Ins و خارج از حساب نسخه ی نمایشی فارکس شما نیاز به دانستن برخی موارد دارید

فهرست مطالب

این بسیار ضروری است برای تجارت فارکس به درستی قبل از اینکه شما سرمایه گذاری پول واقعی در فارکس را شروع کنید یادگیری را انجام داده باشید . با تشکر از حساب نسخه ی آزمایشی فارکس برای اجازه دادن به کاربران به تجارت فارکس  قبل از باز کردن یک حساب واقعی! علاوه بر این ، معاملات حساب نسخه ی آزمایشی نیز کمک می کند تا یک معامله گر به درک پلت فرم و زمینه  خدمات کارگزاری برسد. بنابراین، این حساب نیز یک فرصت عالی برای معامله گران متخصص است، چرا که آنها می توانند قبل از پیوستن به یک کارگزار آن را بررسی کنند. سعی کنید حساب نسخه ی آزمایشی فارکس رایگان از کارگزاران فارکس را بررسی کنید .

علاوه بر این، یک حساب نسخه ی آزمایشی فارکس رایگان می تواند به شما  مزایای بسیار زیاد و فرصت ها را ارائه دهد. با توجه به آن، ما تمام جنبه های نسخه ی آزمایشی فارکس را بحث میکنیم.

تعریف حساب نسخه ی آزمایشی فارکس

همانطور که شما در حال حاضر می دانید، یک حساب نسخه ی آزمایشی اجازه می دهد تا یک معامله گر به تکرار در یک محیط تجاری زندگی  کند بدون هیچ نوع سرمایه گذاری واقعی و قرار دادن پول واقعی خود ، که آن را در معرض خطر قرار بدهد . علاوه بر این، معامله گران می توانند تجارت رایگان آنلاین را به سرعت آغاز کنند. بنابراین، این یک فرصت عالی برای معامله گران به تمرین تجارت فارکس بدون هر نوع خطر است.

با این حال ، هر معامله گر newbie باید سعی کند حساب نسخه ی آزمایشی را برای اولین بار برای تجربه محیط تجاری واقعی استفاده کند . علاوه بر این ، معامله گران نیز می توانند یک ایده در مورد کارگزاران و سیستم عامل آنها پیدا کنند. استفاده از حساب نسخه ی آزمایشی فارکس رایگان قبل از معامله با پول واقعی.

بله! شما قطعا می توانید یک حساب نسخه ی آزمایشی کاملا رایگان باز کنید. با این حال، این یک تاکتیک برای کارگزاران برای گرفتن توجه معامله گران بالقوه است. شما اجبار به پرداخت هر گونه پول برای باز کردن یک حساب نسخه ی آزمایشی نیستید. از این رو، شما می توانید مهارت تجاری خود را از این طریق با خطرات صفر تست کنید.

بنابراین ، با حساب نسخه ی آزمایشی فارکس رایگان ، سرمایه شما در هیچ خطری نخواهد بود. گذشته از این، معامله گران این تسهیلات را دارند که هر زمان که بخواهند به حساب زنده نقل مکان کنند. به عنوان مثال، برخی از کارگزاران ممکن است دسترسی به داده های بازار واقعی را در حالی که شما حساب آزمایشی دارید، ارائه دهند. دسترسی به بینش های تجاری اخیر نیز در دسترس خواهد بود.

مزایای حساب آزمایشی معاملات فارکس

اگر با هر معامله گر فصلی صحبت کنید، لیست مزایای نسخه ی نمایشی فارکس را می شناسد. در حال حاضر مصاحبه برخی از آن معامله گران نشان به دانستن تجربه دست اول خود را از حساب نسخه ی نمایشی است. در ادامه فهرست مزایایی که دریافت خواهید کرد ذکر شده است.

یادگیری فارکس بازرگانی

داشتن یک حساب آزمایشی مانند گرفتن تجارت فارکس به صورت رایگان است. به این دلیل است که این نوع حساب به معامله گر اجازه می دهد تا آموزش را برای تمرین پیاده سازی کند. و بدیهی است که بدون داشتن هیچ خطر بالقوه ای می باشد. بنابراین، شما از طریق یک صندوق مجازی معامله خواهید کرد که در حساب شما به کارگزار داده خواهد شد.

علاوه بر حساب نسخه ی آزمایشی، برخی از کارگزاران نیز ارائه آموزش فارکس دارند، به طوری که معامله گران می توانند خود را به  یک حساب واقعی ارتقاء دهند. این ، هر معامله گر را قادر می سازد  به برخی از خطرات و مراحل را به دنیای واقعی تجارت فارکس آشنا بشود .

آشنایی با پلتفرم بازرگانی 

اکثر کارگزاران با برخی از پلت فرم تجاری شناخته شده می آیند، و MetaTrader 4 یکی از آنها است. بنابراین ، دارندگان حساب نسخه ی آزمایشی نیز دریافت مزایای استفاده از پلت فرم تجاری به طور منظم است که به دارنده حساب واقعی ارائه شده است. از این رو، از طریق پلت فرم معاملات نسخه ی نمایشی، معامله گر بالقوه می تواند یک ایده در مورد  سیستم عامل های تجاری فارکس دریافت کند. از این طریق، آنها می توانند بدانند که چگونه به تجارت فارکس و همچنین فرایند باز کردن تجارت و روند بسته شدن تجارت بپردازند. . بنابراین ، با باز کردن یک حساب نسخه ی نمایشی ، شما با MetaTrader 4 ، MetaTrader ، cTarder ، و دیگر سیستم عامل های تجاری محبوب آشنا شوید.

همچنین، هنگامی که شما برای تجارت زنده از طریق سرمایه گذاری واقعی به جلو حرکت می کنید، تجربه از پلت فرم تجاری حساب نسخه ی نمایشی مطمئنا شما را بالغ خواهد کرد. از این رو شما تبدیل به یک حرفه ای خواهید شد. از این رو، سیستم عامل تمرین فارکس می تواند یک کلید برای موفقیت دراز مدت باشد.

یادگیری مدیریت احساسات در حالی که تجارت  

مطالعات نشان داده اند که اکثر معامله گران فارکس با توجه به احساسات غیر قابل کنترل خود را که می آیند شکست میخورند. می تواند به اشکال زیادی باشد. مانند کسی که ممکن است تجارت با یک ارز واحد را دوست داشته باشد، با اینکه آن را از دست می دهد. برخی ممکن است در طول یک تجارت احساس اعتماد به نفس بیش از حد کنند. علاوه بر این، برخی ممکن است پس از پیروزی در چند معامله احساس سرخوشی کنند. از این رو تمایل دارند ریسک بزرگی کنند و به شدت از دست بدهند. بنابراین، کنترل این احساس برای معامله گران فارکس بسیار ضروری است.

اما اگر نمی دانید چگونه آن احساسات را کنترل کنید، آشکار است که حتی اگر معامله گر با تجربه ای هستید، در معرض خطر بزرگی قرار می گیرد. بنابراین ، تمرین از طریق حساب نسخه ی نمایشی فارکس به کمک می آید. در حین تمرین ممکن است کنترل این احساسات را به دست آورید. با این حال، اکثر مبتدیان از این تجارت خبر ندارد. به تدریج با آن روبرو خواهند شد. بنابراین، اگر آنها می توانند یک ایده در مورد این از ابتدای کار خود را دریافت کنند، آنها می توانند خود را به عنوان معامله گران موفق رشد دهند.

توسعه و تست استراتژی های تجاری مختلف 

برای شروع معاملات فارکس، سریع ترین و مهم تر از همه این است که یک استراتژی ایجاد کنید. بدون استراتژی، معامله گران ممکن است احساس کنند که خود را در یک دریای عمیق قرار می دهند. حساب نسخه ی نمایشی می تواند گزینه خوبی برای ایجاد و پیاده سازی استراتژی خود باشد و همچنین شما را از قرار دادن هر گونه سرمایه گذاری در خطر حفظ میکند .  شما می توانید هر نوع استراتژی ایجاد کنید و آنها را در تجارت عمل خود تحمیل کنید و ببینید که آیا این ها یک استراتژی برنده هستند یا نه. با این حال، اگر استراتژی ها کار نمی کنند، شما می توانید یکی دیگر را انتخاب کنید و بررسی کنید. بهترین چیز این است که اگر هر استراتژی شکست خورد، شما چیزی را از  دست نداده اید.

علاوه بر این، شما همچنین می توانید یک الگوی تجاری برای خودتان بسازید، که می توانید آن را در حساب های تجاری واقعی خود اعمال کنید. همانطور که شما می توانید دسترسی به شاخص ها داشته باشید ، شما می توانید یک الگو با این برسید . از آنجا که شما یک فرصت تجاری بدون ریسک دارید، می تواند اعمال هر نوع خلاقیت در معاملات خود را داشته باشید .

یادگیری برای پیاده سازی بهترین روال تجاری 

شما از قبل ممکن است بدانید که بازار فارکس هرگز نمی خوابد. بنابراین، شما را قادر می سازد به تجارت در هر زمان که شما می خواهید. بنابراین ، طبیعی است که شما ممکن است در مورد بهترین زمان برای تجارت گیج شوید. علاوه بر این، بازارها در مناطق زمانی مختلف قرار دارند، بنابراین بازارهای مختلف در مناطق زمانی مختلف باز می شوند. بنابراین، به عنوان یک تازه کار، شما ممکن است زمان مناسب برای تجارت را ندانید.

با این حال ، تجارت با حساب نسخه ی نمایشی فارکس رایگان می تواند به شما  ایده برای هر منطقه زمانی را بدهد. از طریق معاملات تمرین، شما می توانید زمان مناسب برای تجارت برای ارز مورد نظر خود را پیدا کنید. علاوه بر این ، معامله گران ممکن است حرکات قیمت به جز برای برخی از زمان اختصاص داده شده را ببیند. بنابراین، هنگامی که شما برای مدتی تمرین، شما می توانید بهترین زمان برای تجارت به درستی درک کنید. از این رو شما می توانید این کار را در حساب تجاری واقعی خود اعمال کنید. بهترین زمان تجاری که مناسب شما است را پیدا کنید

دسترسی به نمودار زمان واقعی و نقل قول 

نمودار و نقل قول از ویژگی های پلت فرم های تجاری فارکس است، که سهولت تجارت می دهد  ؛ با این حال، درک نمودارها یک تکه کیک نیست. شما نیاز به درک آنها و یادگیری آنها دارید. بنابراین ، حساب نسخه ی نمایشی کمک خواهد کرد که شما  به کسب دانش در نمودار فارکس  بپردازید.

چگونه حساب آزمایشی معاملات فارکس را باز کنیم؟ 

باز کردن حساب آزمایشی بستگی به کارگزار دارد. با این حال، تقریباً تمام کارگزاران سیاست و رویه یکسانی برای باز کردن یک حساب آزمایشی دارند. بنابراین، شما نیاز به انجام یک فرایند ثبت نام ساده و سریع دارید. قبل از هر چیز فرم ثبت نام را در وب سایت کارگزار در نظر گرفته شده باز کنید و سپس آن را با تمام اطلاعات مورد نیاز پر کنید. سپس اطلاعات حساب و رمز عبور معامله گر را دریافت خواهید کرد. بعد, شما می توانید یک تجارت نسخه ی نمایشی با دانلود پلت فرم شروع کنید. بعد, کشف بازار و ابزار ارائه شده و شروع به تجارت با توجه به استراتژی خود .

مراحل استفاده از یک حساب نمایشی فارکس 

ایجاد یک طرح تجاری 

اولین گام ایجاد یک طرح تجاری خواهد بود که شما همچنین می توانید برای حساب واقعی خود استفاده کنید. در حالی که شما ایجاد یک حساب نسخه ی نمایشی برای اهداف آزمایش برای دیدن  طرح مناسب شما که بهترین راه حل برای شما است، شما نیاز به دنبال برخی از مراحل موثر برای ایجاد یک طرح تجاری دارید.

 • زمان معاملات خود را در طرح تعریف کنید. سعی کنید برای پیدا کردن بهترین زمان برای معاملات خود
 • ارزهای مورد نظر برای تجارت را انتخاب کنید. همه ارزها و بازارها بهترین راه برای اجرای طرح شما ن خواهند بود. بنابراین ، حساب نسخه ی نمایشی بهترین راه برای انتخاب ارز قابل معامله خود خواهد شد .
 • توسعه یک استراتژی و بررسی آن  با برنامه خود .
 • مدیریت ریسک بخش حیاتی معاملات است. بنابراین ، تصمیم گیری از طریق حساب نسخه ی نمایشی در مورد ابزار مدیریت ریسک به شما کمک میکند . این می تواند به شما در معاملات زنده آینده کمک کند.

حفظ یک مجله تجاری 

این خیلی خوب است که شما در حال دسترسی به شبیه ساز تجاری به صورت رایگان باشید. اما وقتی با حساب زنده حرکت می کنید، توصیه می شود که یک مجله تجاری را دنبال کنید. از این رو، اگر شما عادت به تمرین دارید، آن را از ابتدا از طریق حساب دمو، شروع کنید.

حفظ یک مجله آسان است. شما می توانید فعالیت تجاری تاریخی خود را به مجله وارد کنید و آنها را در طول زمان مشاهده کنید. با این حال، داده های تاریخی همیشه یکسان نخواهند بود، اما شما می توانید ایده ای در مورد روند دریافت کنید و طرح تجاری خود را ایجاد یا تغییر دهید.

ایجاد یک هدف به سمت حساب تجاری زنده 

بدیهی است که شما حساب نسخه ی نمایشی را برای تمام زندگی خود استفاده نمیکنید. شما یک روز به یک حساب زنده نقل مکان می کنید. بنابراین، شما باید یک هدف محکم در مورد چگونگی حرکت ایجاد کنید. شما می توانید اهداف را در حالی که معامله از طریق یک حساب آزمایشی انجام میدهید، تعیین کنید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید یک هدف برای حساب نسخه ی نمایشی خود ایجاد کنید، که در نهایت ممکن است به شما کمک کند تا یک هدف را به معنای گسترده تر ایجاد کنید.

راه اندازی حساب آزمایشی خود 

شما می توانید راه اندازی یک حساب نسخه ی نمایشی در یک محیط بدون خطر را از طریق چند کلیک ایجاد کنید. پس از گرفتن اطلاعات ورود به سیستم، شما می توانید ویژگی های آن را استفاده کنید :

 • توانایی معاملات در هر دستگاه، به عنوان مثال، مک، ویندوز، iOS، آندروید، و بیشتر.
 • دسترسی به اخبار زمان واقعی در کنار داده های رایگان در مورد وضعیت بازار.
 • بیشتر کارگزاران یک راهنمای استارت سریع که به خوبی نوشته شده ارائه می دهند.

بر اساس این ها می توانید تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید تجارت کنید. علاوه بر این ، برخی از کارگزاران نیز ارائه دوره های تجارت رایگان برای تجارت و همچنین  راه اندازی حساب را میدهند. این ممکن است مفید باشد.

چه مدت حساب آزمایشی معاملات فارکس به طول می انجامد؟ 

این کاملا در کارگزار و پلت فرم تجاری بستگی دارد. اکثر کارگزاران حساب های آزمایشی را به مدت ۳۰ روز ارائه می دهند در حالی که دیگران ممکن است به مدت ۶۰ یا ۹۰ روز اجازه تجارت را دهند. با این حال، شما باید قادر به بررسی به طول عمر حساب نسخه ی نمایشی باشید. همچنین میتوانید بودجه ی اضافی بگیرید .

چه مدت باید در حساب نسخه ی نمایشی تمرین کنید؟ 

این یک مسئله قابل بحث است اما بستگی به توانایی شما دارد. اگر شما یک یادگیری سریع دارید، شما می توانید زمان کمتری را صرف نسخه  ی نمایشی فارکس و  حرکت به حساب واقعی کنید. با این حال، کارشناسان توصیه تجارت حداقل ۵ تا ۶ ماه قبل از پرش به حساب واقعی می کنند.

هنگامی که شما تبدیل به معامله گر آشنا با تجارت فارکس شدید، شما باید  برای رفتن به حساب واقعی آمادگی پیدا کنید. تنها هدف از حساب آزمایشی معاملات فارکس این است که درک اندازه سفارش، موقعیت، باز کردن و بسته شدن  موقعیت، و… داشته باشید . هنگامی که شما تسلط بر این موارد را یافتید, شما لازم نیست اتلاف وقت بیشتری در حساب نسخه ی نمایشی داشته باشید .

سبک تجاری و روانشناسی شما زمانی کاملا متفاوت خواهد بود که شما پول واقعی  در خطر قرار دهید . بنابراین، حرکت به حساب واقعی در اسرع وقت ایده خوبی خواهد بود.

آیا می توانید از یک حساب آزمایشی برداشت کنید؟ 

شما ممکن است  از معاملات نسخه ی نمایشی سود حاصل کرده باشید. متاسفانه شما نمی توانید از یک حساب آزمایشی برداشت کنید.  اما آن را به عنوان یک تجربه برای شما کار می کنند. با این حال، شما می توانید به حساب واقعی بروید و در هر زمان پول واریز و برداشت کنید.

ممکن است برخی از سوالات در مورد صحت حساب نسخه ی نمایشی به وجود آید. Newbies ممکن است فکر کنید یک حساب نسخه ی نمایشی مانند یک حساب واقعی است، اما حقیقت این است که حساب های نسخه ی نمایشی واقعی نیست. اما همه چیز در داخل حساب به عنوان واقعی عمل خواهد کرد.

آیا می توانید وجوه را از نسخه ی نمایشی فارکس به حساب واقعی منتقل کنید؟ 

حساب زنده و حساب آزمایشی دو حساب فردی هستند. بنابراین هیچ راهی وجود ندارد که شما می توانید صندوق را در داخل حساب ها منتقل کنید.  بنابراین، شما نمی توانید دو حساب را با هم مخلوط کنید. بنابراین ، عاقلانه خواهد بود برای پیوستن به حساب واقعی هر زمان که شما با مهارت های خود به اعتماد به نفس برسید .

چیزهایی که باید بدانید قبل از شروع تجارت نسخه ی نمایشی 

باز کردن یک حساب آزمایشی نه تنها به شما کمک میکند تا فعالیت تجاری سالم دریافت کنید. در عوض، بلکه کمک شما برای دانستن روند سفارش است. بنابراین، شما باید برخی از مسائل قبل از قرار دادن یک دستور را بدانید . مثل…

 • درک روشنی از نظم حد و توقف نظم. 
 • زمان ورود سفارش . 
 • سرور معاملاتی . 

چگونه بهترین کارگزار را برای یک حساب آزمایشی انتخاب کنید؟ 

همچنین لازم است که معامله گران بهترین کارگزار فارکس را برای یک  حساب آزمایشی مانند حساب  واقعی انتخاب کنند. با این حال ، برای آن ، شما نیاز به بررسی برخی از معیارها دارید.

 • اولاً شناسایی وضعیت نظارتی کارگزار ضروری است. 
 • باید سیاست ها و ساختار کارگزار را بشناسد. 
 • هزینه ها و کمیسیون ها. 
 • اسپرد 
 • دانش صوتی از پلت فرم بازرگانی ارائه شده توسط کارگزار در نظر گرفته شده است. 
 • مشتری پشتیبانی کیفیت و زمان. 
 • ابزارهای ارائه شده و ابزارهای معاملاتی فارکس. 
 • مدت زمان و دسترسی حساب آزمایشی. 
 • پکیج های  آموزشی. 
 • سرعت اجرا 

شما باید کارگزار فارکس را بررسی کنید تا کارگزار مناسب را انتخاب کنید. 

اشکالات حساب نمایشی معاملات فارکس 

از آنجا که آن را برای همه رایگان است، معامله گران ممکن است فکر کنند که حساب های نسخه ی نمایشی هیچ اشکالی ندارد. حساب های آزمایشی راه حل نهایی برای همه نیست. به عنوان مثال، شما از پول مجازی استفاده خواهید کرد. از این رو هیچ پول واقعی درگیر نیست. . در نتیجه،  ممکن است بدون تجربه موثر باشد . علاوه بر این، شما چیزی برای از دست دادن ندارید. ظاهرا، شما ممکن است توجه کافی برای یادگیری از نسخه ی نمایشی نشان ندهید. از سوی دیگر، اگر یک حساب واقعی بود، شما باید با دقت تمرکز کنید چرا که پول واقعی با آن درگیر است.

حساب نسخه ی نمایشی CFD در مقابل حساب نسخه ی نمایشی فارکس 

از نظر فعالیت، هر دو یکسان هستند که هر دو یک شبیه سازی تجاری ارائه می دهند. با این حال CFD اجازه گمانه زنی در مورد نتیجه تفاوت بین باز کردن و بستن معاملات را می دهد. از سوی دیگر، نسخه ی نمایشی فارکس به تغییرات ارزها می پردازد.

جملات نهایی 

مقصد نهایی حساب تجاری زنده است؛ حساب نسخه ی نمایشی کاملا با ارزش است. بسیاری از معامله گران حرفه ای تمرین استراتژی های خود را بر روی یک حساب نسخه ی نمایشی قبل از پیاده سازی آنها را در حساب واقعی دارند. با این حال، به دست آوردن سود در یک حساب نسخه ی نمایشی از طریق یک استراتژی موفق در یک حساب زنده را تضمین نمی کند. بنابراین، شما نمی توانید عوامل خطر را حذف کنید. اما شما قطعا ساختار تجارت را از طریق حساب نسخه ی نمایشی فارکس درک میکنید. یافتن بهترین کارگزاران فارکس برای معاملات نسخه ی نمایشی.

 

به این مقاله امتیاز دهید

برای رتبه بندی روی یک ستاره کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. شمارش آرا: ۰

تا الان رای ندادیم! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x