بررسی آواترید

3.9 / 5

Dublin, Ireland

بررسی آواترید

 • آواترید طیف گسترده ای از خدمات را فراهم می کند، از پلتفرم های تجاری کاربرپسند گرفته تا محتوای آموزشی بزرگ.

Pros

 • این سیستم عامل های تجاری دستی مانند MT4/MT5 و سیستم عامل های تجاری خودکار مانند برنامه AvaSocial، تجارت زولو، و تجارت دوپولی را فراهم می کند.
 • ارائه می دهد تجارت در کلاس های دارایی های مختلف مانند فارکس، CFD، رمزارز، و غیره.
 • فراهم می کند کمک های آموزشی عالی از طریق شارپ معامله گر از طریق فیلم های منحصر به فرد، مقالات، کتاب های الکترونیکی، و تجزیه و تحلیل بازار روزانه.
 • ارائه می دهد حفاظت از تعادل منفی.
 • پاداش AvaTrade، به عنوان 20٪ از سپرده، به معامله گران جدید ارائه شده است.

Cons

 • این تسهیلات تضمین شده توقف از دست دادن ندارد.
 • هزینه های بی تحرکی بالایی را دریافت می کند که پس از سه ماه متوالی بی تحرکی ۵۰ دلار دریافت میکند
 • . علاوه بر آن، عدم استفاده از حساب منوط به هزینه دولت سالانه ۱۰۰ دلار است.
 • این است که توسط FCA تنظیم نشده است.
 • معامله گران آمریکایی را به دلیل محدودیت های نظارتی نمی پذیرد

بررسی آواترید info

Nameبررسی آواترید
Website URLavatrade.com
Established2006
LocationDublin, Ireland
Minimum Deposit100$

AvaTrade یکی از پیشرو کارگزاران فارکس جهانی است. این مقاله به بررسی AvaTrade کمک خواهد کرد .

آواترید چیست؟

شرکت آواترید که در سال ۲۰۰۶ تأسیس شد، بخشی از شرکت های گروه آوا است و یکی از قدیمی ترین بنگاه های کارگزاری آنلاین است. این شرکت رشد کرده است تا به یک فارکس پیشرو بین المللی و کارگزار CFD رسیده است . دارای چهار دفتر در استرالیا، ژاپن، ایرلند، و جزایر ویرجین بریتانیا است.

شرکت آواترید دفتر مرکزی خود را در شهر دوبلین ایرلند دارد و ابزارهای مالی مختلف و سکوهای تجاری گسترده ای را برای تجارت دستی و خودکار فراهم می کند. در سطح جهانی با حوزه های قضایی متعدد ثبت شده است اما معامله گران آمریکایی را نمی پذیرد.

پس بیایید اقدام به دیدن برخی از مثبت و منفی آن کنیم .

آیا آواترید امن است؟

آواترید با مقامات کشورهای مختلف مانند کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا (ASIC)، سازمان تنظیم مقررات صنعت سرمایه گذاری کانادا (IIROC)، اداره خدمات مالی ژاپن (JFSA)، بانک مرکزی ایرلند و غیره ثبت شده است.

این یک غیر بانکی است و یک نهاد در فهرست عمومی نیست. این جدایی پول مشتریان از دارایی AvaTrade به عنوان در مقررات دارایی مشتری. علاوه بر این ، آن را محافظت از مشتریان در صورت اعسار تحت طرح جبران سرمایه گذار ، با مدعیان واجد شرایط تحت پوشش تا از دست دادن € ۲۰،۰۰۰.

شرکت broking فراهم می کند حفاظت از تعادل منفی و AvaProtect برای از دست دادن معاملات زمانی که بازار مخالف تبدیل می شود. با این حال FCA آن را تنظیم نمی کند که به مقررات سختگیرانه بازار معروف است. ۲FA (احراز هویت دو عاملی) را برای ورود به سکوهای تجاری خود فراهم نمی کند.

Platform & Features

آواترید طیف گسترده ای از خدمات را فراهم می کند، از پلتفرم های تجاری کاربرپسند گرفته تا محتوای آموزشی بزرگ.

سیستم عامل های تجاری

کارگزار فراهم می کند سیستم عامل های تجاری مختلف مانند WebTrader ، متا تریدر ۴ (MT 4) / متا تریدر ۵ (MT 5) ، AvaOptions ، و غیره. WebTrader و Avaoptions سیستم عامل های تجاری آن هستند، در حالی که MT 4/MT 5 سکوهای شخص ثالث هستند. برای معامله گزینه های CFD باید از AvaOptions استفاده کنید. شما می توانید بیشتر ETF و سهام فردی CFDs تنها در پلت فرم MT 5 تجارت کنید.

گزارش

شما می توانید نمونه کارها عمیق و گزارش هزینه تحت بخش “تاریخچه” دسترسی داشته باشد. برای دیدن هزینه های مبادله، باید روی موقعیت ها کلیک کنید.

Alerts & Notifications

شما نمی توانید هشدارها و اعلان های قیمت را در پلت فرم Avatrade WebTrader تنظیم کنید.

انواع سفارش

انواع سفارش مانند بازار، حد، و توقف در دسترس هستند. همچنین فراهم می کند سفارشات محدودیت زمانی مانند خوب تا لغو (GTC) و خوب تا ماشه (GTT) در پلت فرم MT 4. با این حال، انواع سفارش مانند از دست دادن توقف تضمین شده (GSLO) و ‘یکی لغو دیگری’ در دسترس نیست.

نرم افزار بازرگانی موبایل – AvaTrade

این فراهم می کند پلت فرم تجاری تلفن همراه خود را AvaTradeGO, در دسترس برای آندروید و iOS. همچنین ویژگی AvaProtect را در برنامه تلفن همراه AvaTrade فراهم می کند، درست مانند پلت فرم وب آن.

تجارت اجتماعی

این ارائه می دهد تجارت اجتماعی از طریق اشخاص ثالث DupliTrade و ZuluTrade، اجازه می دهد برای کپی کردن فعالیت های معامله گران دیگر است. همچنین خدمات AvaSocial را با مشارکت Pelican Trading، یک پلت فرم تنظیم شده FCA فراهم می کند.

Fees & Commissions

هزینه های آواترید برای هر کلاس دارایی شامل اسپرد، نرخ تأمین مالی، و کمیسیون است. به عنوان مثال، به طور متوسط هزینه اسپرد EURUSD 0.9 پیپ است، و آن را به ۰.۶ پیپ کاهش می یابد . به همین ترتیب هزینه S&P 500 CFD 0.5 امتیاز است و اروپا ۵۰ CFD 2 امتیاز است.

فارکس – معاملات F.X بر اساس اسپرد استاندارد تحت شرایط عادی بازار است. به این ترتیب، هزینه اسپرد= Spread*Trade Size، جایی که شارژ اسپرد در ارز دوم است.

برای تجارت ۲۰۰۰ یورو / دلار آمریکا با سه پیپ اسپرد، هزینه اسپرد= ۰.۰۰۰۳*۲۰۰۰=$۰.۶۰.

علاوه بر این، نرخ بهره یک شبه روزانه برای یک موقعیت نگه داشتن باز شارژ می شود. به عنوان مثال ، برای بالاتر از ۲،۰۰۰ یورو / دلار تجارت ، با روزانه یک شبه بهره خرید (یا فروش) نرخ -۰.۰۰۵۵ ٪ ، هزینه برای یک روز خواهد بود ۲،۰۰۰ *-۰.۰۰۰۰۵۵ = – € ۰.۱۱ (نقل شده در ارز اولیه).

میانگین هزینه اسپرد برای GBP/USD و USD/JPY به ترتیب ۱٫۶ & ۱٫۱ پیپ است.

شاخص های سهام – شاخص های سهام منوط به ‘اسپرد بیش از بازار،’ است که مارک آپ AvaTrade می افزاید: به اسپرد بازار فعلی است. هزینه های اسپرد برای US_500 & US_30 به ترتیب بیش از بازار و ۳.۰۰ بیش از بازار است.

Bonds & ETFs – تجارت اوراق قرضه & ETFs در AvaTrade نیز بر اساس ‘Spread Over Market’ است. هزینه اسپرد برای یورو BUND 0.03 بیش از بازار است.

AVAOPTIONS — پیشنهاد معمولی درخواست اسپرد (پیپ) برای ابزار و اسپرد گزینه برای  تجارت AvaOptions نمایش داده شده است. اینها اسپرد استاندارد تحت شرایط عادی بازار هستند. اسپرد گزینه ها بر اساس گزینه های یک ماهه در پول (ATM) است.

سهام — معاملات سهام فردی منوط به ‘اسپرد بیش از بازار ، مگر اینکه اظهار داشت در غیر این صورت ، به عنوان معنی ، یک علامت اضافه شده به اسپرد بازار فعلی وجود دارد. به عنوان مثال هزینه اسپرد برای سهام اپل و آمازون ۰٫۱۳٪ است.

کالاها – معاملات کالاها منوط به اسپرد استاندارد یا ‘اسپرد بیش از بازار است. به عنوان مثال، هزینه اسپرد برای طلا ۰٫۳۴ است، در حالی که برای پلاتین، ۱٫۱۰ دلار بر فراز بازار است.

رمزارزها – هزینه اسپرد برای BTCUSD 0.25٪ بیش از بازار است، در حالی که، برای Etherum، آن را ۰.۳۵٪ بیش از بازار است

چه چیزی می توانید در AvaTrade تجارت کنید؟

Avatrade فراهم می کند دسترسی به بیش از ۱۲۵۰ ابزار مالی در سراسر کلاس های دارایی های مختلف مانند:-

 • فارکس – AvaTrade فراهم می کند معاملات در بیش از ۵۰ جفت ارز
 • رمزارز- تجارت در رمزارزهای مختلف مانند بیت کوین، ریپل، اتروم و غیره را  فراهم می کند. اهرم در رمزارز ۲:۱ است.
 • اوراق قرضه، شاخص ها، سهام، ETFs & Commodities- کارگزار اسپرد های پایین و برخی از بالاترین اهرم ها را بر روی کلاس های مختلف دارایی ارائه می دهد. به عنوان مثال اهرم مالی برای سهامی مانند اپل یا آمازون تا ۵:۱ است، در حالی که در کالاها، بالاترین اهرم ارائه شده برای طلا با ۲۰:۱ است.
 • به همین ترتیب بالاترین اهرم برای شاخص هایی مانند US_30 ۲۰:۱ است. حداکثر اهرم برای اوراق قرضه & ETFs ۲۰:۱ است.
 • آپشن ها – AvaTrade فراهم می کند طیف گسترده ای از فرصت ها برای معاملات گزینه ها با بالاترین اهرم، و پایین ترین حاشیه ارائه شده برای گزینه های یورو / دلار آمریکا به ترتیب ۳۰:۱ و ۱٪.

چگونه یک حساب کاربری را باز کنید

آواترید در بیشتر کشورها به جز ایالات متحده آمریکا، ایران، و بلژیک فعالیت می کرده است. انواع مختلفی از حساب ها مانند حساب های Retail & Standard را برای افراد فراهم می کند.

شما می توانید حساب گزینه ها را برای گزینه های F.X معامله باز کنید.

کارگزار همچنین ارائه می دهد حساب نسخه ی نمایشی AvaTrade برای معامله گران جدید برای کمک به آنها تا یاد بگیرند تجارت قبل از سرمایه گذاری را واین امر باعث میگردد پول واقعی خود را از دست ندهند. علاوه بر این ، می توان یک حساب تجاری حرفه ای باز کرد .

شما می توانید با دنبال کردن مراحل زیر یک حساب کاربری با AvaTrade باز کنید:

 • با کلیک بر روی ثبت نام  و وارد کردن جزئیات اولیه شخصی. همچنین می توانید از حساب های رسانه های اجتماعی خود مانند فیس بوک یا گوگل استفاده کنید.
 • پاسخ به چند سوال برای تعیین دانش تجاری.
 • با آپلود یک کپی از کارت شناسه خود، هویت و آدرس اقامت خود را تأیید کنید. شما همچنین نیاز به آپلود یک کپی اخیر از لایحه ابزار و صورتحساب بانکی دارید.

AvaTrade هزینه واریز را شارژ نمی کند. شما می توانید سپرده را از طریق نقل و انتقالات بانکی، کارت های اعتباری / بدهی، و کیف پول الکترونیکی مانند Neteller، اسکریل، کلارا، Webmoney، و غیره. حداقل سپرده فعلی ۱۰۰ واحد است، مهم نیست که کدام ارز باشد. برداشت ها همچنین می تواند به همان گزینه های سپرده ها انجام شود و هیچ هزینه ای را شامل نمی شود و ممکن است تا ۳ روز کاری طول بکشد.

چگونه به تجارت کریپتو در AvaTrade بپردازیم؟

AvaTrade معاملات در ابزارهای مالی مختلف مانند فارکس، سهام، شاخص ها و غیره را فراهم می کند.

 • وارد حساب کاربری خود شوید. از فانکشن جستجو برای انتخاب از دسته های دارایی های مختلف استفاده کنید.
 • شما می توانید یک موقعیت بر روی ابزار مورد نظر خود را باز کنید، به عنوان مثال فارکس. ابتدا باید به اسپرد نگاه کنید و سپس تصمیم بگیرید که چند واحد می خواهید بر اساس اهرم ارائه شده تجارت کنید. اهرم و اسپرد برای جفت ارز های مختلف متفاوت است.
 • شما می توانید انواع مختلف سفارش برای تجارت استفاده کنید، و شما باید با استفاده از سفارشات استاپ لاس  در هنگام باز کردن یک موقعیت تجاری را در نظر بگیرید.
 • سپس شما باید تجارت خود را نظارت و بستن آن را هنگامی که هدف خود را به دست آوردید انجام دهید.

پشتیبانی از مشتریان آواترید

شما می توانید با AvaTrade از طریق ایمیل، تلفن، و چت زنده تماس بگیرید. تیم پشتیبانی مشتری از طریق تابع چت زنده پاسخ های دقیق و مربوطه می دهد. زمان پاسخ ایمیل بسیار سریع است، و پاسخ در عرض یک روز است. با این حال، پشتیبانی مشتری AvaTrade تنها پنج روز در هفته در دسترس است.

نتیجه

آواترید به خاطر پلتفرم های تجاری مختلف، چه دستی و چه خودکار، و محتوای آموزشی اش شناخته شده است. ارائه می دهد معاملات در دارایی های مالی مختلف از ETFs و فارکس به کالاها و رمزارز. حتی فراهم می کند proctection تعادل منفی و ویژگی آواپروتکت برای حفاظت در برابر معاملات . بنابراین، شما می توانید که خدمات ارائه شده توسط کارگزاران مختلف را مقایسه کنید.

هشدار خطر

CFDها ابزارهای پیچیده ای هستند و به دلیل اهرم مالی با خطر بالایی برای از دست دادن سریع پول همراه هستند.

۷۱٪ از حساب های سرمایه گذار خرده فروشی در حال از دست دادن پول در هنگام تجارت CFDs با این ارائه دهنده هستند.

شما باید در نظر بگیرید که آیا شما درک می کنید که چگونه CFDها کار می کنند و اینکه آیا شما می توانید  خطر بالا از دست دادن پول خود را بپذیرید.

یک بررسی بگذارید