کارگزار ایکس ام

3 / 5

Limassol, Cyprus

کارگزار ایکس ام

 • مقررات ESMA, CySEC, ASIC, FSC and DFSA
 • سیستم عامل MT4 و MT5
 • ابزار CFDs سهام، CFDs کالا، شاخص های سهام CFDs، CFDs فلزات گرانبها و CFDs انرژی.

Pros

 • گروه XM ۱۰۰٪ سرعت اجرای دستور را تضمین می کند، ۹۹٫۳۵٪ دستورات با سرعت کمتر از ۱ ثانیه اجرا می شوند. تضمین عدم جابجایی نرخ در نواسانات؛
 • بازار با اسپرد بسیار کم که موجب کاهش هزینه ی های معامله ی معامله گر میشود .
 • بیش از 1000 ابزار تجاری. بیش از ۵۵ جفت ارز برای معاملات در دسترس هستند، از جمله شاخص های مهم بین المللی، فلزات (از جمله پالادیوم و پلاتین)، دارایی های کالا (کاکائو، پنبه، دانه)، سهام؛
 • هیچ کمیسیونی برای واریز و برداشت پول وجود ندارد. تمام هزینه های کمیسیون از سیستم های پرداخت XM گروه در نظر گرفته میشود;
 • پشتیبانی شبانه روزی ۵ روز در هفته با پشتیبانی از ۳۰ زبان.

Cons

 • فقدان خدمات سرمایه گذاری کارآمد مانند کپی ترید(سیستم عامل های تجارت اجتماعی، حساب های PAMM)؛
 • ارایه پلتفرم های محدودی برای انجام معاملات معامله گران که همه ی پلتفرم هایی که میدهند به MT4 , MT5 محدود میشود که برای دسکتاپ، مرورگر و تجارت تلفن همراه است.

کارگزار ایکس ام info

Nameکارگزار ایکس ام
Website URLxm.com
Established2009
LocationLimassol, Cyprus
Minimum Deposit5$

XM Broker

کارگزار ایکس ام در سال ۲۰۰۹ توسط گروهی از دلال های بین بانکی به دنبال گسترش خدمات بازار فارکس  تأسیس شد. در بررسی XM ما می بینیم که این شرکت به یک کارگزار با بسیاری از دارایی های آنلاین تبدیل شده است. دفتر مرکزی آن در جمهوری قبرس قرار دارد و با نام Trading Point of Financial Instruments Ltd ثبت شده است.

گروه ایکس ام (XM) گروهی از کارگزاران آنلاین رگوله شده است. این کارگزاری با مسئولیت محدود در سال ۲۰۰۹ تاسیس و  توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس رگوله شد (CySEC 120/10) . نقطه تجاری از ابزارهای مالی Pty Ltd در سال ۲۰۱۵ تاسیس و توسط کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا (ASIC 443670) رگوله شد و XM Global Limited در سال ۲۰۱۷ تأسیس شد و توسط کمیسیون خدمات مالی (۰۰۰۲۶۱/۱۵۸) تنظیم می شود.

در حال حاضر ، XM بیش از ۷۰۰ ابزار قابل معامله را ارائه می دهد و این شامل فارکس ، سهام  CFDs ،  کالا ، شاخص های سهام CFDs ، CFDs فلزات گرانبها و CFDs انرژی” در بیش از ۱۹۰ کشور است.

یکی از پاداش های آن ها یک سرویس VPS رایگان است که معامله گران می توانند از آن برای اتصال سریع تر به بازار استفاده کنند.

توجه داشته باشید:

 • VPS رایگان برای مشتریانی است که حداقل بالانس ۵۰ دلار یا معادل ارز را حفظ می کنند.
 • پاداش تجاری و برنامه وفاداری واجد شرایط برای مشتریان ثبت شده تحت نقطه تجاری از ابزارهای مالی با مسئولیت محدود نیست.

بررسی XM همچنین نشان می دهد که آن ها ویژگی های اضافی مانند ماشین حساب  هزینه پیپ  را ارائه می دهند. این می تواند مفید باشد زمانی که معامله گران در حال strategizing و یا تحقیق در ایده های اقتصادی هستند.

XM در بیش از ۱۹۰ کشور حضور دارد که بیش از ۱٫۵ میلیون مشتری دارد.

خلاصه بررسی بروکر XM در سال ۲۰۲۳

رگوله شده توسطقبرس، استرالیا، بلیز و دبی
تاسیس۲۰۰۹
مقرراتESMA, CySEC, ASIC, FSC and DFSA
سیستم عاملMT4 و MT5
ابزارCFDs سهام، CFDs کالا، شاخص های سهام CFDs، CFDs فلزات گرانبها و CFDs انرژی.
حداقل سپرده۵$
روش های سپرده گذاریچندین روش پرداخت محلی در دسترس
تجارت موبایلدسترس
تجارت وبدسترس
حداقل اندازه تجارت۰.۰۱
حداکثر اهرم۱:۸۸۸ ( توجه داشته باشید: “این اهرم در دسترس تمام نمادها نیست. حداکثر اهرم برای مشتریان ثبت شده تحت نهاد تنظیم شده اتحادیه اروپا از گروه است ۳۰:۱” )
ECNدسترس
روباتدسترس
Scalpingمجاز
پشتیبانی مشتری۲۴/۵

آنچه ما در مورد XM دوست داریم

 • کارگزار بزرگی برای مبتدیان است که پول کمی دارند. حداقل سپرده XM تنها ۵ دلار است.
 •  آموزش های بسیار قدرتمندی دارد با سمینارها، گزارش چشم انداز بازار، ابزار، و مقالات آموزشی.
 • آنها در تقریبا در هر حوزه قضایی در این سیاره رگوله شده اند و این موضوع آنها را به یک انتخاب بسیار امن تبدیل کرده است.
 • آنها اهرم بالایی را فراهم می کنند که تا ساعت ۱:۸ می رود، به جز مشتریان اروپایی و مشتریان استرالیایی که در ساعت ۱:۳۰ به دلایل قانونی بسته شده اند.
 • شما می توانید بیش از ۷۰۰ ابزار در تمام کلاس های دارایی تجارت داشته باشید.
 • آنها حفاظت از بالانس منفی دارند.

محدودیت های XM

 • پلتفرم های تجاری XM محدود به MT4، MT5، و Webtrader هستند.
 • ایکس ام دقیقاً به عنوان یک شرکت کارگزار حرفه ای فارکس با حجم بالا به بازار عرضه نمی شود.

مقررات XM

همان طور که قبلا اشاره کردیم، این شرکت در بسیاری از حوزه های قضایی جهان به شدت تنظیم شده است. برخی از مهم ترین سازمان های تنظیم مقررات که بر آن نظارت دارند:

 • کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس ( CySEC )
 • کمیسیون خدمات مالی بلیز (FSC)
 • کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا (ASIC).
 • اداره خدمات مالی دبی (DFSA)

همه این سازمان های نظارتی از کشورهای جهان اول با اقدامات قوی اجرای قانون در محل هستند. در هنگام معامله با این کارگزار، شما مجبور به نگرانی در مورد ایمنی نیست. ما همچنین در طول این تحقیقات بررسی XM متوجه شدیم، که کارگزار به طور گسترده تری تنظیم شده است.

آن ها در بیش از ۱۰ کشور اروپایی ثبت شده اند که هر کدام یک سازمان نظارتی متفاوت مانند FSB، AMF، CONSOB، ACP، FIN، KNF، FI، و MiFID دارند. هر یک از این آژانس ها بر کشورهایی مانند اسپانیا، ایتالیا، مجارستان، لهستان، هلند، ایتالیا، و سوئد نظارت دارند.

شکی نیست که XM یکی از کارگزاران پیشرو فارکس در این سیاره است. برای ارائه حمایت های سرمایه گذار اضافی، کارگزار نیز موارد زیر را انجام می دهد:

 • آنها یک صندوق جبران خسارت سرمایه گذار تحت صلاحیت CySEC تا € ۲۰،۰۰۰ دارند.
 • مشتریان از حفاظت بالانس منفی در هر حوزه قضایی لذت می برند به طوری که آنها هرگز بیش از سپرده از دست نمی دهند.

XM Bonus for Deposits & Promotions

XM  بغیر از سپرده ۳۰ دلار پاداش تجاری به مشتریان جدید که به تازگی ثبت نام کرده اند می دهد.

در زمان نوشتن این بررسی XM، تبلیغاتی که در آن مشتریان به میزان ۵۰۰ تا ۴۵۰۰ دلار بونوس می توانند دریافت کنند وجود داشت.

*مشتریان ثبت شده تحت نقطه بازرگانی از ابزارهای مالی با مسئولیت محدود و نقطه بازرگانی از ابزار مالی Pty Ltd واجد شرایط برای دریافت پاداش نیست.

هزینه های تجاری XM

این یکی از حساس ترین مناطق زمانی که آن را به معاملات فارکس می آید. همیشه خوب است بدانید که یک کارگزار چقدر شما را متهم خواهد کرد که هزینه کمتری پرداخت نکنید. خب، اکس ام چی شارژ میکنه و برای تو مساعده؟

بیا بفهمیم .

معمولا ً به این نگاه می کنیم که چقدر باید در بازارهای استانداردی که در تمام کارگزاران قطع می شوند، پرداخت کنید. ما کارگزاران را انتخاب می کنیم که هم در مقیاس و هم در ویژگی ها با XM قابل مقایسه هستند و از آن  ها به عنوان معیار استفاده می کنیم. به این ترتیب، ما می دانیم که چقدر بالا یا پایین هزینه در هر کارگزار می تواند دریافت کنید.

همانطور که با بررسی کارگزار دیگر ما، ما شاخص سهام، CFDs سهام و فارکس را انتخاب کنید. برای شاخص، ما هزینه هایی برای SPX و EUSTX50 نشان خواهیم داد. برای CFDs سهام، ما در اپل و وودافون نگاه کنید. جفت ارز شامل یورو/ دلار آمریکا، پوند پوند/ دلار آمریکا، یورو/CHF و AUD/USD است.

در هر تجارت، ما فرض خواهیم کرد که شما را به یک موقعیت اهرمی به مدت یک هفته خرید و سپس فروش. حجم تجارت برای شاخص سهام و سی اف دی ها ۲۰٬۰ دلار و برای جفت های فارکس ۲۰٬۰ دلار است.

ما از اهرم های زیر استفاده خواهیم کرد؛ ۱:۳۰ برای فارکس، ۱:۵ برای CFDs سهام (شما همیشه باید مراقب باشید با CFDs سهام)، و ۱:۲۰ برای شاخص سهام.

مقایسه شامل کمیسیون ها، اسپرد ها، و دیگر نرخ های تأمین مالی برای حساب واقعی XM و دیگر کارگزاران با ویژگی های مشابه است.

برای مقایسه، کارگزاران مانند XTB و eToro، در مورد همان شارژ. eToro هزینه $۲.۴ برای شاخص S&P, $2.7 برای EUSTX50 و $۶.۳ برای هزینه CFD اپل. اونا وودافون رو نداره از سوی دیگر XTB ۲ دلار برای S&P، ۲٫۷ دلار برای EUSTX50، ۱۷٫۹ دلار برای اپل و ۲۰٫۹ دلار برای وودافون هزینه می کند.

XTB برای همان جفت ها ۱۵٫۰، ۱۱٫۱ دلار، ۱۰٫۰ دلار و ۶٫۶ دلار هزینه می کند، در حالی که eToro به ترتیب ۱۹٫۶ دلار، ۱۶٫۲ دلار، ۱۲٫۴ دلار و ۱۱٫۸ دلار برای همان جفت ها هزینه می کند. همانطور که می بینید، XM پشته نسبتا با هزینه های بالاتر در مکان ها و پایین تر در دیگران است.

معاملات سهام واقعی:

مشتریان خارج از اروپا می توانند سهام واقعی را در حساب XM Share معامله کنند. کمیسیونی که پرداخت می کنید وابسته به بازاری است که شما معامله می کنید.

توجه: این ارقام مورد استفاده برآوردهای  مورد استفاده برای محک زنی در طول بررسی XM در  مقایسه با کارگزاران دیگر هستند. تجربه شما ممکن است کمی متفاوت باشد، چرا که بازارها تمایل به تغییر و نوسان دارند.

گزینه های برداشت و سپرده XM

جزئیات بررسی XM نشان می دهد که سیاست ۰٪ در مورد سپرده ها و برداشت ها دارند. تمام کیف پول های الکترونیکی، کارت های اعتباری عمده، و نقل و انتقالات بالاتر از ۲۰۰ دلار همگی تحت پوشش قرار می گیرند. بودجه حساب فوری است، بدون هزینه های پنهان و یا کمیسیون در برداشت و سپرده.

در کارگزار XM، حداقل واقعی وجود ندارد. حتی سپرده حداقل XM 5  دلار برای پایبندی به محدودیت های قرار داده شده بر روی سیستم عامل های بودجه الکترونیکی مانند اسکریل و نتلر  تحمیل شده است. شما می توانید کارت های اعتباری، Payoneer، UnionPay، Neteller، و یا نقل و انتقالات بانکی برای برداشت پول استفاده کنید.

برداشت مبالغی که زیر ۲۰۰ دلار هستند مشمول هزینه دولتی ۱۵ دلاری می شود. این هم غیر معمول نیست. با این حال، کمی غیرمعمول است چرا که سپرده دار کوچکتر را مجبور می کند که در نظر بگیرد چه زمانی برداشت را انجام دهد و چه زمانی محکم بنشیند و منتظر شود تا سود ها بالاتر از ۲۰۰ دلار برود.

به طور کلی، حداقل سپرده XM برای معامله گران کوچک که نمی توانند به پرداخت  ۱۰۰ دلار یا ۲۰۰  دلار، که نیاز استاندارد برای بسیاری از رقبا که در برابر XM بالا می رود بزرگ است.

* روش های واریز و برداشت به کشور محل اقامت مشتریان بستگی دارد و در حوزه اعضای مشتری موجود است.

باز کردن حساب XM

همانطور که با هر کارگزار دیگر، باز کردن حساب XM کاملا آسان و به طور کامل دیجیتال است. تنها کاری که باید بکنید این است که مطمئن شوید که اطلاعات درست را می دهید. شما همچنین باید آماده برای ارائه اثبات هویت و اثبات آدرس.

یک نسخه از شناسه، گذرنامه یا سایر اسناد رسمی خود را که به عنوان مدرک شناسایی پذیرفته شده است، ارسال کنید. برای آدرس، یک صورت حساب بانکی یا دیگر اسناد رسمی که جزئیات محل زندگی شما را ارائه کنید.

اطلاعات را ارسال کنید و منتظر تصویب بمانید.

پس از تصویب، شما می توانید حساب خود را تامین مالی کنید، وارد هر یک از پلتفرم های تجاری XM شوید، و  شروع به معامله کنید.

هیچ محدودیتی در تعداد حساب های نسخه ی دمو XM وجود ندارد. با این حال، تعداد حساب های زنده XM که می توانید باز کنید به ۸ حساب محدود می شود.

استفاده از همان آدرس ایمیل برای تمام حساب های اضافی شما همیشه ضروری است. این است که شما می توانید تمام حساب ها را از همان منطقه در پورتال مشتری / منطقه اعضا مدیریت.

اگر می خواهید شروع تازه ای داشته باشد، می توانید با استفاده از همان اعتبارنامه برای هویت و آدرس، حساب جدیدی را با آدرس ایمیل دیگری باز کنید.

انواع حساب XM

چهار نوع حساب عمده وجود دارد, به علاوه حساب نسخه ی نمایشی XM . برای درک اینکه چه نوع حساب XM می تواند به شما ارائه دهد، ما می خواهیم آنها را بشکنیم.

در اینجا برخی از بهترین ویژگی های بررسی XM ما در مورد حساب های متوجه شد:

 • شما می توانید هم حساب استاندارد و هم حساب میکرو لات داشته باشید.
 • دسترسی نامحدود به تجارت مشاور متخصص در MT4 و MT5 وجود دارد.
 • شما می توانید تجزیه و تحلیل فنی و به روز رسانی بازار در داخل روز رایگان دسترسی داشته باشید.
 • سرعت اجرا در تمام حساب ها یکسان است.

با حداقل سپرده پایین و رقابتی ۵ دلار در سراسر همه آنها، درست است که بگوییم که هر کسی می تواند یک حساب باز کند. همان طور که قبلاً اشاره شدیم، انواع حساب XM برای هدف قرار دادن معامله گران  با حجم بالا طراحی نشده اند.

حساب میکرو XM  کم هزینه و آسان برای استفاده است. با سپرده حداقل XM پایین از $۵, آن را در می آید به عنوان یکی از ارزان  ترین حساب برای باز کردن.

شما می توانید اهرم تا ۱:۸۸۸، بدون کمیسیون استفاده کنید. حفاظت از بالانس منفی وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که شما هرگز پول بیشتری از سپرده از دست نمی دهید.

با حساب میکرو XM ، شما می توانید تا ۳۰۰ موقعیت در همان زمان باز کنید.

حساب استاندارد XM

سپرده هنوز ۵ دلار است، با اهرم حداکثر ۱:۸۸۸. شما می توانید همان تعداد موقعیت ها را به طور همزمان در این حساب باز کنید، مانند حساب Micro.

حفاظت از بالانس منفی نیز بر روی این پلت فرم در دسترس است.

اسپرد فوق العاده کم در XM

اسپرد ها در بیشتر موارد کم یا صفر هستند. هزینه های تجاری، بنابراین، در اینجا بسیار پایین تر از حساب های دیگر است. مانند میکرو و استاندارد، شما می توانید تا ۳۰۰ موقعیت باز، رسیدن به حداکثر اهرم ۱:۸۸۸، حداقل حجم از ۰.۰۱.

تفاوت در اینجا این است که حداقل سپرده ۵ دلار است.

* XM Ultra Low Account واجد شرایط دریافت پاداش نیست.

گزینه چهارم: XM صفر

حساب XM صفر اجازه می دهد تا شما را به عمل با تعداد زیادی استاندارد، اسپرد پایین تر با شروع در ۰ پیپ و آن را تا به حداقل سپرده اولیه ۵ دلار است. حساب XM ZERO دارای یک کمیسیون ۳٫۵ دلاری به ازای هر ۱۰۰٬۰ دلار معامله شده است.

 • اهرم: ۳۰:۱
 • شما فقط می توانید MT4 و MT5 استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حساب ها، به وبسایت XM مراجعه کنید.

جزئیات کلیدی  در مورد انواع حساب XM

 • همه انواع حساب XM اجازه  هدج، استفاده از EAs، و تجارت خودکار را میدهد.
 • حساب های XM Ultra Low و XM Zero در اختیار تمام نهادهای گروه XM قرار نمی گیرد.

 

سیستم عامل XM

شما حق انتخاب بین MT4 و MT5 دارید. پلت فرم ها بر روی دسکتاپ، وب، و تلفن همراه در دسترس هستند. XM MT4 پر استفاده ترین است، با توجه به اینکه پلت فرم با بیشترین تعداد  کاربران در جهان است.

شما می توانید گزارش های روشنی در مورد هزینه ها بر روی دسکتاپ دریافت کنید، نمودارها و فضای کار خود را سفارشی کنید تا چگونه آنها را دوست دارید، و هشدار قیمت ها را با تنظیم اعلان ها دریافت کنید. بهترین بخش در مورد اعلان ها این است که آنها می توانند به شما کمک کنند تا از ترمینال دور بمانید.

در WebTrader، شما دسترسی به همان توابع دارید که بر روی دسکتاپ دارید. تنها تفاوت در این است که اگر از وب به آن دسترسی پیدا کنید مجبور به نصب برنامه نخواهید بود.

در تلفن همراه، به سرور XM مربوطه دسترسی پیدا کنید تا بهترین سرویس را دریافت کنید. هر دو Mt4 و MT5 برای دانلود در دستگاه های iOS و آندروید در دسترس هستند.

ایکس ام، ام تی۴

از نرم افزاری که پیشگام پلتفرم های تجاری بود، معامله گران هر آنچه را که می خواهند دریافت می کنند. با استفاده از این پلتفرم، به این سیستم دسترسی خواهید داشت:

 • تمام ابزار قابل ترادف در تمام کلاس های دارایی
 • معاملات یک کلیکی
 • اسپرد  کم از ۱ پیپ
 • معاملات کامل EA
 • ابزار تجزیه و تحلیل فنی
 • ۵۰ شاخص و ابزار نمودار
 • ۳ نوع نمودار مختلف

MT4 یکی از قابل اعتمادترین سیستم عامل های جهان است.

ایکس ام، ام تی۵

MT5 همان MT4 است، به جز ویژگی های جدید و ارائه می دهد معامله گران دسترسی مستقیم به ارائه دهندگان نقدینگی. ویژگی های بیشتری دارد که به معامله گران در تجزیه و تحلیل بازار کمک می کند و استراتژی های تجاری زیادی را به کار می گیرد.

شما می توانید توابع مانند ‘پر کردن و یا کشتن لذت ببرید,’ ‘فوری یا لغو,’ تجزیه و تحلیل فنی, تجزیه و تحلیل اساسی, و بیش از ۷۹ ابزار تجزیه و تحلیل.

XM WebTrader

WebTrader 4 در رایانه های شخصی شما بدون دانلود برنامه قابل دسترسی است. شما دسترسی به ویژگی های مشابه، با اخبار ساخته شده خواهید داشت.

XM MT4 مولتی ترمینال

این ابزار بسیار عالی است برای معامله گران که می خواهند مدیریت حساب های متعدد MT4 خود را از یک مکان انجام دهند.  این پشتیبانی تا ۱۲۸ حساب های تجاری و دارای انواع سفارش های متعدد، ویژگی های مدیریت، ۳ نوع تخصیص، و اجرای زمان واقعی است.

ویژگی های اضافی XM

مثل همیشه، ارزش از یک کارگزار به دست می آید زمانی که آنها می توانند به شما بیش از رقابت ارائه دهد. من فکر می کنم که در این زمینه، XM خود را  بیش از اندازه کافی ثابت کرده است. شما می توانید ابزار اضافی است که از Avramis می آیند، از جمله ویژگی های دیگر دریافت کنید.

ابزار تجاری XM

XM جعبه ابزاری را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد که همراه با ابزارهای مبتنی بر الگوریتم برای کمک به تجارت است. Avramis Despotis ارائه دهنده اکثر این ابزارها است. آنها برای کاربران در MT4 و MT5 در دسترس هستند.  در جعبه ابزار Avramis Despotis، عبارت اند از:

 • شاخص رودخانه
 • شاخص روبان
 • شاخص ایچیموکو
 • شاخص باندهای بولینگر
 • ADX و شاخص PSAR

اگر می خواهید از این ابزارها استفاده کنید، باید به مدیر حساب شخصی دسترسی پیدا کنید.

سیگنال های تجاری از جامعه MQL5

. XM ممکن است نتواند سیگنال های معاملاتی را در اختیار شما قرار دهد، اما اگر از MT5 استفاده می کنید، جامعه MQL5 این سرویس را به شما  ارائه خواهد کرد.

حضور در سراسر جهان

XM موفق به بازدید از بیش از ۱۲۰ شهرستانها در سطح جهان برای ارتباط با مشتریان خود را در یک محیط رو در رو شده است. با سابقه  سمینار عالی، XM حضور قوی ایجاد کرده است.

کمیسیون های XM و اسپرد

اسپرد در حساب میکرو می تواند به عنوان پایین به عنوان ۱ پیپ، برای حساب های XM فوق العاده پایین، اسپرد کم به عنوان  ۰.۶ پیپ است. در تحقیق در بررسی XM ما، ما متوجه شدیم که آنها اسپرد متغیر به دلیل بازار فارکس بین بانکی خود را دارند.

با ارائه اسپرد متغیر، آنها اجازه می دهد تا معامله گران برای انجام بیشتر با محدودیت های کمتری مواجه باشند.

در مورد سیگنال های تجاری دستی، XM اطلاعات مشتریان خود را در مورد قابل معامله ترین  ابزارها ارائه می دهد. کاربران می توانند به پیام های ده ابزار تولید شده دو بار در روز دسترسی داشته باشند.

اسپردها از یک حساب به حساب دیگر تغییر می کنند. حداقل اسپرد در سراسر تمام حساب ها ۰.۱ پیپ است، و به طور متوسط اسپرد برای جفت ارز عمده مانند یورو / دلار آمریکا می ایستد در ۰.۱ پیپ.

آموزش و تحقیقات XM

آموزش یکی از کارهایی است که این کارگزار به خوبی انجام می دهد. آنها حساب نسخه ی دمو دارند. شما می توانید آموزش برای تمام سیستم عامل های تجاری داشته باشید و کسب اطلاعات بیشتر در مورد تجزیه و تحلیل از webinars به طور منظم XM است.

بسیاری از آموزش ها در XM  محتوای مبتنی بر ویدیو هستند.

فیلم از پیش ضبط شده برای معامله گران که نیاز به دریافت آموزش بیشتر در مورد چگونگی تجارت وجود دارد.

از نظر تحقیق، XM به مشتریان خود دسترسی به ابزارهای تجزیه و تحلیل فنی، یک تقویم اقتصادی، و بخشی را که به تنهایی به تحقیق و آموزش اختصاص داده شده است،  ارائه می دهد. یک نقطه نزولی این است که آنها داده های اساسی برای کسانی که ممکن است به آن نیاز داشته باشد را دارند.

این ممکن است مفید باشد در نظر بگیرید که شما می توانید برای منابع شخص ثالث انتخاب کردن اگر شما نیاز به داده های اساسی را به معاملات کار می کنند.

اگر زبان انگلیسی را به عنوان زبان برگزیده در بخش پژوهش و آموزش وب سایت انتخاب کنید، قادر خواهید بود به منابع زیادی دسترسی پیدا کنید. اگر شما هر زبان دیگری را انتخاب کنید، شما برخی از اطلاعات اما نه همه آن را دریافت کنید. این احتمال وجود دارد که آنها همه ی آنها را ترجمه نکرده باشند.

تجربه خدمات به مشتریان در XM

برای رسیدن به خدمات به مشتریان XM، شما نیاز به استفاده از شماره تلفن، ایمیل، و یا چت آنلاین دارید. تابع چت زنده سریع ترین برای پاسخ است. سوال اول در چند ثانیه پاسخ داده می شود. با این حال ، نگرانی وجود ندارد چرا که شما می توانید با آنها

یک ایمیل حدود یک روز طول خواهد کشید قبل از اینکه پاسخ های خود را داشته باشد. آنها مرتبط تر از تلفن یا پاسخ های چت زنده هستند که می تواند در زمان هایی مبهم باشد.

توجه: پشتیبانی تلفنی در تعطیلات آخر هفته در دسترس نیست.

تجربه عمومی

XM به شما ارائه می دهد انتخاب حساب با سپرده حداقل پایین، بنابراین شما می توانید بهترین از همه چیز آنها را دریافت کنید. هر معامله گر که به اندازه کافی آموزش دیده / با تجربه در بازار می تواند به سرعت شناسایی که از حساب های آنها به احتمال زیاد از بهره مند شوند.

احساس ایمنی در هنگام تجارت با XM وجود دارد، چرا که آنها یکی از به شدت تنظیم شده ترین کارگزاران در جهان هستند. با حفاظت از بالانس منفی در محل، شما می توانید مطمئن باشید که شما هرگز بیش از شما سپرده از دست نمی دهید.

تجربه عمومی تجربه ای است که هموار جریان دارد، تا زمانی که بدانید چه می کنید. سپرده ها و برداشت ها سریع و قابل اعتماد هستند، هیچ هزینه پنهانی وجود ندارد و گسترش ها کاملا رقابتی هستند.

همیشه بررسی کنید که در هنگام ثبت نام با XM تحت کدام شرکت تابعه قرار می بینید. قوانین متفاوتی برای هر حوزه قضایی وجود دارد. برخی از آن ها ممکن است در برخی کشورها درخواست کنند و نه در برخی دیگر. مزایایی را که دریافت می کنید ببینید و بفهمید که آیا چیزی در هر یک از الزامات گم شده است یا نه.

در پایان همه اینها تجربه برای هر فرد متفاوت خواهد بود. بهترین کار این است که یک لیست از تمام الزامات شما در مورد مراقبت و ببینید که آیا این کارگزار می تواند آنها را برآورده کند.

در نتیجه گیری

ما به پایان بررسی XM خود رسیده ایم، و می خواهیم فکر کنیم که شما ارزش هر چهره ای از این شرکت را به دست آمده اید. آیا آنها استانداردهای شما را برآورده می کنند؟ چیزی هست که بخوای اونا فراهم نکنن؟

همانطور که همیشه می گوییم، مطمئن شوید که شما به خوبی برای بازار آماده هستید. XM بهترین کارگزار فارکس یکی از مناسب ترین مکان برای مبتدیان برای مبتدیان، اواسط سطح، و معامله گران  حرفه ای است. اگر دوست دارید معاملات با حجم بالا انجام دهید، ممکن است بهترین انتخاب برای شما ن باشند.

با این حال ، برای هر چیز دیگری ، XM به نظر می  رسد یک مکان کاملا کافی برای رفتن به. بیشتر اوقات، شما پیدا خواهد کرد که آنها آنچه شما به دنبال و آن را به شما با قیمت مقرون به صرفه ارائه.

 

یک بررسی بگذارید