هشتکاپ

3 / 5

Melbourne, Victoria

هشتکاپ

 • نهاد تنظیم شده استرالیا EightCap بالاترین استاندارد راهبری شرکتی، گزارش گری مالی، و افشاگری را برآورده می کند. تمام صندوق های مشتری خرده فروشی به طور جداگانه از صندوق های کسب و کار در حساب های بانکی جدا شده با موسسه بانکی دارای امتیاز AA نگهداری می شوند. علاوه بر این ، EightCap متعهد حفاظت اضافی توسط بیمه نامه پرداخت مالی حرفه ای است که همه در همه به ارمغان می آورد شما یک حالت روشن از ذهن و همکاری قابل اعتماد است.

Pros

 • کارگزار در نظر گرفته شده با شهرت خوب
 • طیف گسترده ای از ابزار موجود
 • اسپردکم برای فارکس
 • انتخاب پلت فرم خوب
 • تحقیقات حرفه ای

Cons

 • شرایط و هزینه های تجاری با توجه به نهاد متفاوت است
 • آموزش و پرورش محدود است
 • بدون پشتیبانی 24/7

هشتکاپ info

Nameهشتکاپ
Website URLeightcap.com
Established2009
LocationMelbourne, Victoria
Minimum Deposit100$

هشت کاپ کیه؟

Eightcap یک شرکت کارگزاری گنجانیده شده استرالیایی، فارکس و CFD بروکر  است که به ارمغان می آورد یک مدل قیمت گذاری شفاف از سال  ۲۰۰۹ از طریق نرخ پایین از اسپردمتغیر با نقل قول است که از بانک ها و یا موسسات پیشرو متعدد می آیند و از طریق راه حل های فن آوری از طریق سرور Equinix انجام می شود.

هشت کاپ کجاست؟

هشتکاپ یک عملیات جهانی را از طریق مقر معتبر استرالیا و دیگر دفتر بین المللی مستقر در باهاما انجام می دهد.  Eightcap حفظ یک خانه برای معامله گران MT4 و MT5 و با هدف ارائه آنها را با یک تجربه تجاری شخصی. این کارگزار به محبوب ترین ابزارهای مالی، همه با اجرای سریع و اسپردکم، از طریق سکوهای متاترادر برنده جایزه دسترسی می دهد.

به غیر از ارائه به مشتریان خرده فروشی، این کارگزار همچنین مزایای فن آوری و فرصت های مشارکت را به وابستگان، IBs و تاثیرگذاران به ارمغان می آورد.

هشت کاپ و نکات  مثبت و منفی

EighCap یک کارگزار قابل اعتماد است، همچنین فراهم می کند پایه فن آوری خوب برای تجارت، هزینه های آن خوب است و تحقیقات بزرگ گنجانده شده در پلت فرم MT4 وجود دارد. ابزار به طور گسترده ای ارائه شده است، و شما می توانید  با استفاده از روش های مختلف برداشت کنید

از نقاط منفی، هیچ مواد یادگیری خوب ضروری برای مبتدیان وجود دارد، همچنین هیچ مرکز پشتیبانی ۲۴/۷، علاوه بر آن حساب تحت نهاد باهاما که امنیت مشتری بالا مانند ASIC مبتنی بر EightCap باز نمی شود.

مزایای (+)معایب (-)
کارگزار در نظر گرفته شده با شهرت خوبشرایط و هزینه های تجاری با توجه به نهاد متفاوت است
طیف گسترده ای از ابزار موجودآموزش و پرورش محدود است
اسپردکم برای فارکسبدون پشتیبانی ۲۴/۷
انتخاب پلت فرم خوب
تحقیقات حرفه ای

خلاصه هشت کاپ نقد و بررسی در ۱۰ امتیاز

ستاداسترالیا
مقرراتASIC, SCB
سیستم عاملام تی۴، ام تی۵
ابزارارزها، نفت، طلا، نقره، شاخص های جهانی، سهام و ارزهای رمزی
یورو / دلار گسترش۱.۰ پیپ حساب استاندارد
حساب نسخه ی نمایشیکه
حداقل سپرده۱۰۰$
ارزهای پایهUSD, AUD
آموزشتجزیه و تحلیل و تحقیق
پشتیبانی مشتری۲۴/۵

به طور کلی رتبه بندی EightCap

کارشناس ما می یابد و بررسی کلی نشان میدهد پیشنهاد EigtCap کاملا خوب برای معامله گران فارکس یا CFDs است. ما در بر داشت فن آوری خوب ارائه شده، اسپردکم در مقایسه با ارائه صنعت و شرایط تجاری به طور کلی خوب است.

 • EightCap رتبه بندی کلی است ۸ از ۱۰ بر اساس تست ما و در مقایسه با بیش از ۵۰۰ کارگزار، رتبه بندی ما در زیر در مقایسه با صنعت دیگر کارگزاران پیشرو را ببینید.
هزینههزینه های هشت کاپهزینه های FXTMهزینه های Fortrade
هزینه سپردهنهنهنه
هزینه برداشتنهنهنه
هزینه بی تحرکیبلهبلهبله
رتبه بندی هزینهکممتوسطبالا

کارگزاران جایگزین هشتکاپ

با این حال ، ما در بر داشت برخی از معایب بیش از حد ، Eighcap عمدتا باز می شود حساب تحت نهاد بین المللی که در آن شرایط ایمنی کاهش یافته است ، همچنین ارائه ممکن است بهترین برای مبتدیان بسیار از آموزش و پرورش در مقایسه با کارگزاران دیگر محدود است. بنابراین خوب است در نظر گرفتن کارگزاران دیگر بیش از حد، انتخاب ما از کارگزاران جایگزین در زیر را ببینید:

 • XM – کارگزار خوب برای مبتدیان
 • LiteFinance – خوب برای معاملات اهرم بالا

آیا هشت کاپ برای تجارت با آن امن است؟

EightCap کلاهبرداری نیست، آن را یک کارگزار تجاری کم خطر به دلیل یک فرهنگ نظارتی است  یا انطباق سخت انجام شده توسط مجوز معتبر و پیروی از مقررات تعیین شده توسط کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا  (‘ASIC’)، یک مقام جهانی به رسمیت شناخته شده است که تنظیم فارکس و صنعت تجارت است.

نتیجه گیری ما در مورد قابلیت اطمینان EightCap:

 • رتبه ما Eighcap نمره ایمنی است ۸ از ۰f 10 برای خدمات خوب در طول سال ها و خدمات عالی از طریق یک نهاد استرالیایی. با این حال، معامله گران بین المللی در حال فعالیت از طریق منطقه دریایی با الزامات پایین تر است. بنابراین ، ما توصیه باز کردن یک حساب در EightCap ASIC تنظیم شده برای ایمنی بهتر است.
هشت کاپ قوی امتیازهشت کاپ نقاط ضعیف
مجوز از استرالیا ASICتجارت بین المللی تحت مقررات دریایی
حفاظت تعادل منفی اعمال می شوداقدامات ایمنی بر اساس نهاد متفاوت است
حفاظت از مشتری
شهرت خوب

آیا EightCap در ایران موجود است؟

از آنجا که Eightcap در خدمت یک نهاد اضافی است که در خدمت مشتریان  جهانی از شعبه دریایی خود را مستقر در باهاما تقریبا تمام معامله گران بین المللی از جمله ایران می توانند حساب تحت این نهاد باز  کنید.  البته ما تجارت با کارگزاران صرفا دریایی را توصیه نمی کنیم، با این حال، از آنجا که Eightcap نیز از مجوز معتبر ASIC پیروی می کند به این معنی است که کارگزار از نظر بهره برداری به شدت تنظیم شده است.

 • نهاد تنظیم شده استرالیا EightCap بالاترین استاندارد راهبری شرکتی، گزارش گری مالی، و افشاگری را برآورده می کند. تمام صندوق های مشتری خرده فروشی به طور جداگانه از صندوق های کسب و کار در حساب های بانکی جدا شده با موسسه بانکی دارای امتیاز AA نگهداری می شوند. علاوه بر این ، EightCap متعهد حفاظت اضافی توسط بیمه نامه پرداخت مالی حرفه ای است که همه در همه به ارمغان می آورد شما یک حالت روشن از ذهن و همکاری قابل اعتماد است.

اهرم هشت کاپ

یکی از ویژگی های بزرگ تجارت فارکس کمک هزینه ای برای استفاده از اهرم مالی است، که ممکن است سود بالقوه خود را به موقع افزایش دهد. با این حال و به منظور کمک به معامله گران در به حداقل رساندن خطرات، که البته شما را ملزم به مطالعه به خوبی چگونه به استفاده از اهرم هوشمندانه.

Eightcap اهرم دارای محدودیت های خاص با توجه به اندازه تجاری شما عمل می کنند .

 • هشت کاپ استرالیا اجازه می دهد تا اهرم تا ۱:۳۰
 • معامله گران بین المللی ممکن است به اهرم بالایی دسترسی داشته باشند

انواع حساب

EighCap 2 انواع حساب ارائه یک انتخاب ساده بین دو حساب،   یا تجارت با شرایط استاندارد بدون عوارض همه را به اسپردساخته شده و یا از طریق حساب خام با اسپرداز  ۰.۰ پیپ و کمیسیون برای معامله گران حرفه ای است. برخی از یافته های ما را در زیر ببینید:

مزایامنفی
افتتاح سریع حساب دیجیتالشرایط بر اساس قوانین نهاد متفاوت است
گزینه های بین پخش فقط یا حساب های مبتنی بر Comission
حساب نسخه ی نمایشی

ابزارهای بازرگانی

معامله گر به بیش از ۱۰+ ابزار مالی، از جمله جفت ارز عمده و جزئی، نفت، طلا، نقره، سهام و CFDهای  رمزارز دسترسی دارد.

کارگزار همچنین به طور مداوم اسپردprooposal خود را افزایش میدهد ، ما دیدیم آن ها در حال حاضر سهام CFD  محدوده با اضافه کردن CFDs سهم ASX، NASDAQ سهم CFDs، NYSE سهم CFDs، CFDs سهم LSE، CFDs سهم آلمان.

 • Eighcap ابزار امتیاز ۸ از ۰f 10 برای پیشنهاد ابزار تجاری خوب و بهبود مداوم و اضافه کردن ابزار جدید است. با این حال، می بینیم که طیف ابزارها بر اساس نهاد متفاوت است.

بررسی سازهای هشت کاپ

هزینه های هشت کاپ

هزینه های EighCap عمدتا به اسپردساخته شده اگر شما با استفاده از حساب استاندارد و یا به اساس کمیسیون برای حساب های خام. با این حال ، برای ساختار هزینه کامل مراجعه به جدول مقایسه زیر و دیدن تمام هزینه های قابل اجرا برای  EighCap ، پیدا کردن ما در زیر را ببینید.

همچنین، همیشه هزینه یک شبه را به عنوان هزینه ای در نظر بگیرید که از آن به عنوان نرخ Rollover نیز نام می برد، علاقه ای برای برگزاری موقعیت های باز یک شبه در  معاملات ارزی. این است که توسط نرخ بهره یک شبه تعیین می شود و دی تفاوت بین دو ارز درگیر و تحت تاثیر قرار که آیا موقعیت خرید ‘طولانی’ و یا فروش ‘کوتاه’.

 • هزینه های Eightcap خوب با رتبه کلی رتبه ۸ از ۱۰ بر اساس تست ما و در مقایسه با بیش از ۵۰۰ کارگزاران دیگر. هزینه های بیش از حد خوب هستند، برخی از سپرده ها و برداشت رایگان هستند، اما ما توصیه می کنیم چک کردن قوانین نهاد را انجام دهید
هزینههزینه های هشت کاپهزینه های FXTMهزینه های Fortrade
هزینه سپردهنهنهنه
هزینه برداشتنهنهنه
هزینه بی تحرکیبلهبلهبله
رتبه بندی هزینهکممتوسطبالا

اسپرد

اسپردEightCap برای حساب شما استفاده طراحی شده است، در حالی که حساب استاندارد ارائه می دهد اسپردکمی بالاتر با هیچ کمیسیون و حساب خام اجازه می دهد تا با بهره گیری از اسپردبین بانکی اما با کمیسیون در هر تجارت است.

همانطور که ما در بر داشت، EightCap به ارمغان می آورد هزینه های خوب با اسپردمعمولی برای یورو / دلار آمریکا استاندارد ۰.۸-۱.۲ پیپ و اسپردخام از ۰.۰-۰.۳ پیپ، و یا با اسپردبرای فلزات XAU / دلار آمریکا ۲۰-۳۰ سنت.

به عنوان مثال زیر را ببینید مقایسه ای از ارائه گسترش، و همچنین شما ممکن است هزینه های EightCap را به یکی دیگر از کارگزار محبوب FBS مقایسه کنید.

 • Eightcap Spreads به طور متوسط با رتبه کلی ۹ از ۱۰ بر اساس مقایسه تست ما به کارگزاران دیگر رتبه بندی شده است. کارگزار در واقع به ارمغان می آورد هزینه های عالی با اسپردمعمولی برای یورو / دلار آمریکا در پیپ استاندارد ۱.۰، و همچنین اسپردخام از ۰.۰ پیپ. اسپردبرای فلزات XAU / دلار آمریکا نشسته در ۱.۰ پیپ.
داراییاسپردهشتکپاسپردFXTMاسپردFortrade
یورو دلار گسترش۰.۸ پیپ۱.۵ پیپ۲ پیپ
نفت خام WTI گسترش۴ پیپ۹ پیپ۴ پیپ
اسپردطلا۴ پیپ۹۴۵

 

روش های پرداخت

تعداد روش های پرداخت به صندوق حساب تجاری است که اجازه می دهد تا شما را به انتقال از معاملات نسخه ی نمایشی به زندگی می کنند یکی از جمله سپرده های فوری از طریق ویزا / مسترکارت، اسکریل، پرداخت POLi، نتلر، چین UnionPay و بانک انتقال سیم.

 • هشتCap روش های بودجه ما رتبه خوب با رتبه کلی ۹ از ۱۰. حداقل سپرده setm نیست تا معامله گران می توانند با هر فوق العاده است که بزرگ شروع, همچنین معاملات بین المللی پشتیبانی از روش های متعدد با هزینه های پایین, در حالی که اروپا است و نه ارائه متوسط تنها آنهایی که بیشتر استفاده می شود و تنظیم, اما هنوز هم شرایط خوب با نظر ما.
 • مشتریان Eightcap در حال حاضر می توانید سپرده کریپتو از طریق BTC و USDT در حساب های دلار آمریکا تنها.
 • در حالی که شما ممکن است در راحتی خود را انتخاب کنید یک ارز حساب پایه یا AUD، دلار آمریکا، GBP، یورو، NZD، CAD و SGD، سپرده ها و برداشت ها به ترتیب در همان ارز پایه حساب تجاری ساخته شده است.

در اینجا برخی از نقاط خوب و منفی برای روش های بودجه EightCap در بر داشت:

مزیت هشت کاپنقطه ضعف هشتکاپ
روش های مختلف سپرده گذاری و برداشت پشتیبانیروش ها با توجه به نهاد متفاوت است
ارزهای پایه حساب چندگانههزینه برداشت ممکن است به دلیل قوانین منطقه ای قابل اجرا باشد
PayPal سپرده و کریپتو پذیرفته شده
درخواست های برداشت به سرعت پردازش می شوند

هشت کاپ حداقل سپرده

حداقل سپرده ۱۰۰ $ در EightCap برای هر دو نوع حساب ارائه شده است. همچنین، EightCap هیچ هزینه داخلی برای سپرده ها و یا برداشت به اتهام نیست، با این حال شما باید توجه داشته باشید که پرداخت از بانک های غیر استرالیا ممکن است منوط به هزینه های بانکی و تنها مسئولیت شما است.

هشت کاپ و حداقل سپرده در مقابل کارگزاران دیگر

هشت کاپبیشتر کارگزاران دیگر
حداقل سپرده۱۰۰ دلار۵۰۰ دلار

برداشت

گزینه های برداشت EightCap از جمله انتقال بانکی، کارت بدهی و ewallets. هیچ هزینه ای برای   سپرده ها و برداشت ها وجود ندارد، به این معنی که شما به راحتی می توانید بودجه ها را مدیریت کنید، با این حال مطمئن شوید که در ارز پایه حساب خود واریز کنید تا از تبدیل جلوگیری کنید. مشاهده مقایسه سپرده کارت در زیر:

سیستم عامل های تجاری

با Eightcap، معامله گر دسترسی به MetaTrader 4 و پلت فرم MT5 جدیدتر، که دارای ویژگی ها و ابزار پیشرفته  متعدد است. همچنین، معامله گران در حال حاضر دسترسی به TradingView، که معامله گران را قادر می سازد برای راه اندازی یک فضای کار چند مانیتور.

Scores & Availability of different platforms

 • هشت کاپ پلت فرم خوب با رتبه کلی ۹ از ۱۰ در مقایسه با بیش از ۵۰۰ کارگزاران دیگر رتبه بندی شده است. ما اعتراف انتخاب خوب با MT4 محبوب، MT5 نیز پلت فرم خود را شامل، در حالی که نرم افزار کاربر پسند است و هیچ محدودیتی در استراتژی وجود دارد.
سیستم عاملسکوهای هشت کاپسکوهای اینستافورسپلت فرم eToro
ام تی۴بلهبلهنه
ام تی۵بلهبلهنه
سکوی خودبلهبلهبله
برنامه موبایلبلهبلهبله

سکوی معاملاتی در دسترس

پلت فرم توسعه یافته اختصاصی برای برنامه های رومیزی و تلفن همراه با قابلیت های مشابه برای مشاهده قیمت ها در زمان واقعی، نظارت یا دسترسی به یک حساب کاربری، و فعال کردن اعلان های چت و فشار در دسترس است .

 • آنچه ما به عنوان بزرگ در بر داشت، MT4 فراهم می کند تمام ابزار ها و منابع لازم است که برای تجارت موفق ضروری است، با طیف وسیعی از شاخص ها، و استراتژی  برای استفاده.
 • علاوه بر این، کاربران Eightcap نیز این توانایی را خواهند داشت که معاملات خود را بدون هیچ گونه دانش کدنویسی خودکار کنند. با استفاده از capitalise.ai کاربران Eightcap دسترسی به اتوماسیون و ابزار تجزیه و تحلیل، از جمله backtesting، استراتژی های حلقه، اطلاعیه های هوشمند، و خیلی بیشتر داشته باشد.
 • علاوه بر این ، تمام سبک های تجاری پذیرفته شده ، بدون محدودیت برای استفاده از EAs و یا استراتژی های دیگر ، همچنین با اندازه زیادی انعطاف پذیر و گزینه های اهرم بالا. صرف نظر از نوع حساب تمام معامله گران شرایط حرفه ای مشابه برای تجارت، و همچنین پشتیبانی از شرکت برای هر گونه نیاز داشته باشد.

پشتیبانی مشتری

EightCap فراهم می کند ۲۴/۵ خدمات به مشتریان در دسترس از طریق مراکز خدمات مختلف و روش های مختلف inlcuding زنده چت و ایمیل, همچنین ما در بر داشت و تیم کاملا پاسخگو هستند .

 • پشتیبانی مشتری در EightCap ما رتبه خوب با رتبه کلی ۸ از ۱۰ بر اساس تست ما. ما در بر داشت تیم مشتری پاسخگو ، همچنین حمایت از زبان های مختلف

مشاهده پیدا کردن و رتبه بندی ما از کیفیت خدمات به مشتریان EightCap:

مثبت (+)منفی (-)
در دسترس بودن چت زنده، ایمیل و خطوط تلفن بین المللیبدون پشتیبانی ۲۴/۷
پاسخ سریع
پاسخ های مربوطه

آموزش

بر اساس می یابد ما Eightcap فراهم می کند برخی از آموزش و پرورش اما عمدتا تجزیه و تحلیل و ابزار تحقیقات کاملا خوب است. برای آموزش و پرورش خود آن را به راهنمای پلت فرم و بررسی اجمالی از استراتژی ها محدود می شود، در حالی که تحقیقات خوب است با ابزار متعدد گنجانده شده است.

 • آموزش و پرورش Eightcap رتبه بندی شده با رتبه کلی ۷ از ۱۰ بر اساس یافته های ما، بنابراین در مقایسه با دیگر کارگزاران آموزش و پرورش محدود است و آکادمی بازرگانی خوب مانند کارگزاران دیگر را شامل نمی شود.

یک بررسی بگذارید