، شما می توانید با استفاده از شناسه و رمز عبور وارد حساب خود شوید.

بعد از اون، فقط باید مقداری پول واریز کنی.د از آنجا که هیچ نیاز به سپرده حداقل اواندا وجود ندارد، شما می توانید هر مقدار شما می خواهید واریز کنید . هنگامی که پول در حساب Oanda خود را در دسترس است، شما آماده برای شروع تجارت.

شما ممکن است از ابزارهای موجود در پلت فرم Oanda برای برنامه ریزی استراتژی تجاری خود استفاده کنید، و پس از آن، شما می توانید اولین سفارش تجاری  خود را قرار دهید.

با این حال، حداکثر و حداقل نیاز اواندا برای تجارت بستگی به الزامات و ابزار معامله گر دارد.

علاوه بر این، اواندا در مقایسه با کارگزاران ECN نیاز ورود کمتری به عنوان بازارساز دارد. بازارسازان معمولاً نیاز به حداقل سپرده پایین اواندا دارند در حالی که کمیسیون تجارت صفر است.

نکته خوب این است که در معامله گران نیازی به فکر کردن به لغزش نداره. اما الزامات حاشیه اواندا به ابزارها بستگی دارد.

 

اواندا پروس و منفی

اواندا پروس

 • در حالی که بسیاری از کارگزاران فارکس در ایالات متحده آمریکا با توجه به مقررات سخت گیرانه عمل نمی کنند،  کارگزار اواندا ارائه خدمات خود را به معامله گران ایالات متحده دارد. با این حال، معامله گران ایالات متحده می توانند تنها به بازار فارکس دسترسی داشته باشند.
 • اواندا همراه با ابزارهای تجاری متعدد موثر است که به اندازه کافی تجارت را بی زحمت می کنند. منابع تجاری بالا ماشین حساب های مختلف همراه با داو جونز FX انتخاب اخبار. این ابزارها پلت فرم وب اواندا و پلت فرم  تلفن همراه را آسان برای هر نوع فعالیت تجاری میکند.
 • TradingView که یک برنامه مالی پیشرفته است، به معامله گران اجازه می دهد تا از طریق نمودارهای متعدد به بازار را بررسی کنند .
 • اواندا ویژگی های مختلف تجزیه و تحلیل اقتصادی مطابق با اخبار بی درنگ، تقویم ها، و تجزیه و تحلیل ها را فراهم می کند.
 • اواندا عضو NFA (#0325821) است، در حالی که آن ها مجوز FCM و RFED را نیز دارند.
 • آن ها همچنین دارای مجوزی با FCA (#542574) هستند که به عنوان اواندا اروپا اجرا می شوند.
 • FCA فراهم می کند تا £ ۸۵،۰۰۰ حفاظت از صندوق برای معامله گران اروپایی از طریق طرح جبران خدمات مالی (FSCS).

اواندا کانس

 • در حالی که اواندا از پروتکل های ESMA در اروپا پیروی می کند، معامله گران آمریکایی ویژگی «حفاظت از تعادل منفی» را دریافت نمی کنند. بنابراین، معامله گران ایالات متحده با تعادل منفی در حساب خود ممکن است نیاز به پرداخت مقداری پول به اواندا باشند.
 • هیچ تضمینی برای توقف از دست دادن سفارشات برای مشتریان ایالات متحده وجود ندارد.
 • اواندا هیچ ETFs، سهام فردی، بخش های صنعت، یا رمزارزها را فراهم نمی کند. آن ها فقط ۵۵ سی اف دی ارائه می دهند که با توجه به رقبا تعداد بسیار محدودی است.
 • معامله گران نیاز به پرداخت هزینه های بی تحرکی اگر آنها هر گونه تجارت برای مدت طولانی انجام نمی دهد.

جملات نهایی

از آنجا که این بررسی اواندا توسط کارشناسان صنعت نوشته شده است، تمام چیزهایی که در اینجا مورد بحث قرار میگیرد درست است. علاوه بر این، این مقاله به اندازه کافی خوب است برای هر معامله گر آینده نگر.

انواع مختلف حساب اواندا وجود دارد برای هر نوع معامله گر. با توجه به   دسترسی ابزار، مجوز از مقررات ردیف ۱، ویژگی ها، و غیره، Oanda یکی از بهترین کارگزاران فارکس به تجربه تجاری عالی است. علاوه بر این، امتیاز اواندا از ۹۱ به اندازه کافی خوب است برای شروع تجارت با  آنها بدون هیچ گونه تردید نکنید .

یک بررسی بگذارید