FPmarkets

2 / 5

Sydney, Australia

FPmarkets

 • ستاد استرالیا
 • تاسیس 2005
 • مقررات ASIC, CySEC

Pros

 • 15 سال در بازار؛
 • شرایط تجاری مطلوب؛
 • بیش از 10000 ابزار تجاری؛
 • فرصت های سرمایه گذاری: MAM /PAMM;
 • سفارش سرعت اجرا -- ms 40 .

Cons

 • هیچ نوع حساب سنت وجود دارد;
 • فرایند تأیید پیچیده؛
 • سطح ساپورت روسی زبان پایین تر از ساپورت انگلیسی است.

FPmarkets info

NameFPmarkets
Website URLfpmarkets.com
Established 2005
LocationSydney, Australia
Minimum Deposit100$

بررسی بازارهای FP 

تحقیقات ما در مورد FP بازار  را نقد کنید ، ما در بر داشت بازارهای محتاطانه اول (FP بازار) CFD و خرده فروشی کارگزار فارکس ، با دفتر مرکزی در سیدنی ، در ساختمان درست در کنار بورس اوراق بهادار استرالیا است. این شرکت در سال ۲۰۰۵ توسط متیو مورفی تأسیس شد. 

کارگزار پس از گرفتن مجوز خدمات مالی استرالیا از ASIC (کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا) شروع به فعالیت کرد. آنها یک رکورد طولانی با بررسی های بزرگ از کارشناسان صنعت و مشتریان به طور یکسان. 

در ۱۲ مه ۲۰۲۰،  FP Markets    به عنوان ارائه دهنده فارکس و  CFDs با ‘بهترین کیفیت اجرای تجارت در سال ۲۰۱۹’ اعلام  شد. 

این اطلاعیه در روند سرمایه گذاری های شناخته شده بین المللی ۲۰۱۹ استرالیا اهرم گزارش تجاری ساخته شده است. 

FP Markets در سال ۲۰۱۸ مجوز خود را از کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس دریافت کرد و به آن ها اجازه داد تا پایگاه مشتری را به کشورهای بیشتری گسترش دهند. در همان سال آن ها یک قرارداد اسپانسر با یک آکادمی گلف در آفریقای جنوبی به نام ASM امضا کردند. 

در سال ۲۰۱۹، FP Markets این جایزه را برای بهترین کارگزار ارزش فارکس جهانی، در رویداد جایزه جهانی فارکس در لیماسول قبرس  دریافت کرد. 

کافی است بگوییم که بررسی بازارهای FP  ما شواهدی از سابقه پاک و شهرت محکم به عنوان بهترین کارگزار فارکس در ایران پیدا کرد تجارت با بازارهای FP برای معامله گران که می توانند برای یک حساب درخواست بسیار امن است. 

FP بازار را نقد کنید ۲۰۲۳ خلاصه سریع

  

 ستاد استرالیا 
تاسیس ۲۰۰۵ 
مقررات ASIC, CySEC 
سیستم عامل MetaTrader 4 (MT4), MetaTrader 5 (MT5), WebTrader and Iress. 
ابزار ۱۳,۰۰۰+ محصولات فارکس, شاخص ها, کالا, فلزات, رمز ارز 
حداقل سپرده ۱۰۰$ 
روش های سپرده گذاری ویزا, مسترکارت, PayPal, بانک / سیم انتقال, نتلر, اسکریل 
تجارت موبایل دسترس 
تجارت وب دسترس 
حداقل اندازه تجارت ۰.۰۱ 
حداکثر اهرم ۱: ۵۰۰ 
ECN دسترس 
روبات دسترس 
Scalping مجاز 
پشتیبانی مشتری ۲۴/۵ 

 

چیزی که ما دوست داریم 

 • هزینه های فارکس آنها کم است 
 • روش های سپرده گذاری و برداشت سریع تر از بسیاری از رقبا 
 • اهرم بازارهای FP می رود تا ۱:۵۰۰ با قیمت گذاری ECN 
 • آنها با بهترین سیاست های مقررات اجرا شده توسط ASIC و CySEC منطبق 
 • آنها ارائه پشتیبانی چند زبانه ۲۴ ساعت در روز، پنج روز در هفته 

چه بازارهای FP می تواند بهبود 

 •  CFDs سهام خود را کمی بالا هستند و می تواند کمی پایین تر 
 • نمونه کارها اقلام قابل معامله کمی محدود برای یک کارگزار با این اندازه است 

مقررات بازارهای FP

برای تأمین منافع و حقوق معامله گران، بازارهای FP توسط سازمان های نظارتی رده  بالا تنظیم می شود. کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه  گذاری استرالیا فعالیت های FP Markets در استرالیا، و کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس را در مکان های  دیگر تنظیم می کند. 

مزایای مقررات در محل برای اطمینان حاصل شود که معامله گران ناعادلانه رفتار نمی شود و هر آنچه کارگزار انجام می دهد، قانونی است. 

بازارهای FP به الزامات سرمایه سخت گیرانه پایبند هستند تا اطمینان حاصل کنند که می توانند پرداخت های مشتری را برآورده کنند و اطمینان حاصل کنند که مدیریت ریسک، گزارش های مالی، کارکنان، و ممیزی های خارجی، همگی انجام می شوند. علاوه بر این، وجوه مشتریان در حساب های تفکیک شده نگهداری می شود. 

هیچ یک از پول مشتری استفاده می شود برای پرداخت هزینه های شرکت، اطمینان حاصل شود که پول خود را وجود خواهد داشت اگر شما همیشه می خواهید به برداشت. 

به دلیل مجوز، FP Markets می تواند با موسسات مالی که نقدینگی رده بالا را ارائه می دهند  شریک شوند. آن ها شامل اچ اس بی سی، گلدمن ساکس، جی پی مورگان و بارکلیز از جمله دیگران هستند. با استفاده از این موسسات، FP Markets می تواند نقدینگی چند دارایی را به معامله گران ارائه دهد. 

این شرکا اطمینان حاصل می کنند که نقدینگی بین بانکی نیز در اختیار مشتریان قرار دارد. به همین دلیل است که FP بازار ارائه می دهد قیمت گذاری ECN و دسترسی مستقیم به بازار. 

امتیاز اعتماد برای بازارهای FP به دلیل شهرت جامد و پاک آنها بالا است. 

Bonus for Deposits & Promotions 

در طول بررسی بازارهای FP  ما، ما در شرایط و ضوابط FP بازار پاداش es نگاه کرد. چند جزئیات کلیدی شما باید  در مورد پاداش خوش آمدید است که به طور مستقیم از بازار FP از طریق تبلیغات آنلاین، ایمیل، و یا تلفن اعلام می  دانم وجود دارد. 

خوش آمدید FP بازار پاداش برای مشتریان MT4 جدید وجود دارد. شرایط واجد شرایط بودن نشان می دهد که معامله گران جدید واجد شرایط برای دریافت آن هستند و کسانی که انطباق را تصویب کرده اند و الزامات باز کردن حساب نیز می تواند آن را دریافت کنید. 

به طور معمول، مقدار در ۳۰ دلار (دلار ایالات متحده) و یا معادل در ارز پایه خود را ثابت است. همیشه بررسی کنید تا مطمئن شوید که پیشنهاد پاداش FP بازار به طور مستقیم از کارگزار قبل از اینکه  شما بر روی هر چیزی کلیک کنید. 

تحقیقات بررسی بازارهای FP ما نشان می دهد که آنها ارائه VPS رایگان به عنوان ارتقاء. برای درخواست VPS رایگان، شما نیاز به سپرده حداقل ۵۰۰ دلار و یا تجارت بیش از ده لات در یک حساب استاندارد و یا ۲۰ لات در حساب خام. VPS به سرور اختصاصی کارگزار دسترسی دارد. 

 

FP بازار هزینه های تجاری 

هیچ روش روشنی وجود ندارد که بتواند هزینه ها را مقایسه کند تا تصویر روشنی از اینکه هزینه های تجاری بازارهای FP چقدر بالا یا پایین باشد  به شما بدهد. با این حال ، ما می توانیم در برخی از سناریوها که ما را قادر به بررسی  CFDs   مشترک و جفت فارکس است که همه کارگزاران عمده  ارائه نگاه کنید. 

به این ترتیب، شما می توانید بدانید که آیا هزینه ها برای شما مساعد است یا نه. برای این, ما باید در شاخص CFDs نگاه, CFDs سهام, و هزینه های فارکس. 

سناریو در اینجا این است که شما خرید یک موقعیت اهرمی، نگه داشتن آن را به مدت یک هفته، و سپس فروش. بیایید بگوییم شما را ۲،۰۰۰ $ موقعیت در SPX یا EUSTX50 و سهام CFDs. سپس شما را ۲۰،۰۰۰ $ موقعیت برای معامله جفت فارکس. 

اهرمی که ما در اینجا استفاده خواهیم کرد ۱:۲۰ برای شاخص سهام CFDs، ۱:۵ برای CFDs سهام، و کلاه بازار اروپا از ۱:۳۰ برای معاملات فارکس است. 

ما این کار را به این ترتیب انجام می دهیم زیرا می توانیم شامل کمیسیون  ها، گسترش ها و هزینه های تأمین مالی باشد. ما معتقدیم که آنها برای مشتریان آینده نگر بسیار مهم هستند. 

FP Markets هزینه های برداشت بانک را پوشش می دهد.

 

هزینه های فارکس: 

بازارهای FP ممکن است هزینه های بالا برای CFDs (نه سهام CFDs) ، اما هزینه های فارکس خود را معقول است. برای مشتریان در بازارهای FP ECN حساب خام، گسترش کوچکتر است، و شما فقط پرداخت ۳ دلار در هر مقدار زیادی در هر تجارت، به  عنوان کمیسیون. مشتریان در حساب استاندارد بازارهای FP، از سوی دیگر، گسترش بالاتری خواهند داشت اما مجبور به  پرداخت کمیسیون ن خواهند بود. 

در مقایسه با کارگزاران در همان سطح، مانند XM یا XTB، FP Markets به ترتیب تحسین برانگیزی انجام می دهد، برای همان جفت ها، در XTB، شما می خواهید پرداخت کنید؛ به ترتیب ۱۵ دلار، ۱۱٫۱ دلار، ۱۰٫۰ دلار و ۶٫۶ دلار  . در XM به ترتیب ۱۷٫۱ دلار، ۱۳٫۸ دلار، ۱۳٫۹ دلار و ۹٫۱ دلار هزینه داشت. 

توجه: این ارقام مورد استفاده برآوردهای  مورد استفاده برای محک زنی در طول بررسی بازارهای FP، برای مقایسه با کارگزاران دیگر است. تجربه شما ممکن است کمی متفاوت باشد، چرا که بازارها تمایل به تغییر و نوسان دارند.  

شما می توانید سهام واقعی در بازارهای FP تجارت اگر شما می خواهید. با این حال تنها سهام موجود برای تجارت از بورس اوراق بهادار استرالیا است. برای هر یک از حساب هایی که دریافت می کنید، هزینه ها متفاوت است. 

هیچ هزینه های بی تحرکی هزینه وجود دارد, به جز کسانی که در پلت فرم معامله گر IRESS. اگر شما با استفاده از پلت فرم، شما باید به پرداخت ۵۵ دلار در هر ماه به عنوان کمیسیون مگر اینکه شما می توانید حداقل ۱۵۰ دلار در هر ماه به عنوان یک کمیسیون تجاری تولید و یا انتخاب کردن برای حساب برتر. 

هزینه برداشت ها تنها توسط خدماتی که استفاده می کنید و نه بازارهای FP شارژ می شود. 

گزینه های برداشت بازارهای FP

ما مستقیم به منبع برای بررسی بازارهای FP ما رفت و چک کردن گزینه های برداشت در دسترس  ارائه شده توسط کارگزار. به طور متوسط زمان برداشت برای بازارهای FP یک روز کسب و کار است. در نقل و انتقالات بانکی، همان بازه زمانی است، پس از دریافت اسناد دقیق. 

شما می توانید با استفاده از برداشت: 

 • ویزا یا مسترکارت، با ارزهای پایه زیر در MT4 و MT5 (CAD، CHF، یورو، GBP، HKD، JPY، NZD، SGD و USD) 
 • ویزا یا مسترکارت با ارزهای پایه زیر در Iress (دلار کانادا، CHF، یورو، GBP، HKD، JPY، NZD، SGD، و دلار آمریکا) 
 • سیم بانک داخلی در AUD 
 • سیم بانک بین المللی (نه در AUD)، هزینه برداشت ۱۰ AUD دارد. 
 • نتلر، با ارزهای پایه (AUD، CAD، CHF، یورو، GBP، JPY، PLN، SGD، و USD) 
 • اسکریل، با ارزهای پایه (یورو، GBP، و USD) 
 • Fasapay، با ارزهای پایه (دلار آمریکا و IDR) 
 • نگان لونگ برای معامله گران ویتنامی 
 • PayPal، با ارزهای پایه (AUD، کانادا، یورو، GBP، HKD، JPY، SGD و USD) 
 • پرداخت آنلاین 
 • کارگزار به کارگزار 

گزینه های سپرده گذاری بازارهای FP 

گزینه های سپرده تقریبا همان گزینه های برداشت شما دریافت کنید. کانال ها یکسان هستند و ارزهای پایه تغییر چندانی نمی کنند. شما می توانید FP بازار سپرده خود را با استفاده از: 

 • ویزا یا مسترکارت 
 • بانک سیم 
 • بی پی 
 • پلی 
 • PayPal 
 • Neteller 
 • اسکریل 
 • PayTrust 
 • نگان لونگ 
 • فاساپی 
 • کارگزار به کارگزار 

با تمام روش های موجود، شما می توانید یکی که بهترین کار را برای شما استفاده کنید. تعهد بازارهای FP به راحتی به وضوح نشان می دهد. 

FP بازار افتتاح حساب

فرایند افتتاح حساب FP Markets آسان و کاملاً دیجیتال است. آنها شما را با دسترسی به  FP بازار حساب نسخه ی نمایشی اگر شما نیاز به یک. کارگزار توصیه حساب نسخه ی نمایشی به دلیل آن است که یک راه عالی برای معامله گران جدید به تمرین و رسیدن به آنچه که آنها می توانند بهبود بخشد. 

ابتدا، شما نیاز به ارائه جزئیات شخصی و اطلاعات بیشتر در مورد تجربه تجاری خود را. سپس از شما خواسته می شود که حساب خود را پیکربندی کنید و سپس اعلامیه را پر کنید. 

کل فرایند صاف است و کمتر از ۵ دقیقه طول می کشد تا به پایان برسد. بعد از اون، فقط منتظر تایید میمونی. 

از شما خواسته خواهد شد که هویت و آدرس خود را تأیید کنید. برای آپلود اسنادی که هر دو را ثابت می کنند آماده باشید. برای هویت، گذرنامه، شناسه صادر شده توسط دولت یا شناسه صادر شده توسط دولت کافی خواهد بود. همانطور که برای آدرس، شما صورتحساب ابزار اخیر، صورتحساب های بانکی، و یا اسناد رسمی است که ثابت کند که در آن شما زندگی می کنند نیاز دارند. 

FP بازار انواع حساب

دو نوع حساب بازار FP عمده شما می توانید از هنگام استفاده از  MetaTrader را انتخاب کنید وجود دارد. آنها استاندارد و خام هستند. در پلت فرم Iress، شما می توانید استاندارد، پلاتین، و برتر داشته باشد. دسته بندی بیشتری زمانی وجود دارد که مالکیت را در نظر بگیرید. FP بازار انواع حساب می تواند: 

 • فردی 
 • مشترک 
 • شرکت 
 • اعتماد 

برای درک کامل آنها، قبل از اینکه یکی از آنها را انتخاب کنید به جزئیات مربوطه ای که باید بدانید نگاه خواهیم کرد. 

FP بازار حساب METATRADER: 

استاندارد (برای MT4 و MT5) 

 • FP بازار گسترش شروع از ۱.۰ پیپ. 
 • کمیسیون (ASX) است ۰ (صفر) 
 • بازار FP حداقل سپرده ۱۰۰ دلار استرالیا و یا معادل در ارز پایه  ترجیح داده شده خود را است. 
 • حداکثر اهرم ۱:۵۰۰ 

حساب خام (برای MT4 و MT5) 

 • FP بازار گسترش شروع از ۰.۰ پیپ. 
 • کمیسیون ۳.۵ دلار (دلار آمریکا) 
 • بازار FP حداقل سپرده ۱۰۰ دلار استرالیا و یا معادل در ارز پایه ترجیح  داده شده خود را 
 • حداکثر اهرم ۱:۵۰۰ 

FP بازار حساب IRESS: 

حساب استاندارد (بازار FP Iress) 

 • AUD 10 دقیقه، سپس ۰.۱٪ کمیسیون در هر لات 
 • بازارهای FP حداقل سپرده AUD 1000 
 • نرخ حاشیه CFD سهام از ۳ درصد شروع می شود 
 • FP بازار نرخ پایه +۴.۰٪ 

حساب پلاتین (FP بازار Iress) 

 • AUD 9 دقیقه، سپس ۰.۰۹٪ کمیسیون در هر لات 
 • بازارهای FP حداقل سپرده AUD 25،۰۰۰ 
 • نرخ حاشیه CFD سهام از ۳ درصد شروع می شود 
 • FP بازار نرخ پایه +۳.۵٪ 

حساب برتر (FP Markets Iress) 

 • بدون دقیقه، پس از آن ۰.۰۸٪ کمیسیون در هر لات 
 • بازارهای FP حداقل سپرده ۵۰،۰۰۰ دلار 
 • نرخ حاشیه CFD سهام از ۳ درصد شروع می شود 
 • FP بازار نرخ پایه +۳.۰٪ 

با استفاده از این جزئیات اساسی، شما می دانید که یکی از این انواع حساب بازار FP ارائه شده، بیشتر  برای شما مناسب است. بهترین چیزی که باید در نظر بگیرید سبک تجارت، استراتژی، مقدار پول شما مایل به خطر، و سطح تخصص خود را است. 

سیستم عامل بازارهای FP

FP Markets دارای تمام آخرین تکنولوژی در نرم افزار تجاری است. به عنوان یک معامله گر، شما می خواهید تنوع داشته باشد، بنابراین شما می توانید استراتژی های خود را به درستی استقرار. از MetaTrader محبوب  به کمتر شناخته شده اما به همان اندازه باور نکردنی پلت فرم Iress، FP بازار آن را همه. 

شما می توانید از میان گزینه های زیر انتخاب کنید: 

 • متاترادر ۴ (MT4) 
 • متاترادر ۵ (MT5) 
 • وب ترادر 
 • ایرس 

شما می توانید دسترسی به معامله گران لبه ابزار لذت ببرید, پورتال وابسته, پورتال IB, پورتال مشتری پیشرفته, و حساب MAM / PAMM. همه اینها اینجا هستند تا شما می توانید یکی را انتخاب کنید که بیشتر برای شما مناسب است. اگر شما ترجیح می دهید به تجارت توسط خودتان، مقررات برای آن وجود دارد. 

اگر شما می خواهم به سرمایه گذاری پول خود را با معامله گران متخصص، FP بازار تضمین می کند که شما می توانید. بیایید به برخی از جزئیات مربوط به این سکوها و آنچه به شما ارائه می دهند نگاه کنیم. 

متاترادر ۴ 

پلت فرم MetaTrader 4 به کاربران رابط کاربری می دهد که آنها می توانند سفارشی به تناسب سبک خود را. علاوه بر آن ، آن را تا به معاملات یک کلیک ، قیمت ها جریان زندگی می کنند ، شما می توانید FP بازار حساب نسخه ی نمایشی اگر شما می خواهید دسترسی داشته باشد ، و  MarketWatch در دسترس است. 

حساب ها دارای رمزنگاری ۱۲۸ بیتی برای اطمینان از امنیت برای معامله گران هستند. بسیاری از انواع نمودار وجود دارد یکی می تواند برای هر سبک تجزیه و تحلیل استفاده کنید. 

پلت فرم برای استفاده در سراسر تمام دستگاه ها در دسترس است. کاربران دستگاه تلفن همراه می توانند گزینه های دانلود FP Markets را برای iOS یا Android دریافت کنند، کسانی که در حال رفتن تجارت می کنند می توانند از مرورگرهای خود به عنوان  WebTrader به آن دسترسی داشته باشند و اگر ترجیح می دهید در یک ترمینال باشید، می توانید آن را دانلود کنید و در کامپیوتر خود نصب کنید. 

MT4 و MT5 در اصل یکسان هستند، با تفاوت های کلیدی در ویژگی ها. نسخه MT5 از MetaTrader ویژگی های توابع جدید است که شما در MT4 پیدا کنید. 

به عنوان مثال، در MT5، به شما ۶۱ نوع سفارش خیره کننده در انتظار، عمق بازار، تجارت خودکار با استفاده از مشاوران متخصص، و ابزار از جامعه MQL5 داده می شود. این همه چیزهایی که شما قادر نخواهد بود برای دریافت در هنگام استفاده از MT4. 

هر کدام از نسخه های شما را انتخاب کنید، شما با یک مجموعه کامل از ابزار تجاری، تجارت یک کلیک، انواع سفارش چند، حالت های مختلف اعدام، نقل قول قیمت در زمان واقعی، همگام سازی داده ها، و پشتیبانی چند زبانه آنلاین (در دسترس ۲۴ ساعت در روز، پنج روز در هفته ارائه شده است.) 

هدف کلیدی در اینجا این است که انتخاب یک نسخه شما با راحت و کاملا آشنا با. اگر از چیزی استفاده می کنید که شما را گیج می کند، می تواند بر نحوه تجارت و سودآوری شما تأثیر بگذارد. 

MetaTrader WebTrader

همانطور که قبلا در این بررسی FP Markets گفته شد، نسخه مرورگر دارای همان ویژگی هایی است که هنگام استفاده از نسخه های رومیزی به دست می آورید. شما دسترسی به قیمت گذاری ECN و تمام ابزار بدون رفتن از طریق نصب نرم افزار بر روی دستگاه شما داشته باشد. 

ای آرس 

Iress ViewPoint برجسته این پلت فرم است. مجموعه کامل Iress شامل Iress ViewPoint، معامله گر Iress، و سرمایه گذار Iress (برای زمانی که شما می خواهید برای انجام برخی از معاملات دسترسی به بازار مستقیم). با استفاده از این پلت فرم، شما بسیاری از ویژگی های مشابه است که MetaTrader است. 

به عنوان مثال، شما می توانید مستقیماً از مرورگر خود بدون نصب یا دانلود نرم افزار معامله کنید و آن را در دستگاه خود نصب کنید. 

قیمت های ارائه شده در مبادلات واقعی هستند، در حالی که دسترسی به عمق بازار را در دسترس شما قرار می دهد. ۵۹ شاخص های تجاری فنی برای کمک به تجزیه و تحلیل وجود دارد, با بیش از ۵۰ ابزار فقط برای طراحی به منظور افزایش تجزیه و تحلیل بیشتر. 

بزرگترین نقطه فروش Iress این است که آن را به شما می دهد نقل قول در زمان واقعی برای بیش از ۱۰،۰۰۰ ابزار مالی قابل ترادف. که یک عدد بسیار بالاتر از هر یک از کارگزاران در بازار می تواند فراهم کند. 

 

بازار FP سیستم عامل های تجاری در تلفن همراه

کاربران می توانند با استفاده از MT4 و MT5 بر روی دستگاه های iOS و Android خود به معاملات تلفن همراه در راحتی خود دسترسی داشته باشند. از وب سایت، کاربران به راحتی می توانند بر روی لینک های ارائه شده برای دانلود مستقیم برنامه ها در دستگاه های تلفن همراه خود کلیک کنند. 

با برنامه های تلفن همراه، یک معامله گر می تواند همان ویژگی های تجاری دستی و ابزار تجزیه و تحلیل فنی در هر دو دسکتاپ و WebTrader دریافت کنید. 

Iress دارای یک برنامه تجاری تلفن همراه بیش از حد. این است که برای هر دو iOS و آندروید در دسترس است. قابلیت همان چیزی است که در نسخه های دسکتاپ و مرورگر است. شما قادر خواهید بود برای دریافت همان قیمت های پویا، اخبار مالی در زمان واقعی، مدیریت سفارشات خود را، و خیلی بیشتر. 

بالا FP بازار ویژگی های اضافی 

بازار FP ارائه می دهد بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد به منظور افزایش تجارت. 

امن بازار FP منطقه مشتری 

در میان بسیاری از چیزهایی که ما در بر داشت در حالی که تحقیق در این بررسی FP بازار، منطقه مشتری امن بود. این کار به عنوان یک پورتال است که اجازه می دهد تا شما را به امن وارد سیستم و ردیابی تمام چیزهایی که شما انجام می دهند. شما در تمام معاملات شما انجام به روز خواهد شد. 

شما ویژگی هایی را پیدا خواهید کرد که به شما اجازه می دهد با ایجاد مشاوران متخصص خود تجارت را خودکار کنید و بتوانید به طور مداوم بازارها را زیر نظر داشته باشید. 

جعبه ابزار معامله گران 

این باید یکی از مهم ترین ویژگی های این کارگزار فراهم می کند. جعبه ابزار اجازه می دهد تا شما را به بیشتر از پلت فرم MetaTrader خود را دریافت کنید. این شامل ۱۲ ابزار است که همه برای افزایش تجربه تجاری خود را از طریق ارائه بینش بازار. 

آن ها عبارتند از: 

 • یک تقویم اقتصادی 
 • نمودارهای تیک 
 • معامله گر احساسات 
 • ماتریس همبستگی 
 • معامله گر همبستگی 
 • مدیر بازار 
 • اکسل RTD 
 • دستورات مخفیکاری 
 • پایانه تجاری 
 • نقشه جلسه 
 • مینی ترمینال 

اطلاعات بیشتر در مورد محتویات جعبه ابزار معامله گران. شما راهنمای کاربر برای هر یک از ابزار و آنچه که همه آنها می توانند به شما کمک کند پیدا کنید. 

حساب های MAM/PAMM

بهترین بخش در مورد گرفتن یک حساب MAM / PAMM در بازارهای FP این است که آنها کامل هستند، به دلیل شرایط لغزش ایده  آل خود را. همیشه بهتر است برای استفاده از هر دو حساب زمانی که شما در حال برخورد با ECN و یا کارگزار STP. 

شما می توانید مشاوران متخصص خود را استخدام, لذت بردن از اجرای سفارش قوی, و تجارت سفارشات بزرگ بدون نیاز به نگرانی در مورد لغزش. 

تجارت اجتماعی 

FP Markets با MyFXbook ادغام می شود، برای مشتریانی که می خواهند تجارت اجتماعی انجام دهند. چیزی که در مورد تجارت اجتماعی این است که آن را اجازه می دهد تا شما را برای رسیدن به پتانسیل کامل بسیار سریع تر است. شما را وادار به یادگیری از معامله گران با تجربه بیشتر از شما. 

علاوه بر همه این ها، شما نیز ویژگی های دیگری مانند: 

 • پلاگین Autochartist 
 • خدمات VPS 

بازار FP ارائه می دهد بیش از فقط مجموعه ای معمول از ویژگی های. 

 

کمیسیون ها و گسترش بازارهای FP 

هزینه همیشه یک مسئله بزرگ در هنگام انتخاب یک کارگزار است. بسیاری از چیزهایی که ما در نظر مهم نیست مگر اینکه شما می توانید به تجارت با یک کارگزار و ماندن سودآور است. صرف بیش از حد در هزینه های تجاری می تواند شما را به عقب بکشد. 

با این حال، FP Markets گسترش می یابد، و کمیسیون ها نامعقول یا  بالاتر از حد طبیعی نیستند. برای دریافت جزئیات کامل، کمیسیون های بازارهای FP خود را  بخوانید، و اطلاعات را گسترش دهند. 

اما قبل از اینکه این کار را انجام دهید، بیایید به برخی از اتهامات اساسی که می توانید در هنگام معامله با این کارگزار انتظار داشته باشید نگاه کنیم. 

 • در حساب های استاندارد MT4 و MT5، شما بدون کمیسیون به تجارت می پرداختید. 
 • در حساب های خام MT4 و MT5، شما در معاملات مبتنی بر کمیسیون درگیر. مجموع هزینه نوبت دور ۷ دلار استرالیا است. 

هر دو از این حساب ارائه FP بازار ECN اجرای قیمت گذاری، برای اطمینان حاصل شود که شما  همیشه بهترین قیمت دریافت کنید. علاوه بر آن، آنها  هر دو ارائه گسترش های مختلف و نرخ مبادله (که در آن قابل اجرا)، را می توان در وب سایت FP بازار یافت می شود. 

بسته به حساب باز کردن، هزینه ها می تواند متفاوت باشد. در پلت فرم Iress، شما ممکن است مجبور به پرداخت هزینه معاملات ماهانه. با این حال ، این اتهام چشم پوشی می شود اگر فعالیت های تجاری خود را تولید بیش از ۱۵۰ دلار در کمیسیون در هر ماه برای بازارهای FP. 

ASX زندگی می کنند اتهام خوراک داده است که چشم پوشی وجود دارد, بیش از حد, بر اساس چقدر شما در یک ماه تجارت. 

حساب استاندارد Iress نرخ کارگزاری ۱۰ دلار را حداقل و ۰٫۱٪ پس از آن شارژ می کند. 

FP بازار آموزش و پژوهش 

پس از صرف بیش از ده سال در صحنه بازار فارکس و به دست آوردن شهرت جامد، FP بازار به یک کارگزار کامل با مقررات برای هر چیزی که شما ممکن است نیاز رشد  کرده است. در آموزش و پرورش راه های مختلفی برای یادگیری وجود دارد. 

FP بازار آموزش و پرورش می آید در قالب: 

 • مقالات 
 • کتابها 
 • آموزش های ویدئویی 

بسیاری از مواد را می توان در معامله گران هاب وبلاگ، اجرا شده توسط FP بازار یافت می شود. به عنوان یک معامله گر، شما می توانید فیلم ها، دوره ها، و موضوعات برای دریافت بیشتر از دانش کامل دسترسی داشته باشد. 

آن را متوقف نمی کند وجود دارد چرا که آنها یک کانال یوتیوب پر از آموزش است که به شما نشان می دهد که چگونه به حرکت سیستم عامل ارائه شده است. 

خیلی خوبه که ابزار آموزش و پرورش داشته باشی . با این حال، آنها کافی نیست اگر شما ابزار تحقیقاتی برای اطمینان حاصل شود که تجارت می رود به عنوان هموار که ممکن است. از صفحه هاب معامله گران، شما می توانید تجزیه و تحلیل فنی و تجزیه و تحلیل اساسی داده شده توسط کارشناسان را بخوانید. 

بسیاری از تجزیه و تحلیل را پوشش می دهد تمام کلاس های دارایی، برای اطمینان حاصل شود که هر آنچه شما در حال معامله، شما را ترک نمی کند. 

تجزیه و تحلیل ویدیو وجود دارد، درست مانند با آموزش و پرورش خود را، اگر شما درک ارائه بصری بهتر از کلمات در یک صفحه است. در مقایسه با دیگر کارگزاران در بازار، این سطح از تجزیه و تحلیل چیزی کم از چشمگیر نیست. 

هر دو مبتدیان و معامله گران پیشرفته اطلاعات آسان به درک و بسیار مفید در تصمیم گیری های تجاری پیدا کنید. 

 

FP بازار تجربه خدمات به مشتریان

پشتیبانی مشتریان در بازارهای FP 24 ساعت در روز یا ۵ روز در هفته در دسترس است. شما می توانید آنها را از طریق تلفن، ایمیل، و یا چت زنده دسترسی داشته باشد. چت زنده سریع ترین راه برای دریافت پاسخ است. آنها پشتیبانی به زبان های انگلیسی، چینی، تایلندی، آلمانی، پرتغالی، ایتالیایی، فرانسوی، و دیگر زبان ها ارائه می دهند. 

یک بخش پرسش و پاسخ جامع وجود دارد که در آن شما به احتمال زیاد پاسخ به سوالات خود را دریافت کنید. کمتر از ۵ ثانیه طول می کشد، پس از ورود به سیستم در FP Markets Live Chat، تا به  یک عامل متصل شود. پاسخ ها هم به سرعت می رسند. 

شما می توانید از طریق رسانه های اجتماعی در فیس بوک، توییتر، لینکداین، و یوتیوب به FP Markets برسند. 

تجربه عمومی 

بازار FP باعث می شود تلاش برای ارائه شما با همه چیز شما نیاز دارید. بررسی بازارهای FP ما در می یابد که آنها همه چیز را در اینجا. 

از ECN / STP دسترسی به بازار ، حساب MAM / PAMM ، سیستم عامل های بزرگ ، تیم پشتیبانی باور نکردنی ، ویژگی های منحصر به فرد ، و انواع حساب های متنوع ، FP بازار می ایستد و ثابت می کند که چرا آنها در میان بهترین هستند  . 

همه ملزومات در اینجا هستند، که به این معنی است که شما می توانید تجارت با این کارگزار لذت ببرید، بدون فاقد هر یک از چیزهای مهم هر معامله گر می تواند بخواهید. 

در نتیجه گیری 

ما فکر می کنیم که پس از این بررسی FP Markets، تصمیم گیری در مورد بهترین کارگزار فارکس آسان خواهد بود. آیا آنها آنچه را که شما در چک لیست خود را ارائه? اقت اینکارو کردن، پس برو سر کارش. قیمت گذاری آنها عادلانه است، خدمات آنها عالی است، و ارزش پول صرف شده آشکار است. 

از مقررات عالی به سیستم عامل به همان اندازه عالی، FP بازار با هدف رفتن به کارگزار برای مبتدیان و معامله گران پیشرفته به  طور یکسان. 

آنها راه های متعددی برای شما برای تامین بودجه حساب خود و برداشت برای راحتی. با بازار FP پایین حداقل سپرده ۱۰۰ AUD، آن را آسان برای هر معامله گر برای دریافت یک حساب کاربری و  شروع به تجارت است. 

ما می خواهیم فکر کنیم که همه چیز به آنچه شما می خواهید کارگزار خود را به شما در پایان روز ارائه می آید. آیا بازارهای FP این انتظار را انجام می دهند؟ چیز دییلی احتیاج داشتی؟ چیزی هست که دوست داشته باشی ببینی گم شده؟ 

اگر شما مطمئن نیستید، احساس رایگان برای بررسی بررسی های دیگر ما در کارگزاران فارکس بالا در جهان و به دست آوردن بهترین بینش را به بهترین انتخاب. 

یک بررسی بگذارید