پپرستون

/ 5

Melbourne, Australia

Pros

Cons

پپرستون info

Nameپپرستون
Website URLhttps://pepperstone.com
Established2010
LocationMelbourne, Australia
Minimum Deposit200$

بررسی پپرستون – آنلاین CFD پلت فرم تجاری

بررسی اجمالی پپرستون

پپرستون یک کارگزار معتبر است که از سال ۲۰۱۰ در اطراف بوده است، و آنها همیشه به دنبال راه هایی برای بهبود تجربه تجاری مشتریان خود هستند. این شرکت فارکس، شاخص ها، سهام، فلزات، رمزارزها، و ابزارهای کالا را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. این مقاله شما را از طریق بررسی دقیق Pepperstone به طوری که شما می توانید متوجه همه چیز در مورد کارگزار و تصمیم بگیرید که آیا  میخواهید این بروکر رو انتخاب کنید یا خیر. شما در مورد سیستم عامل های  تجاری Pepperstone، نوع حساب Pepperstones، از جمله حساب Pepperstone Razon، و….. اطلاعاتی کامل تری دریافت خواهید کرد پس در ادامه همراه ما باشید .

پپرستون یکی از محبوب ترین کارگزاران فارکس در جهان است و طیف گسترده ای از ابزارها و خدمات فارکس از جمله تجارت CFD، جریان بی درنگ، و داده های بازار زنده را در اختیار معامله گران قرار می دهد. این شرکت همچنین دارای یک تیم پشتیبانی مشتری قوی است که در ۲۴ ساعت هر روز هفته در دسترس معامله گران قرار دارد و معامله گران میتوانند تمام موارد خود را از طریق آنها حل کنند.

تاسیس شده در سال ۲۰۱۰ در ملبورن، استرالیا، Pepperstone شده است این کارگزاری توسط جمعی از معامله گر ان تاسیس شده است که از عملکرد بروکر قبلی خود راضی نبودند و سعی کرده اند تا در شرکت خود مشکلات سایر شرکت ها را حل کنند .

بنابراین هدف آنها ارائه اسپرد های کم و هزینه کمتر با تکنولوژی برتر است. و در نهایت ارائه یک تعهد واقعی به معامله گران. هم اکنون پپرستون بیش از ۳۰۰٬۰ معامله گر در سراسر جهان دارد و حدود ۹٫۲ میلیارد دلار آمریکا در معاملات در روز پردازش می کند که در مقایسه با رقبا مقدار هنگفتی برتریت دارد .

علاوه بر این، پپرستون توسط برخی از نهادهای نظارتی از جمله FCA، ASIC،  CySEC، SCB، DFSA، BaFin، و  CMA تنظیم شده است  . برای ایمنی مشتری، حساب های بانکی تفکیک شده را همراه با روش های متعدد تراکنش آزاد ارائه می دهند. پپرستون به دلیل خدمات استثنایی توانسته جوایز زیادی را به دست آورد.

Pepperstone بروکر را نقد کنید ۲۰۲۳ خلاصه سریع

ستاداسترالیا
تاسیس۲۰۱۰
مقرراتFCA, ASIC, CySEC, SCB, DFSA, BaFin و CMA
سیستم عاملپپرستون MT4، پپرستون MT5، TradingView، cTrader
ابزارفارکس، شاخص ها، سهام، فلزات، رمزارزها و کالاها
حداقل سپرده$۲۰۰
روش های سپرده گذاریمسترکارت، ویزا، انتقال بانک، PayPal، اسکریل، یونیون پی، نتلر، POLi، BPay، و بیشتر.
تجارت موبایلبله
تجارت وببله
حداقل اندازه تجارت۰.۰۱
حداکثر اهرمتا ۱:۵۰۰
کپی بازرگانیدسترس
روباتبله
Scalpingبله
پشتیبانی مشتری۲۴/۷

ادامه بررسی پپرستون : مقررات

هنگامی که صحبت از مقررات می شود، پپرستون دارای مجوز از هفت سازمان نظارتی مختلف است که شامل:

کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا (ASIC) مرجع نظارتی در استرالیا برای خدمات مالی است. ASIC بر رفتار کسب و کارهای مجاز خدمات مالی نظارت دارد و در مورد مقررات بخش مالی به دولت مشاوره می دهد. همچنین مسئولیت حفاظت از سرمایه گذاران و اجرای قوانین اوراق بهادار را بر عهده دارد. علاوه بر این، ASIC معاملات فارکس را تنظیم می کند و راهنمایی هایی را به معامله گران ارائه می دهد.

کمیسیون اوراق بهادار باهاما (SCB) سازمان نظارتی مسئول بررسی تمام اشکال تجارت فارکس در باهاما است. SCB کارگزاران را مجوز می دهد و ثبت می کند، فعالیت های آن ها را زیر نظر دارد و علیه کارگزارانی که قوانین اوراق بهادار را نقض می کنند، اقدام انضباطی انجام می دهد. SCB علاوه بر تنظیم معاملات فارکس، بر تمام اشکال دیگر معاملات اوراق بهادار در باهاما نظارت دارد.

CySEC سازمان نظارتی برای نظارت بر معاملات فارکس در قبرس است. کارگزاران فارکس باید با CySEC ثبت نام کنند و هنگام ارائه خدمات در جزیره به مقررات آن پایبند باشند. CySEC مسئول تنظیم تمام جنبه های تجارت فارکس، از جمله نقدینگی بازار، مدیریت ریسک، و حمایت از مصرف کننده است. علاوه بر این، CySEC انطباق کارگزاران فارکس با استانداردهای مالی بین المللی را زیر نظر دارد.

اداره خدمات مالی دبی (DFSA) مرجع نظارتی است که بر تمام فعالیت های مالی در دبی نظارت دارد. DFSA در سال ۲۰۰۴ برای ارائه یک چارچوب نظارتی واحد برای بخش مالی دبی و بهبود هماهنگی بین مقامات مربوطه تأسیس شد. DFSA تمام بانک ها، شرکت های بیمه، کارگزاران فارکس، بنگاه های اوراق بهادار، و دیگر موسسات مالی در دبی را مجوز و تنظیم می کند.

بافین اداره نظارت مالی فدرال در آلمان است، و بازار فارکس آلمان را تنظیم می کند. مجوز کارگزاران فارکس را صادر می کند و راهنمایی های نظارتی را به بازار ارائه می دهد. برای فعالیت در بازار فارکس آلمان، کارگزاران باید در بافین ثبت نام کنند و از مقررات آن تبعیت کنند. بافین همچنین یک ثبت نام عمومی از کارگزاران فارکس را حفظ می کند که هر کسی می تواند به آن دسترسی داشته باشد.

اداره بازارهای سرمایه (CMA) یک مقام نظارتی در کنیا است که فعالیت های بنگاه های مالی و شرکت کنندگان در بازار در بازارهای ارزی، مشتقات، و اوراق بهادار را تنظیم می کند.

اداره رفتار مالی (FCA) یک تنظیم کننده مالی مستقر در بریتانیا است. این اداره در سال ۲۰۱۳ از طریق ادغام اداره خدمات مالی سابق و اداره مقررات محتاطانه تأسیس شد. هدف اصلی FCA حفاظت از مصرف کنندگان و سرمایه گذاران در برابر سوء رفتار مالی است.

خدمات پپرستون در بازارهای مختلف

از آنجا که پپرستون خدماتی را در نقاط مختلف جهان ارائه می دهد، از نهادهای نظارتی مختلف عضویت دارند. بنابراین، آنها باید الزامات مقامات نظارتی خاص را برآورده کنند. به همین دلیل پپرستون خدمات متفاوتی را به بازارهای مختلف ارائه می دهد. بیایید نگاهی به تفاوت های خدماتی آنها بیندازیم.

ادامه ی بررسی این بروکر : ابزارهای تجاری

Pepperstone معامله گران می توانند از طیف وسیعی از جفت ارز، کالاها، شاخص ها، و بیشتر را انتخاب کنند . با توجه به بررسی کارگزار فارکس Pepperstone ابزارهای متنوعی ارایه میدهد .

 • فارکس:ارایه دهنده ی بیش از ۶۰ جفت ارز  برای معامله گران خود را همراه با اسپرد  به عنوان کم به عنوان ۰.۰ پیپ.
 • رمزارزها: معامله گران همچنین ممکن است برای تجارت رمزارزها را انتخاب کنند. کارگزار بیش از پنج کریپتو از جمله بیت کوین کش، لایت کوین بیت کوین، ریپل، پولکادوت و موارد دیگر ارائه می دهد.
 • سهام: پپرستون طیف گسترده ای از سهام را از ایالات متحده آمریکا، استرالیا، بریتانیا، و آلمان با قابلیت اهرم دار را ارائه می دهد. شما می توانید حدود ۶۰ سهم از آن بازارها تجارت کنید. شما مزایای کمیسیون پایین در کنار قیمت گذاری سریع و ویژگی نقدینگی عمیق دریافت کنید.
 • صندوق های مبادله ای (ETFs): یک بازار سرمایه گذاری منحصر به فرد برای موضوع بازار سهام خاص و همچنین برای بازارهای سهام گسترده تر است که هم برای کشورهای اروپایی و همنطور برای کشورهای خاصی هم در دسترس است .
 • شاخص ها: شاخص های معاملاتی راهی برای سرمایه گذاری در گروهی از سهام بدون نیاز به خرید فیزیکی سهام است. شما می توانید از ۱۶ شاخص با استفاده از سیستم های تجاری Pepperstone ترید کنید .
 • کالاها: شما می توانید نفت خام تجارت, طلا, نقره,  و گاز طبیعی را از طریق CFDs Pepperstone.  این کالاها اغلب قیمت های نوسانی دارند و آن ها را مستعد نوسان گیری میکند .
 • شاخص ارز CFDs: پپرستون به معامله گران خود اجازه می دهد تا تغییرات مستقیم ارزش ها را در برابر گروهی از ارزهای دیگر شناسایی کنند. آنها به شما این فرصت را برای تجارت شاخص دلار آمریکا، شاخص یورو، و شاخص ین ژاپن می دهند.

ادامه ی  بررسی این بروکر : سپرده و برداشت

همانطور که در بررسی کارگزار Pepperstone، شما راه های بسیاری متنوعی برای واریز و برداشت دارید که چند موارد از آنها عبارتند از مسترکارت، ویزا، انتقال بانک، PayPal، اسکریل، اتحادیه پرداخت، نتلر، POLi، BPay، و بیشتر.

در حالی که آنها سپرده رایگان و برداشت برای بسیاری از بازارها، هزینه برداشت ۲۰ دلاری برای برداشت از طریق بانک برای مشتریان واقع در خارج از استرالیا و اتحادیه اروپا است.

با این حال ، چیز خوبی در مورد سپرده Pepperstone و برداشت در دسترس بودن  کارت های اعتباری ، ارزهای پایه متعدد ، و بدون هزینه  واریز است.

برای شروع معاملات فارکس با سیستم عامل های تجاری Pepperstone، شما نیاز به سپرده $۲۰۰ در ابتدا دارید با این حال،به کشوری که از آن معامله می کنید بستگی دارد.

در حالی که برداشت از طریق کارت اعتباری فوری هستند، انتقال بانکی به طور معمول ۳ تا ۵ روز کاری طول می کشد. با این حال، گاهی اوقات ممکن است زمان بیشتر طول بکشد، اما کارگزار به شما اطلاع خواهد داد که آیا تاخیری وجود دارد یا نه.

برداشت حداقل پپرستون

هنگامی که میخواهید اقدام به برداشت کنید میتوانید مبلغ دلخواه رو اعلام کنید تا بررسی بشود و نتیجه به شما اطلاع داده شود .

با این حال، تنها انتقال بین المللی محدودیتی دارد به این صورت که  حداقل مقدار برداشت پپرستون برای نقل و انتقالات بین المللی ۸۰ دلار است.

سکوهای تجاری پپرستون

سیستم عامل های تجاری Pepperstone یک راه عالی برای شما به تجارت فارکس و دیگر دارایی های دیجیتال است. آنها ارائه طیف گسترده ای از ویژگی های، از جمله انواع سفارش، معاملات کوتاه مدت تجزیه و تحلیل قبل و پس از تجارت، و بیشتر. شما می توانید Pepperstone MetaTrader 4، Pepperstone MetaTrader 5، cTrader، TradingView، Capitalise.ai و تجارت اجتماعی دسترسی داشته باشید که بسیار تنوع قابل قبولی است .

پپرستون MT4

MetaTrader 4 قدرتمند فارکس پلت فرم تجاری طراحی شده برای تجربه تجارت فارکس خود را کارآمد تر و آسان تر است. پپرستون MT4 با رابط کاربری شهودی و ابزارهای تجاری قدرتمند خود، شروع به کار در معاملات فارکس را آسان می کند. با تشکر از طیف گسترده ای از ویژگی های آن، MetaTrader 4 انتخاب مناسب برای معامله گران حرفه ای است.

برخی از ویژگی های پپرستون MT4 از این قرارند:

 • شما به راحتی می توانید آن را با توجه به الزامات معاملات خود را سفارشی.
 • این اجازه می دهد تا شما را به شناسایی و اندازه گیری حرکت بازار قابل توجهی همراه با Autochartist.
 • با استفاده از زبان برنامه نویسی MetaQuotes 4 (MQL4) می توانید مشاوران بسیار متخصص خود را (EAs) بسازید.
 • شما دسترسی به ۲۸ شاخص و همچنین EAs با استفاده از ابزار معامله گر هوشمند خود را داشته باشد.
 • همچنین, شما این فرصت را انتخاب کنید از بیش از ۱۰۰۰ ابزار آنلاین برای اتصال با پلت فرم Pepperstone MT4 خود را دریافت کنید. این کار در نهایت تجربه تجاری شما را افزایش خواهد داد.
 • MetaTrader 4 همچنین ارائه می دهد Pepperstone معاملات خودکار ۲۴/۵.
 • به عنوان یک معامله گر، شما همچنین ممکن است به سراغ مشاوران متخصص قوی دیگر بروید.
 • دسترسی به ۸۵ شاخص از پیش نصب شده برای برنامه دسکتاپ.

متاتریدر ۵ پپرستون

MetaTrader 5 پلت فرم تجاری فارکس محبوب مورد استفاده توسط معامله گران در سراسر جهان است. این ارائه می دهد طیف گسترده ای از ویژگی ها و ابزار برای کمک به معامله گران برای تصمیم گیری سرع و مناسب  در بازار است. MetaTrader 5 اجازه می دهد تا کاربران برای راه اندازی سیستم های تجاری خودکار  Pepperstone و استراتژی، نظارت بر نمونه کارها خود را در زمان واقعی،  و امکانات مناسبی داشته باشند . این که آیا شما یک  مبتدی و یا یک معامله گر با تجربه، Pepperstone MetaTrader 5 یک انتخاب عالی برای نیازهای  تجاری فارکس خود است.

برخی از ویژگی های پپرستون MT5:

 • استفاده از آن بسیار آسان است.
 • سفارشات با توجه به هر نیازی ا با استفاده از کدنویسی MQL5 آسان است .
 • دسترسی به ۳۸ شاخص داخلی.
 • دسترسی به autochartist و ابزار معامله گر هوشمند.
 • بهینه سازی شاخص ها و مشاوران متخصص.

پپرستون Ctrader

با توجه به بررسی فارکس Pepperstone، پلت فرم  cTrader قدرتمند و آسان برای استفاده است و اجازه می دهد تا کاربران به تجارت محصولات فارکس و  CFD. پلت فرم ارائه می دهد طیف گسترده ای از ویژگی ها، از جمله ابزار تجزیه و تحلیل، داده های بازار زندگی می کنند، و رابط کاربر پسند. پلت فرم تجارت فارکس cTrader مناسب برای معامله گران تازه کار که به دنبال یک راه آسان برای شروع تجارت فارکس و محصولات CFD است.

برخی از ویژگی های CTrader Pepperstone از این قرارند:

 • Newbie بسیار راحت برای شروع بنابراین آن را برای افراد تازه کار احت میکند .
 • به شیوه ای طراحی شده است که یک محیط تجاری نهادی را فراهم کند که بر روی تأمین عمق بازار نیز کار می کند.
 • دسترسی به ویژگی های cTrader پیشرفته.
 • کد در C # برای سفارشی سازی با استفاده از API باز.
 • ویژگی های مدیریت ریسک .
 • همچنین می توانید از مشاوران متخصص کمک بگیرید .
 • با استفاده از معامله خودکار cTrader شناخته شده به عنوان cAlgo، شما می توانید پلت فرم برای ویژگی های پیشرفته تر سفارشی سازی کنید .

TradingView

این یک ویژگی پیشرفته از Pepperstone به شما اجازه می دهد تا با بیش از ۳۰ میلیون معامله گر تعامل کنید . همچنین, TradingView به شما برخی از فن آوری نمودار چشمگیر و پیشرفته به طوری که شما می توانید یک تصمیم آگاهانه تری داشته باشید .

همچنین, شما می توانید به معامله گران فارکس دیگر در جهان متصل و تماس با آنها برقرار کنید . با این حال، بهترین چیز در مورد TradingView این است که شما می توانید اتوماسیون را به راحتی با کمک زبان کدنویسی Pine Script انجام دهید.

علاوه بر این, شما همچنین می توانید دسترسی به طیف گسترده ای از شاخص های از پیش ساخته شده داشته باشید .  در حالی که شما همچنین می توانید آنها را با توجه به نیازها و الزامات خود را سفارشی کنید  شما همچنین می توانید تقویم اقتصادی و همچنین ویژگی های خبری را بررسی کنید و آگاهانه تجارت کنید.

شما می توانید آن را بر روی دسکتاپ یا دستگاه های تلفن همراه خود نصب کنید و  از هر نقطه از جهان استفاده کنید و تجارت به طور مستقیم با استفاده از نمودار TradingView داشته باشید .

انواع حساب پپرستون

شما را وادار به استفاده از عمدتا دو حساب pepperstone واقعی، در حالی که حساب نسخه ی نمایشی نیز وجود دارد بیش از حد. انواع حساب حساب حساب تیغ Pepperstone و حساب استاندارد است.

در حالی که هر حساب واقعی Pepperstone تا به برخی از ویژگی های مشترک، آنها همچنین برخی از ویژگی های فردی بیش از حد. بیایید ابتدا ویژگی های مشترک را ببینیم.

 • حداقل اندازه لات ۰٫۰۱ است، در حالی که حداکثر لات ۱۰۰ است.
 • حداکثر اهرم پپرستون ۵۰۰:۱ است.
 • حداقل سپرده برای افتتاح حساب Pepperstone AUD $ 200 است.
 • ارزهای پایه برای هر دو حساب تیغ Pepperstone و حساب استاندارد دلار آمریکا، AUD، GBP، JPY، یورو، کانادا، NZD، CHF، HKD، و SGD است.
 • ویژگی پوسته پوسته شدن.
 • ویژگی هدج.
 • دسترسی به یک مشاور متخصص.
 • ویژگی تجاری اخبار.
 • اعدام بدون میز خرید و فروش.

 

ویژگی های حساب تیغ پپرستون

 • ارائه می دهد اسپرد  درجه نهادی، و اسپرد  Pepperstone به طور متوسط برای EURUSD 0.0-0.03 پیپ است.
 • کمیسیون و یا شما ممکن است بگویید هزینه های Pepperstone شروع از AUD $ 7 برای ۱۰۰k معامله می شود.
 • پیشنهاد سوآپ رولور.
 • کار می کند بزرگ برای معامله گران الگوریتمی و scalpers.

انواع حساب پپرستون: ویژگی های حساب استاندارد

 • بدون کمیسیون .
 • متوسط اسپرد  Pepperstone برایEURUSD 0.6 پیپ است.
 • حساب استاندارد همچنین ارائه عالی نهادی درجه اسپرد  Pepperstone.
 • بهتره برای تازه واردها .

حساب نسخه ی نمایشی پپرستون

حساب نسخه ی نمایشی Pepperstone یک حساب است که اجازه می دهد تا شما را به تمرین فارکس معامله بدون خطر هر گونه پول واقعی است. با یک  حساب نسخه ی نمایشی، شما می توانید معاملات ارز شبیه سازی شده بدون در واقع خطر هر یک از پول خود را تجارت، و شما ویژگی های حساب EcN Pepperstone دریافت  کنید. شما می توانید حساب نسخه ی نمایشی Pepperstone برای کمک به شما یاد بگیرند که چگونه به تجارت فارکس و محافظت از خود را  از اشتباه استفاده کنید.

پپرستون را نقد کنید: ابزار تجاری

Pepperstoneپلتفرم های معاملاتی متفاوتی را ارایه میدهد ، که برای بهبود مهارت های تجاری فارکس ضروری است. آنها می توانند به معامله گران در تصمیم گیری بهتر، شناسایی فرصت ها و نظارت بر پرتفوی خود کمک کنند. علاوه بر این، آنها می توانند اطلاعات مهمی در مورد شرایط و روندهای بازار ارائه دهند.

ابزار معامله گر هوشمند برای MetaTrader

این که آیا شما یک مشتری با سرمایه کم هستید ؟، شما می توانید ابزار معامله گر هوشمند با حساب واقعی Pepperstone خود اقدام به معامله کنید . علاوه بر این، شما همچنین دسترسی به بسته فیگارو دریافت کنید. این ها در واقع مجموعه ای از مشاوران متخصص برای بهبود مهارت های تجاری خود و تولید سود هستند.

بنابراین ، با کمک ابزار معامله گر هوشمند ، شما می توانید معاملات خود را با استفاده از بهینه سازی ۲۸ برنامه های تجاری هوشمند ، که همچنین شامل شاخص ها و همچنین مشاوران متخصص است مدیریت کنید .

اتوچارتیست

این ابزار قدرتمند است که اجازه می دهد تا معامله گران برای شناسایی و معامله روند بازار دید بهتری داشته باشند  . بسیاری از معامله گران تازه کار این ابزار را در توسعه درک بیشتر از بازار و بهبود مهارت های تجاری خود مفید می بینند. این برنامه عمدتاً یک برنامه کامپیوتری است که از هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل حرکت های مهم بازار استفاده می کند.

اتوچارتیست توسط معامله گران حرفه ای فارکس به عنوان یک ابزار تحلیلی برای کمک به آنها برای پیش بینی حرکت آینده قیمت ها استفاده می شود.

API بازرگانی

تجارت API تکنیکی است که معامله گران فارکس برای اجرای معاملات بدون نیاز به ورود دستی اطلاعات سفارش استفاده می کنند. تجارت API همچنین به عنوان تجارت رابط برنامه نویسی شناخته می شود و به برنامه های عددی اشاره دارد که به معامله گران اجازه دسترسی به داده های تجاری و منابع دیگر را می دهد.

تجارت API عمدتا در مشاهده عمق بازار کار می کند. همچنین اجازه می دهد تا با دسترسی به ارائه دهندگان نقدینگی متعدد  شما بتوانید بهترین قیمت گذاری دریافت کنید.

سطح استاپ اوتپپرستون

در معاملات فارکس، سطح استاپ اوت یک جزء کلیدی برای معامله گران برای حفظ زیان است و هنوز هم در تجارت باقی می ماند. سطح استاپ اوت به طور معمول به عنوان تفاوت بین تراز حساب معامله گر و ارزش موقعیت محاسبه می شود.

با این وجود، معامله گران باید سطح سطح استاپ اوت خاصی را در حساب های خود حفظ کنند تا به معاملات ادامه دهند. اگر حساب زیر این سطح استاپ اوت قرار گیرد، معامله گر می تواند مجبور به فروش موقعیت های ناخواسته شود یا حتی حساب خود را به طور کامل ببندد.

سطح استاپ اوت پپپرستون بستگی به اندازه  تجارت، ابزارهای پپرستون، ارز حساب، و اندازه اهرم پپرستون دارد. با این حال، شما می توانید سطح استاپ اوتPepperstone در پنل حساب خود را محاسبه  و تصمیم گیری بر این اساس.

 

ادامه بررسی بروکر قسمت  مطالب آموزشی

کارگزار بخش آموزش خود را در وب سایت خود دارد. آموزش Pepperstone اجازه می دهد تا شما را به اطاعاتی که برای داشتن معاملات سودآور نیاز  است دسترسی داشته باشید . آنها ارائه یک راهنمای جامع و طراحی شده برای کمک به شما یادگیری ins و outs از CFDs Pepperstone, فارکس, و cryptos رو ارایه میدهند .

این که آیا شما یک مبتدی و یا یک معامله گر با تجربه، تفاوتی ندارند آموزش های برای تمام سطح ها طبقه بندی شده است .

علاوه بر این، شما همچنین راهنمای تجاری و webinars دریافت کنید.

بررسی قسمت پشتیبانی از مشتری

پشتیبانی مشتری Pepperstone همیشه در دسترس است برای کمک به شما با هر آنچه شما نیاز دارید. این که آیا شما نیاز به کمک با حساب خود را، نیاز به درخواست پشتیبانی فنی، و یا فقط نیاز به پرسیدن یک سوال دارید فرقی نمیکند ، آنها در اینجا برای کمک به. با پشتیبانی ۲۴/۷، شما همیشه می توانید مطمئن باشید که پشتیبانی در هر زمان آماده خدمت رسانی به شماست

حرف آخر

پپرستون یکی از کارگزاران پیشرو فارکس در جهان است. بیش از یک دهه است که فعالیت  دارد و به خاطر خدمات و حرفه ای بودن شهرت زیادی دارد. با این حال، این سوال باقی می ماند: آیا این بروکر میتواند نظر مارا جلب کند برای استفاده از آن یا خیر ؟

پس از این بررسی Pepperstone، ما می توانیم بگوییم که افرادی که به دنبال یک پلت فرم قابل اعتماد و کاربر پسند هستند این کارگزاری مناسب است . این بروکر خدماتی همچون  تجارت اجتماعی و کپی ترید  و معاملات سریع و در لطحظه و … را ارایه میدهد  که باعث می شود آن را متمایز کند . به طور کلی، کارگزار Pepperstone فارکس یک گزینه عالی برای هر کسی که به دنبال یک پلت فرم فارکس قابل اعتماد است میباشد .

یک بررسی بگذارید